reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Oj dziewczyny piszecie o tych wszystkich smakowitych zupach i obiadach, a ja tu z glodu umieram:-D
Mnie tam ciagnie najbardziej do kwasnego i slodkiego:tak: Ale ogolnie niczym nie pogardze:-D

Asku oj mnie tez juz ssie, ale jeszcze 1,5 godziny musze tu wysiedziec :p
 
po 50 h. powinno być minimum 66% a mi wyszlo 45% - ostatnia beta 284,2 a dzisiaj tylko 414,5

Kaskasiunia póki nic cię nie boli i nie plamisz jest ok. Czekaj spokojnie aż jeszcze trochę urośnie i idź na usg. Ja miałam podobnie niski przyrost przy cp, ale mnie bolało jak nie wiem i w plamieniach zywa krew była. Czasem jest tak ze ciąża rozwija sie dobrze ale ma mniejsze przyrosty bo np zarodek sie słabo zagniezdzil jeszcze... Myślę o Tobie, trzymaj sie...

Zrobilam spagetti i nie moge go zjeść... Odrzuca mnie coraz bardziej o mięsa wogóle, wołowina mi śmierdzi, kurczak jeszcze gorzej, mama sie obrazila ze świeże mięso kupiła a ja wybrzydzam... ZWARIUJE!!! Ja chce sie juz wyprowadzić...

A co do glodu to jestem glodna non stop!

Straciatella do lekarza szybciutko!
 
Straciatella, Ty nie czekaj tylko dzwoń do lekarza. Takie ciśnienie jest za wysokie i tym bardziej, że jesteś w ciąży. Mój szwagier ostatnio ma ciśnienie 160/120 160/115 i dostał skierowanie na ktg. Prawidłowe ciśnienie to 120/75-90. Pamiętam jak ja w pierwszej i drugiej ciąży ciśnienie miałam 150/110 albo 160/105 od razu ginekolog pytał, czy w rodzinie ktoś choruje na nadciśnienie i kazał odpoczywać. Powiedział, że nie dobrze z takim wysokim chodzić w ciąży. Trzymam kciuki &&&&&&

niuniaa, od kiedy aspiryna w ciąży? :szok:
 
Aspiryny nie można brać na własną rękę. Ale ja biorę przypisany przez gin aspimag gdzie aspiryny jest 150mg, ze względu na zagrożenia poronienia, krwiakow i skrzepow... Aspiryna groźna jest w III trymestrze...
 
reklama
straciatella-jak tam?lepiej? Kaskasiunia-nie zamartwiaj sie na zapas.bedzie dobrze zobaczysz:-DNadzieja-ja spaghetti mogłabym jesc non stop;-)nie mówiąc o kebabach,hamburgerach i innych niezdrowych rzeczach..ale powstrzymuje sie..a tak w ogóle to jakas nerwowa chodze dzis cały dzień:wściekła/y:wszystko mnie irytuje,smuci,wkur..a..juz sama nie wiem!!ach te hormony:szok:
 
Do góry