reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

witam no to próbujemy nadrabiać :)

Na początku zdrówka dla chorych mam :)

iwonaimaja ja nie słyszałam, a widziałam:)Piekny prezent dostałaś od męża:tak:

niuniaa współczuje, ale dobrze że ci pomogli...

Nanncy ja od początku ciązy mam luźne stolce ale biore co drugi dzień priobiotyk można też smecte i nieraz jest ok w poprzedniej też tak miałam może taka uroda ? nie wiem:)
Czy to nie lęk przd tym w tym roku mnie on dopadł katastrofa była bo kruszyłam :(

stazi wspołczuje wiem co to znaczy :(

kaśkasiunia ja nie lepiej tam nie gmerać już, ale ja zapodaje luteine to i tak czuje ale nie macam jej itp
Przyrost rzeczywiście troche za maly powtórz ja w środe jeszcze raz bo różnie to bywa nawet pomyłki w laboratorium.

myszka,Joasia1979 witamy :)

rurka gratki :)

Lena_no fajnie, że miło spędziłaś dzień tez lubie chodzić do zoo :)

nadzieja mnie też ostatnio pobolewa, ale to biore wtedy nospe niby w szpitalu mówił 3x1 ale ja tam albo dwie wezme albo jedna.

aesthete, ale Ci dobrze z tym jedzeniem u mamy:)Jak beta?

kurczczek mleko barszcz o matko u mnie murowany kibelek by był :-)

skorupka,początkująca witajcie :)

Początkująca to ja polece ci mojego gina , ale nie wiem czy do Jaworzna by ci sie chciało dojezdzac jak coś to pw:)

Straciatella sagga ma racje dadzą ci na obniżenie jakies tabletki i pwnie kontrola ciśnienia i jeśli będzie wysokie to tabletki włączą...

Jeśli chodzi o mdłości ja biorę gume miętową cola prawie nie działa jedzenie podczas mdlości odpada nic nie pomag tak wogóle :( Nie męcza cały dzień, ale potrafią o róznych porach z różńym czasem wystepować :(
Co do biustu ja noszę B od X lat :)
Dziewczyny na rozwolnienie polecam smecte i priobiotyk multilac jest on bezpieczny,żeby te dobr bakterie były w jelicie.
Ż tego co ja wiem to ciśnienie dobre jest do 130/90 niby pisza i mówia że takie graniczne 140/90
 
reklama
Aśku - sałatka była super tylko, że musiałam ją troszkę przerobić, bo tu u mnie nie ma maggi i zamiast tego dodałam jakąś przyprawę do ziemniaczanych dań :)

nadzieja - a ja znam czebureki :) wczoraj miałam zamiast obiadu

Giovanna
zazdroszczę 16 stopni za oknem u mnie cały dzień leje
iwonaimaja - skoro masz L4 tzn, że teraz z forum schodzić nie będziesz :p
skorupka89, początkująca, Joasia1979 - gratuluje i witam w Naszym gronie
brandy- ja dziś poznałam nowe przysłowie odnośnie plamień
Dziecię musi się obmyć w krwi swej matki
szkola13- nie martw się ja tez na razie nie dostałam skierowań na badania a baaaaaardzo bym w końcu chciała

co do zupki ogórkowej to od 4 dni w lodówce stoi wiaderko ogórków i czeka aż je wrzucę do gara i zrobię z nich w końcu zupę tylko coś mnie do niej nie ciągnie, dzisiaj zdecydowanie produktem dnia ogłaszam ziemniaki :)
 
Mnie powiedziano, ze nie wolno aspiryny czy ibupromu w ciąży, tylko paracetamol.. Poszukajcie więcej na ten temat, ale najlepiej zadzwonić do lekarza!

hej co do tej aspiryny to bylam w piatek w szpitalu z powodu silnej migreny i dostalam wlasnie tam Aspiryne z vitamina C i paracetamol i lekrz powiedzial ze moge brac ibuprofen i paracetamol do 800mg na dzien :)


Kaskasiunia póki nic cię nie boli i nie plamisz jest ok. Czekaj spokojnie aż jeszcze trochę urośnie i idź na usg. Ja miałam podobnie niski przyrost przy cp, ale mnie bolało jak nie wiem i w plamieniach zywa krew była. Czasem jest tak ze ciąża rozwija sie dobrze ale ma mniejsze przyrosty bo np zarodek sie słabo zagniezdzil jeszcze... Myślę o Tobie, trzymaj sie...

Zrobilam spagetti i nie moge go zjeść... Odrzuca mnie coraz bardziej o mięsa wogóle, wołowina mi śmierdzi, kurczak jeszcze gorzej, mama sie obrazila ze świeże mięso kupiła a ja wybrzydzam... ZWARIUJE!!! Ja chce sie juz wyprowadzić...

A co do glodu to jestem glodna non stop!

Straciatella do lekarza szybciutko!


kurcze a mi lekarz zabronil czerwonego miesia moge tylko biale jesc ale w sumie i tak za mielonymi nie przepadam :D


Malusiolka- w szpitalu mi dali wlasnie aspiryne :) i moge brac ile pottzebuje zeby tylko pomoglo na bol glowy najlpeiej jak zaczyna juz mnie bolec:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej,

Byłam na IP - o dziwno ciśnienie po 1,5h od mojego mierzenia to 150/90 a później 139 /80. Puls 126.

Zrobiono mi EKG - niby ok i wypuścili do domu. Banda idiotów w tym szpitalu..
Teraz się martwię i mierze co 15 minut.
Ginka ma do mnie oddzwonić zaraz, więc dopytam co i jak...

Dalej bolą mnie uszy, skronie - takie rozrywające uczucie, jak podczas nurkowania...

Mam nadzieje, że to nie zaszkodzi maleństwu. Wypiłam meliske i leże...
Nie wspomne, że byłam jeszcze z młodym u lekarza - biegunka po antybiotyku.
Lekarka zmieniła antybiotyk na jakiś 3 dniowy, bo ucho dalej czerwone :-(
Do tego doszedł kaszel, mocny katar więc leki na to... W sumie 140 zł. :szok:


niuniaa - połączyłam Twoje posty. Nie pisz nigdy jeden pod drugim, lepiej jest edytowac poprzedni :)
 
ja gdzieś czytałam, że w ciąży ibuprom i aspiryna nie wskazane ale pewnie chodziło ot , że bez konsultacji z lekarzem, jeśli lekarz sam zapisze to co innego bo jednak kontroluje tę dawke
 
straciatella-to niezle ale jak trza to trza to napisz nam zaraz co powiedziala twoja ginka :) moze przeziebilas sie co? u mnie taka zdradliwa pogoda niby slonko a wieje jak nie wiem co :) wiec musimy uwazac:)

zyrafka26- ja mam brac sama kiedy potzrebuje bo niema sensu zebym za kazdym razem dzwonila do gina i mowil ze kobietom w ciazy mozna tylko to podawac nic innego wiec zobaczymy bo jakos mi to nie zabardzo pomaga wszytsko a na pocieszenie jeszcze tylko 7 miesiecy i w koncu koniec tej meki :) a ty jak sie czujesz ?wszystko okej ?

a jak sie laczy posty ?:D bo ja nie zaszlam jeszcze tak daleko heheh :) ale dobrze wiedziec dziekuje :*
 
Ostatnia edycja:
wlasnie wrocilismy z karate i jak tu lezec

kurcze kluje mnie znowu w brzuchu wczoraj tez mniej więcej o tej godzinie mnie klulo tylko dzisiaj silniej
 
Witam nowe Majóweczki :)
ja również jak kilka z Was mam od kilku dni jakieś sensacje jelitowo-żołądkowe...:sorry: bardzo mnie męczy też ból żołądka i tak sobie myślę, czy to nie przypadkiem zgaga, bo czytałam, że jest częstym objawem... a ja nigdy jej nie miałam, więc nie wiem jak się objawia...:-D
muszę też przyznać, że jestem cały czas głodna, a ogórkowa pozwala mi przetrwać :laugh2:
 
reklama
Do góry