reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Hej,

Makao nie stresuj się, na pewno nic złego się nie wydarzy. Ale jeśli masz możliwość to może poleż sobie więcej niż zwykle?

Wichurka, kurcze faceci to jak dzieci jednak. Mam nadzieję że nie wywinął nic tak strasznego,i że wszystko szybko się poukłada.

Dziewczynki gratuluję Wam już drugiego trymestru. i po cichutku zazdroszczę:) na szczęście czas płynie szybko i niedługo i ja będę miała drugi trymestr:)
przy synku mialam termin na polowę grudnia, ale miec termin na ostatni dzień miesiąca?:))) normalnie jak jakiś ogonek za Wami się czuję:))

U mnie noc do bani, prawie całą nie spałąm, bo mielismy w łózku synka. Wiercił się jak nigdy, wstawał na siku chyba ze 4 razy, potem ja nie moglam zasypiac, i tak w kółko.dramat. i do tego rzecz jasna niekończące się mulenie aż do odruchu wymiotnego://
 
reklama
Witam :)

U mnie też szaro buro, leje... Ale już od jutra ma być ciepełko ;-)

Piękne macie te zwierzaki :) Ja też od zawsze jestem "psiara" i zawsze miałam pieski - ostatnia ukkochana spanielka odeszła 2 tyg przez urodzeniem Amelki :-(
Od tej pory pieska nie miałam. Mieliśmy sobie sprawić, ale ze względu na to że piesek musiałby być większość czasu sam to na razie zrezygnowaliśmy . Bo jednak trzeba na początku pieskowi trochę czasu poświecić , wychować, nauczyć czystości . Teraz mam więcej czasu i teoretycznie , ale druga dzidzia w drodze, mieszkanie nie za duże i tak się troche obawiamy o kąt dla każdego;-)
 
Ewwe ja też mam na 31 maj i wogóle sie tym nie przejmuje :-) I tak wiem , że dzidzia pewnie po 20-stym maja będzie z nam :tak:
Mój mąż ma urodziny 21 maja i ciekawe czy dzidzia trafi w jego urodziny czy później :tak:
 
Wichurka u nas też takie cichsze dni po głupiej sprzeczce. Poszło o pościelenie łóżka! No, szok i niedowierzanie, ale przed usg się pogodzimy ;)
Straciatella super! Cały miesiąc różnicy między nami :)
Ewwe ja też na koniec maja, ale zobaczymy jak to będzie w praktyce :)
 
zapomniałam wcześniej odpowiedzieć na pytanie...:zawstydzona/y:

synek miał operację na nieschodzące jąderko (u dwulatka powinno już ładnie schodzić) jemu cos "blokowalo". okazało się ze powrosek nasienny miał dobrej dlugosci i tego nie operowali ale wyszla przepuklina pachwinowa i to zrobili. normalnie idzie się do szpitala i tam dziecko meczy się 6 dni. my dostaliśmy namiary na klinikę jednodniowa i w zasadzie z dnia na dzień trafil na stol operacyjny. pol godziny później już w domku, za kilka dni już mogl chodzic (tego się obawiałam, jak dwulatkowi wytlumaczyc ze ma lezec, ale jak ponownie się okazało to bardzo madre dziecko i zrozumiał to). rewelacja bo na NFZ (podpisali umowę z NFZ), operowalo dwóch najlepszych chirurgow, jeszcze do domu przyjechal jeden z nich na kontrole.
jeszcze druga operacja przed nami na druga strone.

"jestem w 12 tygodniu!!" super:-D
 
reklama
Straciatella ;-) gratulacje, mamy ten upragniony 2 trymestr. Ale tabletek mnie się dziś wcale łatwiej nie lykalo...

3 dni do prenatalnych... Nie moge sie doczekać...
 
Do góry