reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Lena zycze Ci coreczki;-)udanego urlopu i odpoczynku;-)

Szuszunia to masz pieknego madrego synusia, niech wraca do zdrowka;-)

Aesthete ma racje Ginowie po 14 skonczonym tyg mowia o 2 trymestrze byjnajmniej u nas

Straciatella pieknie 13 za Toba;D jak sytuacja z Malzem ??

Wichurka nie wiem co Twoj M nawywijal ale mam nadzieje ze pojdzie po rozum do glowy?? wspolczuje bezsennosci;/
\
My sniadanie zwrocone ;p na 2 knopers ciekawe czy sie utrzyma;P

Babelek
masz dzien przede mna genetyczne 5 listopad?;-) chyba ze pomylilam niki?


powodzonka na wizytach ;-)
 
Jak mnie mój wkurzy to mu mówię, że jak mu nie pasuje to niech jedzie do matki, ale jakoś nigdy nie skorzystał ;)
Zawiozlam rano siusiu do badania i slodkie lenistwo dzisiaj. Jak uda mi się kupić to zrobię na obiad zeberka z woreczka (pomysł na soczyste zeberka). A wieczorem malz zaprosił mnie na burgery, ale nie do fast fooda tylko do takiej knajpy z burgerami :)
 
Saga - a z małżem hm... dzisiaj znowu zostaje u rodziców, wczoraj go nie było... Przez cały tydzień był z nami tylko 1 noc.
Masakra...

ale gadałaś z nim jeszcze raz?

zosia
zrobiłaś mi smaka na żeberka, jak dobrze, że mi wstręt do mięsa minął. ja wczoraj zrobiłam buraczkową i pulpeciki w sosie chrzanowo-śmietanowym. zostały na dziś, więc obiad z głowy. zjadłabym coś dobrego, ale sama nie wiem co:/
 
zosiasamosia sliczna bulwa.Czy to prawda ze buldozki z biala sierscia maja problemy ze sluchem ?
wichurka :crazy: wspolczuje kochana sytuacji z mezem :(
straciatella och to jeszcze tydzien i bedzie 2 trymestr :tak:
karol jak sie poznaliscie z mezem ??;-)
ewelinka mam nadzieje ze z fotka z fotoradaru szybko sie wyjasni trzymam kciuki :tak:
makao sama slodycz ;-)
lena super sen mialas ;-)

małż wrocil z Austrii dzis w nocy Emilka przeszczesliwa bo sie slodyczami obłowila :zawstydzona/y: nosz co za wietrzysko dzis za oknem :szok:
miłego dnia majóweczki
 
reklama
Ja tez mysle ze 2 trymestr jakos po skonczonym 14 tygodniu sie czaczyna po 12 to za wczesnie...

Straciatella mam nadzieje ze dojdziecie z mezem do porozumienia.

U mnie nie wiem co dzisiaj na obiad...chyba nic nie bede robila mamy jeszcze zupe z wczoraj wiec wystarczy bo nie mam sily nic wiecej robic. Dobrze ze maz wczesniej dzisiaj konczy prace to pojedziemy na zakupy sobie bo naspacer pogody nie mamy :(
 
Do góry