reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

dziewczyny, bo mi to umknęło, która z Was jest z Białegostoku? Nie mogę sobie przypomnieć a pamiętam, że któraś mówiła o tym, że w Białym są bardzo tanie prywatne porody. I faktycznie sobie sprawdziłam, że cesarska w prywatnej klinice kosztuje 2300. Dwie doby i do domku i to by mi odpowiadało, bo bym dla M. zarezerwowała hotel na 2 doby i po temacie, przyjechalibyśmy sobie do domku. Ale... no właśnie chciałam zapytać o opinię na temat tej kliniki. i może Wy pamiętacie. help.
 
reklama
Ja z moim ginem o podziale na trymestry nie gadałam ;)

Poszukałam w dr google i faktycznie różnie piszą, czasem od 13 do 25 tygodnia, ale najczęściej od skończonego 13 tygodnia, czyli od 14 do 26 tygodnia ciąży... z kalkulatora ciążowego też mi tak wyszło... więc chyba faktycznie dopiero za tydzień zacznie nam się Straciatella II trymestr...

Straciatella i Wichurka współczuję sytuacji z małżami... trzymam kciuki, żeby się poukładało... trzymajcie się kochane!
 
Makao, Saga - rozmawiać z nim? Nie, to jest niemożliwe. Jego nic nie rusza. On ma swój cel -> NAUKA, i reszta jest nieważna. Wróci i jak gdyby nigdy nic jest milusi, po czym na drugi dzień juz sie pakuje, bo musi się uczyć. W poniedziałek ma egzaminy. Jeśli po tym się to nie zmieni, to zrobie z typem porządek ;-)
 
Ewe1985 tak, to prawda. Dotyczy to też bokserów i dalmatynczykow. Nasza niunia jest głucha jak pień, ale długo o tym nie wiedzieliśmy. Za to ma super wech i dobry wzrok. Jedynie nie chodzi bez smyczy, a tak to wszystko normalnie :)
 
Dziewczyny, a tak wracając do tematu ciąży...

Czy jest możliwe już teraz wyczucie ruchów dziecka? Delikatego smerania? Ja bym sobie dała głowe uciąć, że to właśnie czuje :cool:
 
Nadzieja ja już sama nie wiem... ile ludzi tyle opinii... niestety :-( na razie trzymam się tego, co przepisał mi lekarz i zobaczymy co powie na następnej wizycie :)
Olapalo ja też mam czasem dziwne kłucia tam na dole... nawet czasem się tego boję... zdarza mi się często jak źle usiądę albo dłużej chodzę
Straciatella niestety co do ruchów Maleństwa to nie pomogę... a męża może faktycznie postawić pod ścianą po tych egzaminach!! :-)
 
Dziewczyny, a tak wracając do tematu ciąży...

Czy jest możliwe już teraz wyczucie ruchów dziecka? Delikatego smerania? Ja bym sobie dała głowe uciąć, że to właśnie czuje :cool:

Wg mnie nie jest to niemożliwe :) generalnie mówi się, że ruchy dziecka można odczuć od 16 tygodnia, a pierworódki ciut później, najczęściej dopiero ok. 20tc...
 
straciatella moim zdaniem tak, zobacz jaką Ty masz dużą dzidzię wg usg, tak, jakbyś była w 15 tyg.a w drugiej ciąży możesz tak wcześnie odczuwać. jasne:)
 
reklama
Dziewczyny, a tak wracając do tematu ciąży...

Czy jest możliwe już teraz wyczucie ruchów dziecka? Delikatego smerania? Ja bym sobie dała głowe uciąć, że to właśnie czuje :cool:

ja oglądałam program, gdzie mówili że pierwsze ruchy dziecka można poczuć nawet w 8tyg ale kobiety nawet nie wiedzą, że to jest to :) bo to czuć jakby motylki w brzuchu :)
 
Do góry