reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Witam i ja

szaro buro i ponuro za oknem

mój wcześniejszy piesek był podobny do twojego aeshete spal bardzo długo pod kolderka jak chciałam z nia wyjść na dwor to patrzyla na mnie dziwnie bo przecież ona jeszcze spi żeby nie była sama w domu to zawoziłam ja do mamy jak majke do przedszkola a ja musiałam do pracy jechać w Hiszpanii uwielbiala wylegiwać się na słoneczku na balkonie lubiala upaly była do nich przyzwyczajona
ten psiak to przeciwieństwo nauczony wstawac wcześniej bo jak chodziłam na 5 do pracy to piesek po 4 na polko już wychodzil do lozka przychodzi jak już widzi ze ja spie a jak maja nie spi ze mna to piesek cala noc spi z maja ale niestety często bywa sam w domu tzn teraz mniej jak jestem na L4 ale tak to ok 10h musial być sam
 
Asku to ja w niedziele wjjde w 13 tydzien?? Bo ja juz sie pogubilam w odliczaniu.
no tak ;-) tyle, że wg suwaczka w środę, a nie niedzielę;-) będziesz miała skończone 12 tygodni, więc wejdziesz w 13 ;-)
pierwszy tydzień ciąży 0-7d
drugi 1w 0-7d
trzeci 2w 0-7d ;-)
odliczane są skończone tygodnie ;-)
 
Ja patrze na ten z USG bo mi za kazdym razem wychodzi ze jest o te 4 dni starsza. Wiec sie raczej tego trzymam bo nawet jak bylam w poniedzialek to ladnie widac nosek a jak by bylo wczesniej to by nie byl tak widoczny. Tak mi tez ginka mowila:-)
 
ja tylko tak ogólnie napisałam na przyszłość może się komuś przyda... :)
no i niestety obala mit z płcią na podstawie pienienia sody :/

Może nie, może po prostu mocz przy chłopcu jest bardziej zakwaszony niż przy dziewczynce? Może były robione jakieś badania na ten temat?

aaaaaa klucie w macicy to czasem nie jest spowodowane rozciaganiem sie macicy wlasnie ?? to czasem mi sie zdarzy ale teraz juz rzadko na poczatku czesciej :tak:

Podobno przy rozciąganiu, więc może jak pęcherz jest pełny, to po prostu mocniej się rozciąga.


Cały czas załatwiamy sprawy ze sprzedażą mieszkania i kupnem domu. Mamy już kupca na mieszkanie. A po spotkaniu z projektantką już mamy zarys wstępny wykończenia. Czekamy na wizualizację:)

Proszę, zdradź jakiego rzędu to są kwoty, kiedy współpracuje się z projektantem? Projektant wymyśla wszystko w najdrobniejszych detalach (konkretne modele mebli, konkretne dodatki itp.)?

A to moje serduszko psie :) Też się zastanawiam jak to będzie z wychodzeniem, bo ona spacerować nie chce. Jak ją gdzies kawałek od domu zabiore to zawsze jest taki moment, że przysiada na pupalu i patrzy na mnie, żeby ją ponieść! No pies specjalnej troski. Także myslalam o szerszym wózku, żeby i piesa się zmieściła :)

Może jeździć w dolnym koszu na zakupy :rofl2:

Asku to ja w niedziele wjjde w 13 tydzien?? Bo ja juz sie pogubilam w odliczaniu.

Jeśli masz 11t3d, to znaczy, że SKOŃCZYŁAŚ 11 tygodni i jest 3 dzień 12. tygodnia. Jak się to zmieni na 12t0d, to znaczy, że skończyłaś 12. tygodni i leci 13. tydzień.
 
o mamo, ale te wasze koty mają niesamowite oczy :szok:

to ja też pochwalę się moim słodziakiem, miłością moją :D M to się denerwuje że za niego za mąż mogłam wyjść :p ale sam go kocha bez opamiętania ;) oczko w głowie :D z tym, że to pies ;) co do spacerów to ja mam zamiar kupić chustę i tak chodzić na spacerki :D bo z 4 piętra iść z wózkiem, dzieckiem i psem to sobie nie wyobrażam :p

Zobacz załącznik 588700

co za mina? wygląda na łobuza:p

No w końcu doczkełam się uropu :)
Aż jakiejś energi dostałam i posprzątałam w domu :D
No i nareszcie się wyśpie :)







A ja kurde mam chomika:-D
Zobacz załącznik 588711

miłego urlopu Lena, chomik fajniusi:)

Dizewczyny ja nie dam rady każdej odpisać. Czytam wszystko na bieżąco ale jestem jakaś nie do życia. Wyszła mi lekka niedokrwistość i znowu rozregulowała się tarczyca, zwiekszyła mi dawkę Euthyroxu do 50. Pewnie przez to wszystko najchętniej bym z łóżka nie wstawała i nic nie robiła.
Cały czas załatwiamy sprawy ze sprzedażą mieszkania i kupnem domu. Mamy już kupca na mieszkanie. A po spotkaniu z projektantką już mamy zarys wstępny wykończenia. Czekamy na wizualizację:)
Jeśli chodzi o zwierzęta to my mamy 8 miesięcznego petit basseta:)Zobacz załącznik 588732Kochamy go ponad życie oboje i jest niestety bardzo rozpuszczonym psem a nasz parkiet baaardzo cierpi:(

Co do dolegliwości to mnie jakoś dzisiaj kłuje w macicy, piersi bolą tak, że powoli ciężko mi się ułożyć do spania na brzuchu, czasem mnie mdli chociaż jeszcze ani razu nie wymiotowałam.

Jesli któraś dowiedziała się o kolejnym terminie wizyty u lekarza lub wogóle nie ma jej na liście to czekam na akutalizację:)

ale cudny psiak:)

Witam nowe majóweczki :-)

Lena, udanego urlopu:happy: o ile dobrze pamiętam lecisz niedługo do Pl? Babcia pewnie zrobi Ci pyszne gołąbki:tak:

Co do tego fixu na gołąbki z kapustą, to ja też je uwielbiam. Jak dla mnie są lepsze, niż te tradycyjne;-)

An_Ka, ja też mam problem z naczynkami. Powoli robią mi się żylaki i przede wszystkim pękają naczynka i mam takie brzydkie wylewy po kolanem:no: masakra. Ale moja lekarka rodzinna powiedziała, że jak zajdę w ciążę, to pewnie trochę mi przybędzie i że albo robić przed, albo poczekać i po już kompleksowo zrobić. W sumie nie wiadomo co z tymi naszymi nogami będzie za 9 m-cy ;-)

My też nie mamy TV. Mięliśmy jeszcze kilka m-cy temu, ale oglądaliśmy raz na kilka tygodni, więc bez żalu się pozbyliśmy. Prawie wszystko mogę obejrzeć w Internecie. Chociaż jak urodzi się dzidziuś, albo jak bym miała być np na zwolnieniu, to może by i się przydał. Zawsze lubiłam rano oglądać DD TVN:-p

Książki... mamy chyba ze 3 regały. Przed urodzeniem maluszka będziemy musieli z jednego zrezygnować. My też bardzo lubimy czytać:tak: nawet na ślubie zamiast kwiatów prosiliśmy o książki. A jeżycjada... książki mojej "młodości" (chociaż nadal się tak czuję:-D). Dzięki za przypomnienie, chętnie odświeżę lekturę.

książki zamiast kwiatów? genialne:)))
Danusia męża irlandczyka masz? No proszę :) Mój też obcokrajowiec tylko, że łotysz:tak:


Lena, w jakim języku rozmawiacie? A Tomek?

Ciekawa jestem czy ktoś oprócz mnie jeszcze nie śpi....

Ja pewnie nie zasne do rana. Mój M wywinął mi taki numer którego sie nie spodziewalam w najczarniejszych snach.
Tylko myśl o dziecku nie pozwala mi zwariować....

o matko:( mam nadzieję, że się jakoś poukłada. ściskam.

witajcie dziewczynki, ja się dziś o dziwo wyspałam. ależ mi głupoty po łbie łażą no. jutro powinnam dostać 2 z kolei miesiączkę (cykle 35 dniowe:/) i zaczynam świrować. M. ma zakaz "amorów" od kilku dni. Przełożyłam prenatalne na 05.11

a w ten wtorek idę na zwykłe usg, bo nie wytrzymam do 29. naprawdę rzuca mi się na mózg

straciatella
gratuluję, tak jak mówi Aśku, najgorsze za Tobą:)
 
cześć wam moje drogie..
wczoraj zrobiłam mężowi z okazji urodzin ciacho 3 bit- pyszne. no i po zjedzeniu małego kawałeczka tak się źle czułam że szok:( niedobrze mi było strasznie..chyba kijanka nie lubi słodyczy....
 
reklama
Dzien dobry :-)
To wczoraj za bardzo sie pochwalilam, ze tak zasypiam i wczoraj mialam trudnosci, ale to chyba byla wina kawy, bo kupilam sobie w Coffe Heaven kawke i zapomnialam poprosic bezkofeinowa, a ja normalnej w ogole juz nie pijam od baaaaaaardzo dawna. No nic dzis odespie.

Danusia męża irlandczyka masz? No proszę :) Mój też obcokrajowiec tylko, że łotysz:tak:





applecrumble dziękuje :* Lecę w sobotę rano :) Babcia gołąbki ma już w pogotowiu :D

Dobranoc majóweczki :*

To ja mam meza wlocha.
lena, gdzie sie poznaliscie, bo wczesniej pisalas, ze mieszkaliscie w Norewgii.

a wiesz, ja wcześniej miałam psa, zdechł mi jak miałam 20 lat. I wiedziałam, że jak będę na swoim to kupię lub przygarnę :) mój mąż się zgodzić nie chciał, rok go męczyłam. w końcu się pokłóciliśmy i mi pozwolił :p no a teraz sam go uwielbia tak, że szkoda gadać :p umowa była tylko jedna: ja się psem zajmuję. Mi spacery sprawiają przyjemność, bez różnicy czy pada deszcz, śnieg czy jest upał... to jest po prostu taka mobilizacja żeby dupsko z domu ruszyć bo mi tego brakowało ;)
mój pies też jest bardzo leniwy. śpi minimum do 10:00 :p dzisiaj np spał do 12:00 :D jak kiedyś chciałam z nim wyjść o 8:00 to patrzył na mnie jak na idiotkę ;) ubrałam mu szelki a on z powrotem do łóżka :D on w ogóle jest jak taki mały człowieczek, w ogóle jak pies się nie zachowuje, nawet nie szczeka :p
no i mieszkamy w bloku, ale się nie męczy :) jak nigdzie nie jeżdżę na spotkania to jeździ ze mną do biura, ma tam swój kocyk, miseczkę :) rzadko bywa sam w domu, a jeśli już się zdarzy to max na 3 godz :)



chomik świetny :D

aesthete jakiej rasy masz pieska? Wiesz? moja suczka byla duzym psem, podobnym do owczarka belgijskiego. A w mieszkaniu 40 m kw bylo naprawde ciezko.
 
Do góry