reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

mamunia ok to termin porodu mamy umowiony :-D
aesthete :* dzieki
natuszka ja jestem z Krakowa
ewelinka ​a ty skad jestes??

zaraz się okaże że na jednym oddziale rodziłyście z moją Gośką:-D, gdzie tym razem?

mamunia3 - witam serdecznie, pewnie już o tym pisałaś, ale gdzie będziesz rodzić? :) Ja w Narutowiczu, a moją ciąże prowadzi Dr. Jan Kuś. ;-)

Dobrze zaraz wraca szwagierka, więc muszę zejść z komputera...
Właśnie wrócił M i odgrzewa mi krupniczek.:-p

Miłego popołudnia majóweczki. :-):**

nie pisałam, bo sama nie wiem. Poprzednią ciążę prowadził mi dr Szczudrawa z prenatalu na Dunajewskiego, ale ja chodziłam z pracy do niego do Luxmedu. Teraz ani on tam nie pracuje, ani ja nie mam pakietu. Rodziłam pierwszy raz w Żeromskim, bo miałam stamtąd lekarza i never again:wściekła/y:, za drugim razem uparłam się na Ujastek i było ok, chociaż nie miałam tam nikogo, że tak powiem - przyjechałam w środku nocy i urodziłam:-)

Teraz uparłam się na cc (po prostu nie dam rady 3 raz sn, ból, strach i samotność podczas takiej nocy w obcym miejscu był straszny) no i poluję... Dalej chodzę do dr Szczudrawy, facet jest fajny, starszy, taki spokojny, ale poziom jednak już nie ten sam. Za 2 tygodnie idę na prenatalne do Zarotyńskiego, on jest z Siemiradzkiego i moja koleżanka, poleciła mi go jako tego, który może mi pomóc przy cc.
 
reklama
No własnie ta Zaspa coraz gorsze ma opinie, że zewnątrzoponowe to jakiś niewypał po którym dzieci z syndromem odstawienia ze szpitala wychodzą, że zakarzenia jakieś tam dziwne wiszą w powietrzu itp, więc co z tego że ja z Przymorza i do szpitala mam 10 min spacerkiem, ale chyba jednak Kliniczna zostanie-w sumie moja 2 połówka mieszka obok więc od teściowej blisko:-) o sweesmedzie też myslałam, moja kuzynka tam pracowała i chwali baardzo, ale tam poród kosztuje...ale za takie warunki to chyba warto zapłacić:-)

A z ciekawości - ile kosztuje?
 
aesthete te psiska to madre stworzenia :D ja tez zero pomyslow na
obiad :/ Przykro mi, ze z mama macie ciche dni :(

hazel_eyes oj nas tez rachunki za prad juz dobijaja :( a zacznie sie meksyk w zimie :(
 
mamunia ja rodzilam w Zeromskim porod skonczyl sie cc moim lekarzem jest dr. Marek Kmieć teraz tez do niego chodze i pewnie bedzie druga cc i znow Zeromski choc opieke po porodzie i sam pobyt z dzieckiem wspominam jako koszmar :baffled:
W ciazy 3 razy zmienialaam lekarza prowadzacego ierwszy duzo gadal o glupotach i kasowal 200zl za wizyte :eek: Maciej Kowalczyka na ul.Krowoderskich Zuchow drugi Rafał Ufnalewski :baffled: kolejna porazka usg stare ja pilnowalam badan dopytywalam. po 20 tyg. trafila do dr.Kmiecia i okazalo sie ze kilku podstawowych badan nie mam wykonanych w tym m.in grupy krwi,Wassermanna i czegos tam jeszcze.
 
Ostatnia edycja:
Aesthete- z moją mamą jest podobnie, życ bez nie mogę, ale tak mnie wkurza, ze szok. Przede wszystkim jest straszną egoistkę, na każdym kroku strofuje mojego męża, uwagi typu: bądź dla niej dobry, są bez sensu, skoro jesteśmy razem 10lat. Tym bardziej, ze chodzi tylko o to, żeby jątrzyć. I jeszcze jej historie o takich znajomych z Poznania... Majętni ludzie, mają starszego ode mnie syna lekarza, a że znamy się z nimi do mojego przedszkola, to zawsze jego ojciec mówił w żartach do mnie synowa. No oczywiście chłopak się ożenił z koleżanką ze studiów, żyją jak Carringtonowie, czym ci znajomi się chwalą moje matce, a ta to opowiada z wypiekami na twarzy, jakby sama żyła pod mostem, koszmar. Dała na urodzinach moich dziewczyn taki popis w tym temacie, ze aż mój ojciec ją wypionował, bo myślałam, ze odę jakąs napisze.

Teraz dzwoni codziennie, ale już jej powiedziałam przez telefon, ze jeszcze raz się odezwie na wiadomy temat przy moim Ł a ją wyrzucę z domu, że to żenada podniecać się jakimiś lotami heliktopterem na kawę itd., a jeszcze większą jest chwalenie się tym przez nich.

Ewe dr Kmiecia kojarzę z Żeromskiego, ok był, ale nie wiem jak by zareagował na to, że ja MUUUszęęę mieć cc...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry