reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Nancy to może być rwa kulszowa, ale to marna pociecha, bo chyba nie ma na to rady :/ Mnie dopadło na ostatnie 2 miesiące poprzedniej ciąży i tak falami, czasem z łóżka nie mogłam wstać, ale były też dni, że nie bolało wcale :)
 
Cześć Dziewczyny,

Dołączam się do Was i witam Was serdecznie. Z OM mam termin na 20 maja, w zeszłym tygodniu byłam u lekarza ale stwierdził ,że to jeszcze za wcześnie i nie był pewien. Zrobiłam bete w czwartek i kolejną wczoraj (wzrosła podójnie). Beta wskazuje tydzień szósty a z OM jest siódmy. Do lekarza idę w poniedziałek i wtedy mam nadzieję,ze już się wszystko potwierdzi i będzie dobrze. Ogólnie to moja trzecia ciąża ale niestety pierwsza była obumarła. Od samego początku było źle i nie zaczęło bić serduszko. Druga ciąża przebiegła dobrze. Mam kochanego synka trzylatka-przedszkolaczka. W skócie to chyba tyle.
 
Hello

u mnie kolejny dzień mdlosci myslalam ze nie dam rady w pracy co chwilke mam zawroty glowy wszyscy mowia ze mam isc na L4 a ja uparcie nie chce

w poniedziałek mam wizyte i już doczekać się nie mogę

Babelek zdrowka dla córeczki

Witam nowe majowki
 
Hej dziewczynki:) Ja siedze cicho bo zle samopoczucie mnie neka- ciagle mdli, jestem przeokorpnie slaba i ogolem nie mam na nic ochoty ani sily... jutro ide na USG i sie denerwuje!!! czekanie jest straszne!
 
ooo, dziewczyny!!!
z powodu tego bólu przy pępku poszłam dziś do lekarza i się wbiłam na krzywy ryj trochę :D
ale mnie przyjął... iiiii... WIDZIAŁAM DZIECIACZKI, są piękne, duże i w ogóle najcudowniejsze! serduszka wspaniale biją, maleństwa dobrze się rozwijaą, mają ponad 2cm długości.
A pan doktor stawia, że jedno z maleństw może być dziewczynką - to bardzo wcześnie, ale wydaje mu się, że jedna fasolka jak pięknie rozłożyła odnóża, to widać było wargi sromowe :-)
może nam się uda parka... :happy2:
 
Weronkaa Witamy serdecznie :)

Iwonaimaja jak będzies sie źle czuła to może nie warto się męczyć?

Nana - super że widziałas dzieciaczki i uspokoilaś się:tak: Dzieciaczki już duże 2 cm :-)

Stazi trzymam kciuki za usg- pogladasz maluszka i odrazu lepiej się poczujesz :tak:
 
weronkaa, witam! nana7ma no tak wcześnie a gin już widział płeć?! no jestem w szoku:szok: jutro ide do mojej drugiej pani gin i podpytam czy by tam nie sprawdziła co u mnie się kluje bo ciekawość mnie zrzera a czekać do 20tc to strasznie dłuuuugo :) koleżnaka w 13tc była na usg i jej lekarz też już widział że chłopca będzie mieć ale nie chciał zapeszać i potwierdził to dopiero w 20 tc :-)
 
reklama
Hej dziewczynki:-)

U mojej znajomej lekarz wczoraj w 12 tc powiedział,że dziewczynka. Więc może 14.10 na prenatalnych się dowiem? Ale by było ;-)

Dzisiaj kiepski dzień, pogoda, samopoczucie...mdłosci wróciły i senność.... eh uroki ciąży...
 
Do góry