reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Witajcie,

Jestem tutaj nowa i mam nadzieje,ze przyjmiecie nas do Waszego grona. Od dluzszego czasu staralismy sie o dziecko i tracilismy nadzieje. Lekarz takze:-( Az tu nagle cud:-) Okres sie spoznial, dziwnie sie czulam i 26 wrzesnia poszlismy do lekarza:-) A tu niespodziaanka:-) Niby to jest6-7 tydzien. Termin mam na 15 maja. Ostatni okres 8 sierpnia mialam. Serduszko juz jest:-) Caly czas pije herbate z imbirem, bo mam mdlosci:-( Brzuch tez czasami boli a piersi masakra:-( Jesli macie jakies sposoby na mdlosci to piszcie. Milego dnia Wam zycze i chetnie bede tutaj zagladac do Was:-)
 
reklama
Ja dziś mam kryzys. Zarówno psychiczny jak i fizyczny. Wstałam rano a tu okropny ból w pachwinie, jakby ścięgna, promieniujące aż do pośladka. Niby to normalne ale nie mogę nawet chodzić, praktycznie powłóczę prawą nogą, nie mogę na niej stąpnąć... Jak siedzę i leżę to nie boli, nie chcę znowu panikować ...ale psychicznie padłam, jeszcze te mdłości, ogólnie złe samopoczucie, mąż wróci z pracy późnym wieczorem, siedzenie samemu nie pomaga...popłakałam się...znowu :-(
 
Mia witaj :-) Mamy ten sam termin porodu i date ostatniej miesiaczki;-)
Nanncy trzymaj się Kochana. Mnie te męczą mdłości. Praktycznie cały dzien w łóżku... Jeśli noga nie boli jak leysz to poprostu kladz sie do łóżka i wypoczywaj ;-)
 
Nanncy,
czy masz/ miałaś jakieś problemy z nogą lub stawem biodrowym?
Bo to wygląda na jakiś problem neurologiczny (ucisk).
Poczytaj i skonsultuj z lekarzem!

Co do Twojego dołka - głowa do góry! Znajdź sobie zajęcie, cel.
Zacznij zbierać przepisy kulinarne i wcielaj je w życie, zrób listę wyprawki do Malucha, listę e-sklepów, cen... I koniecznie podziel się z nami :-)

I wiecie co...
Już któraś z Was o tym wspomniała (przepraszam, nie pamiętam która :)
Ja znacznie lepiej się czuję (zarówno mdłości, jak i ogólna energia), jak jestem aktywna!
Jakoś leniuchowanie przed tv mi nie służy.
 
Ostatnia edycja:
An_Ka, to chyba nawet ja pisałam, ostatnio tak miałam, że było mi lepiej jak chodziłam po domu. Ale dzisiaj noga totalnie odmówiła posłuszeństwa, do tego boli podbrzusze. Absolutnie odpada chodzenie :( A ze stawem biodrowym nigdy nic nie miałam. Za to z kręgosłupem, owszem.
 
Makao współczuje Ci wypadku no i tego że tak długo musisz czekać na usg też bym nie wytrzymała...

aesthete ale w której klasie Igg czy Igm masz podwyższone? bo jedne maja byc dodatnie drugie ujemne...

skorupka mnie imbir tez nie podchodzi za ostry smak ma. Powodzenia na wizycie :)

Straciatella, Bąbelek zdrówka dla waszych dzieciaczków :)

Mia witaj cuda sie zdarzaja:)

Nanncy oj jak cie rozumiem samotność najgorsza :(
 
Cześć dziewczęta!Nanncy tak mi Ciebie żal :-( Naprawdę, odpal internet i przeszukaj go za jakimiś przepisami lub zainspiruj się może do jakiegoś hand made. Polecam Stylowi.pl lub Pinterest. Załóż bloga, zacznij coś dłubać w decoupage lub szydełkuj, cokolwiek by zapomnieć o bólu i złym samopoczuciu ;-) Wiem że fajnie tak mówić, ale może faktycznie jak znajdziesz sobie mini hobby to poprawi Ci się nastrój.Ja dziś wstałam po 10, szok w trampkach :szok: Pogoda do ... ale mimo to odwiedziłam lumpka i kilka sklepów, teraz pora przygotowywania obiadu- kulebiak z kapustą, mięskiem i grzybkami pyyyycha :śmiech:
 
Witam majóweczki :)
Ja mam cały ten tydzień wolny od pracy i sie lenie :p
Pogoda paskudna to siedzimy sobie z synkiem i bajki oglądamy :D
Strasznie mnie dzisiaj na kopytka naszło i muszę zrobić :)


Dziękuje za gratulacje dla męża :)


CrystalEye no w końcu się odezwałaś, bo ja się tu już martwić zaczynałam :p Super, że dzidzia ma się dobrze i gratuluje serduszka :)


Straciatella kochana współczuje :( Pamiętam jak mój synek miał zapalenie ucha, coś strasznego :( A egzaminu nie możesz napisać jeszcze raz?


joanna23 super, że wszystko ok na wizycie :) gratki serduszka oczywiście :* Nami się nie przejmuj i naciesz się mamą :) Moja przylatuje w przyszłym tygodniu :)


Aśku oj ty biedna z tymi mdłościami.. u mnie naszczęście odpuściły trochę. Trzymam kciuki za wizytę :)
skorupka trzymam kciuki za wizytę :)


Mia witaj i gratulacje!
 
reklama
Nanncy współczuje bólu . Zadzwoń może do jakiejś przyjaciółki kogos z rodziy wygadaj się , wypłacz. Spróbuj znaleźć jakieś zajęcie jadzieewczyny polecają- wiem na pewni nie jest to łatwe.

Mia 30 - witanko:) Widać sierpień i wrzesień to dobre miesiące na zachodzenie w ciąży bo majówek jest bardzo dużo :tak:

Byłam z Amelka u lekarza- z anginy przerodziło się w zapalenie oskrzeli :-( jakieś póltora tyg siedzenia w domu- maasaakraa:-(

Po drodze odebrałam bete mam 3.844 czyli wychodzi gdzieś 5 tydzień tak jak z okresu
 
Do góry