reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Witam was wraz z mega katarem i kaszlem :(

Nie uwieżycie.. Wczoraj przszedł polecony do M. Zdjęcie z fotoradaru 500 zł mandatu i 10 punktów:szok: ale najbardziej dziwne to ze jechał samochodem który sprzedaliśmy prawie 2 lata temu :szok:Nowy włąściciel przez tyle czasu jeździ na papierach M i naszych starych rejestracjach a powinien zmienic rejestracje bo to całkiem inne województwo. Na szczescie mamy umowę sprzedaży. Do 7 dni mamy wysłać kopię tej umowy i mam nadzieje ze tak sie zakonczy ta cała "przygoda":no:

Fajne te wasze zwierzaczki :) Kocie oczy nie do opisania :D
My mamy dwu letniego owczarka niemieckiego który biega sobie po ogrodzie. I tak jak Lena mamy chomika, Rocznego.
A wcześniej mielismy rybki, koszatniczkę i przez kilka tygodni królika.
Mój M to zwierzaki strasznie lubi. Tylko koty jakoś do nas nie przemawiają ;/

Straciatella- ta grupa jest otwarta? Każdy może wejść i czytać?
 
Ostatnia edycja:
z życia codziennego

m1.jpg
mamusiu, nie patrz w monitor, zobacz jaki Mołeczek smuuuuuuuuutnyyyyyyy

t1m1.jpg
mamusiu Mołek zły (patrz jak mu oczy swiecoooom), Tropciu smuuuuuuuutniutki
m2.jpg
Mołeczek już nie smutniutki, Mołek śpi a Ty mamusiu sobie dalej pisaj...
 

Załączniki

  • m1.jpg
    m1.jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 32
  • m2.jpg
    m2.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 34
  • t1m1.jpg
    t1m1.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 30
Ciekawa jestem czy ktoś oprócz mnie jeszcze nie śpi....

Ja pewnie nie zasne do rana. Mój M wywinął mi taki numer którego sie nie spodziewalam w najczarniejszych snach.
Tylko myśl o dziecku nie pozwala mi zwariować....
Oj, to współczuję :( na pewno sobie wszystko wyjasnicie i będzie dobrze :*

co za mina? wygląda na łobuza:p
Łobuz, łobuz ;) ale kochany :D

cześć wam moje drogie..
wczoraj zrobiłam mężowi z okazji urodzin ciacho 3 bit- pyszne. no i po zjedzeniu małego kawałeczka tak się źle czułam że szok:( niedobrze mi było strasznie..chyba kijanka nie lubi słodyczy....
Oj, to niedobrze :( mój maluch nie toleruje mięsa i słodyczy :/

aesthete jakiej rasy masz pieska? Wiesz? moja suczka byla duzym psem, podobnym do owczarka belgijskiego. A w mieszkaniu 40 m kw bylo naprawde ciezko.
Ja mam shih tzu więc małego ;) nie chciałam psa który potrzebuje dużo ruchu bo my to leniwi jesteśmy i codzienne spacery po 2 godz żeby się wybiegał odpadły :p i musiał być pies z włosami bo jestem alergiczką ;)

Straciatella weszłaś w 2 trymestr- najlepszy :tak:
A mi się wydawało że w drugi trymestr się wchodzi jak jest skończone 13 tyg... Bo tak to ja bym niby wchodziła w drugi trymestr za tydzień a gin mówił że w listopadzie.

to ja mam termin na 9 maja:)....i co najlepsze pol mojej rodziny to majowki:D

Jesteśmy dokładnie na tym samym etapie ciąży i ten sam termin ;)


Miłego dnia dziewczyny :*

Edit: dziewczyny, sprawdziłam i mylicie się co do drugiego trymestru. Ja wg suwaczka mam 11t czyli weszłam w 12, a drugi trymestr zaczyna mi się 8 listopada, czyli po skończonym 14t.
 
Ostatnia edycja:
takie kupię swojemu bobasowi, a co:pP
111166809764_1.jpg



a, chciałam się pochwalić, że przyszedł do mnie mój wylicytowany zestaw z allegro. jeansy właśnie mam na sobie i są naprawdę super:)
 
Witam porannie jeszcze z łóżka. M pojechal do pracy a my dosypiamy. Ja w łóżku a pies Ludwik u siebie na legowisku, na spacerze jeszcze nie byl:)
Dzisiaj mam zamiar posprzatac w domu i poprasowac. Zobaczymy czy sie uda :D

olapaloprojektanci w Warszawie biora miedzy 100 a 150 zl za metr. Planuje najdrobniejsze szczegoly nawet takie jak gniazdka czy kontakty. Gres, parkiet, oswietlenie, meble jezdzi i i wybiera z Toba:) przygotowuje projekty techniczne wszystkich szafek w kuchni, szaf zabudowanych tak, ze od razu sa dla stolarza. Wedlug mnie to jest uczciwa stawka bo bedzie to trwalo kilka miesiecy i ona sie naprawde napracuje.
 
reklama
Witam :)
W końcu troszkę dłużej pospałam :)
Miałam sen, że urodziłam śliczną córeczkę z czarnymi włoskami podobną do mnie :D
Jak byłam w ciąży z synkiem to przyśnił mi się chłopczyk podobny do męża :D
No ciekawe czy i tym razem sen się sprawdzi.


Jakie plany na dzisiaj?


U mnie zakupy, lenistwo i pakowanie, bo jutro lot do Polski :)


wichurka co się stało?:szok:


Makao dziękuje :) My z mężem rozmawiamy po polsku i angielsku i tak samo Tomek :)


karoli ależ mamy międzynarodowy wątek :D Włosi to naprawdę tacy romantycy? :) My z mężem poznaliśmy się w Irlandii 5 lat temu :D Odwiedzałam koleżankę tutaj.
 
Do góry