reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

hello:)
Ja w pierwszej ciąży już od 8 tyg zakłądałąm ciążowe spodnie, bo zwykłe były w sumie dobre ale upijały mnie w brzuchu- nie wiem czy mnie wzdeło jakoś czy już tak wczesnie złąpałam dodatkowego tłuszczyku - ale fakt był taki, że odpuściam normalne spodnie:) i co do legginsów, całą ciąże biegałam w legginsach rozmiar 44 - ogólnie miałam 38 ale świetnie mi ten rozmiar lezał na brzuszku, na nogach i ja tam byłam zadowolona, bo dałam za nie chyba ze 20 zeta.

Dołączam do grona "bolących" zołądków. masakra. Co nie zjem to mnie boli. Do tego muli nadal od rana do nocy;(

Stazi 3mam kciuki żeby okazało się w piątek, że ta odklejająca kosmówka to tylko wina kiepskiego sprzetu. Ale do tej pory oszczedzaj się. W razie jak Ci lekarz prywatnie potwierdzi, poproś o zwolnienie, powiedz że się martwisz. Nie powinno być problemu.
 
reklama
u mnie na szczęście jeszcze wchodzę do swoich ciuchow ale wszystko w pasie miałam zawsze luźniejsze ze względu na to ze mam duże lydki i zawsze był problem z przecisneiciem przez lydki wiec musiałam trochę szersze ale mysle ze już niedługo tez będę musiala ciążowe zakladac w pierwszej ciąży szybko mi było znac brzuch
 
Tak badania na czczo mam zrobić, ale jestem zdziwiona, że Wy macie tyle zleconych badań :szok: ja swojego gin naciskałam by dał mi na grupę krwi bo nie znam, a on do mnie że następnym razem...i tak sobie pomyslałam, że może ci lekarze jakoś rozliczają się z ilości badań z NFZ, że tak mało dają na 1 raz ...
 
Stazi - trzymaj się Kochana i powodzenia w piątek, bęcwał z tego lekarza, jak można leżeć w pracy?
Martuśka - gratulacje!!!!

Ja niestety też nie mieszczę się w dżinsy, mam więc 3 pary legginsów i w nich na razie chodzą, ale zsuwają mi się z tyłka:crazy:
W weekend już o tym pisałam, jest taka akcje Twojego Stylu mi. in w Happy Mum, więc idę zobaczyć co tam mają.
Jeszcze nie przytyłam a le brzuszysko mam straszne:baffled:

I pytanko, zapisałam się wczoraj na to usg prenatalne i wszędzie jest napisane 11-14 tyg, a ja będę w 12 - 11w1d, nie za wcześnie, boję się że nie będzie nic widać a kosztuje 250zł:szok:
 
Dziewczyny ja mam już 4,5 kg na plusie! i przekroczyłam 50 kg :-)
Co do ciuchów, mam wiele tregginsów na gumce.. więc są wygodne i póki co się mieszcze. Nie wiem kiedy nadejdzie moment kupowania ciążowych spodni, ale chyba wtedy kiedy przybiore w biodrach, udach i siłą rzeczy nie wejde z XSki.

Ten mój wielgachny brzuchol to nie macica, a rozluźnione powłoki brzuszne - w ciąży tak się dzieje, przygotowuje się miejsce dla dziecka, stąd też wiele z nas ma brzuszki, a dziecko jeszcze niewielkie.


Jeśli która ma zgage, polecam POMELO. Działa rewelacyjnie, również na mdłości. ;-)


Wasila - zdrówka dla dziecka :tak: i zaglądaj do nas częsciej.

Sebata - ja na pierwszym badaniu krwi miałam 6 fiolek :-D masakra jakaś. W tym toxo, HIV, cytomegalie, morfologie, rózyczke i inne pieroństwa. A w pierwszej ciąży HIVu nie badałam ;-)


Stazi - koniecznie udaj się do innego lekarza. I jak najwięcej odpoczywaj :tak:




A u mnie dzisiaj bardzo dobrze, brzuch nie boli, leże sobie z książką i herbatką.
Kurier przywiózł kurtke dla Panicza, jak wam sie podoba?

cool-club-kurtka-chlopieca-rozmiar-98-n-iext23128867.jpg
 

Załączniki

  • cool-club-kurtka-chlopieca-rozmiar-98-n-iext23128867.jpg
    cool-club-kurtka-chlopieca-rozmiar-98-n-iext23128867.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 45
Ja sie jeszcze mieszcze w zwykłe jeansy ale jak długo siedze to mnie cisną, tak ze juz nie długo :szok:
A jeśli chodzi o ubranka dla dzidzi to jak przeglądne te po synku (duzo uniwersalnych) to bede wiedzieć co muszę kupić. Hm ledwo sie powstrzymuję przed wyjściem na strych i przeglądnięciu tych ubranek heh jeszcze za wczesnie- usilnie to sobie powtarzam :D
Straciatella- świetna kurteczka, duzo dałaś? Ja w tamtym roku kupiłam synkowi w 5 10 15 i jeszcze na ten rok bedzie.

Ide lepić pierogi puki jeszcze mi sie chce;-)
 
Stazi idź do prywatnego lekarza. Niestety poziom leczenia na nfz jest nieporównywalny. Załują skierowań, zwolnienia, sprzęt kiepski, nawet nie zmienili ręcznika papierowego na którym się kładziesz na leżance w szpitalu przy iui. Kładąc się widziałam małą plamkę, fajnie nie?:baffled:

Prywatnie zupełnie inaczej do ciebie podchodzą. Przede wszystkim indywidualnie, a nie do każdej tak samo. w ogole w głowie się nie mieści, jak można kazac leżeć i nie dac zwolnienia?
 
Dziewczyny stwierdzilam,ze nie moe zbytnio dzwigac:( Wracalam z zakupow a niby mieszkam w miescie a mam kawalek do marketu i zaczelo mnie bolec. Musialam chwile odpoczac. Pozniej to pranie. Mam tylko nadzieje,ze to tylko tak teraz a pozniej mi minie i bedzie lepiej. Jeju :(
 
reklama
Straciatella ładna :)

Z ledwością dopinam jeansy, ale dresy jeszcze ok. Z tym, ze ja mam figurę taką, ze jesli zaczynam tyć to od brzucha, i to teraz też widać. Poza tym mam zaparcia i wzdęcia.
 
Do góry