reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

o matko, nie strasz mnie nawet :shocked2: nigdzie nie byłam, bo myślałam, że to normalne... i że trzeba rozruszać...

Nie chciałam Ci przestraszyć. To moje "uposledzenie" tez było badane pod katem reumatyzmu czy to czasem nie to, ale lepiej po ciąży pokazać sie z tym komuś.

Nanncy to sa mimowolne ruchy kończyn najczęściej w nocy, masz uczucie jakby Ci sie coś w nogach gotowalo, musisz nimi ruszać i to Cię budzi. Muszę wstać pokazać i kiedyś to wystarczało, kladlam sie i spalam następna godzinę, dwie i od nowa. Na początku tylko w lecie potem juz cały rok. Masakra tym bardziej ze kocham spać!!!!! Byłam u neurologa w srode po tej koszmarnej nocy i w konsultacji z moim lekarzem, który mnie zdiagnozowali 2 lata temu, przez telefon pozwoliły mi zażywać 1 tabletkę zamiast 3, zawsze to coś. Wczoraj spalam w sumie 5 godzin od 21.30 do 8.30, dziś juz tylko 3,5. Podobno najgorsze dla dziecka jest właśnie te 3 miesiące pierwsze, może potem mi pozwolą wiecej. W następny wtorek idę do tej drugiej neurolozki tylko muszę rożne badania porobic.
 
reklama
Lena ja też juz wspominałam o swoim kapuśniaczku ;-) a co do piersi to jest to pierwszy z moich objawów. nabrzmiałe, bolące. Oczywiście nie moge spac na brzuchu a inaczej nie potrafie wiec kombinuje z poduszka pod pacha ;-) Nie wiem jak to bedzie jak pojawi sie brzuszek... O wrażliwych sutkach już nawet nie wspomne...
Mamunia Trzymam kciuki żeby wszystko ułożyło się po waszej myśli :) i oczywiście żeby nogi się uspokoiły :)
 
witam:tak:
Co do starań to od zabiegu może były takie 4 miesiące gdzie się staraliśmy potem odpóściłam i po miesiącu udało się. Ja tez mam tylko jeden jajowód drożny prawy.

Sympatyczna gratuluje :)A to miałaś szczęście z tymi facetami :)

Nanncy oj świruje bardziej przez poprzednią ciąze :(
Owszem lęki tutaj dużo mieszają, ale w pierwszej ciązy tak się nie bałam a już miałam zaburzenia lękowe :(
Jeśli cię uspokoi idź wczesniej a wizyte ja mam za równy tydzień.
Nanncy tak sobie się czuje cały czas nie daja mi spokoju te piersi był takie jak kamienie teraz juz brdziej miekkie :(
Ale fajna historia tak miało być. Ja miałam w tamtym roku laparoskopie dało się przeżyc :)
A ty jak się czujesz?

violinistka mnie bolą ale tylko ja je ucisne a pod biustem piersi bolą lekko przy dotknięciu.
Ja po obumarciu niestety nie plamiłam nic na usg się dowiedziałam :(

szkola13 trzymaj się dzielnie teraz musi być dobrze...

karmelowa nie warto googlować sobie diagnoz :-)

Wasila ja mam 2 i mi nic nie mówił gin...

Giovanna89 teraz musi się udać :)

kurczaczek ja tez ostatnio mało obiadów jem :(

aesthete ojej ale smaki taka mieszanina he :)

witam nowe mamusie :)

Mamy blisko wizyty ja 27 jedna 26, 28 widziałam :)

Lena_no zazdroszczę Ci ty cycków mogę je przejąć :)

niuniaa polecam świątynie niebios już to kiedyś chyba pisałam :)

mamunia 3 wspołczuje musi to być okropne :(

Ja jutro jade chyba do koleżanki i wrocę w poniedziałek więc nunu zabronione dużo pisania:-)
 
aest, niby tak, ale mało czasu poświęcam nauce, bo nie mam czasu ;/ Jak Roksanka śpi, a Oliwka ogląda bajeczki, to staram się przygotować obiad. Przygotuje, przyjdę na górę to Roksanka wstaje ;/ A jak próbuje rozwiązywać testy na komputerze, to jedna i druga pcha mi się na kolana i wciskają przyciski. Eh.. muszę to jakoś ogarnąć. Może w niedziele jak mój M będzie w domu.

Aśku, ja tam wole Ibuprom :p
 
aesthete wiesz mnie już nic w Irlandi nie zaskoczy :D


nadzieja ja w pierwszej ciąży z synkiem dosyć szybko kupiłam sobie takie biustonosze dla karmiących mam, bo były mega wygodne :D W tej też chyba tak robię :)


mamunia przyznam się, że nigdy nie słyszałam o Twojej przypadłości. Musiałam aż poszukać w internecie. Współczuje :( A szczególnie teraz gdy nie możesz brać leków. Nie ma jakiegoś innego sposobu żebyś mogła sobie ulżyć?


Giovanna jak pojawi się brzuszek to dopiero będzie niewygoda :p I najgorsze jest to, że będzie ograniczony wybór pozycji do spania :D Pamiętam swoją pierwszą ciąże z synkiem. Ostatnie miesiące myślałam, że przez te cycki i brzuch zwarjuje. Nie szło spać w ogóle...


perelka kochana jak chcesz to możemy się zamienić :D Nie dość, że mnie bolą to są wielkie.. zawsze miałam duże co strasznie przeżywałam, bo jestem baardzo szczupła i to głupio wygląda jak się ma takie balony..:zawstydzona/y:
 
jejki ale popisane

Witam wieczorowa pora

ja ledwo dycham dzownilam do lekarza pani polozna powiedziała ze domowe sposoby a jak goraczka się powiększy to mam jechać na nocny dyżur bo jak to angina to zagraza i mi i dziecku

mnie można dopisać do listy termin kolejnej wizyty 7 październik

dzisiaj moja mama się mnie zapytala czy jestem w ciąży bo poprosiłam ja o zrobienie wodzionki nie wiem czy wiecie co to jest to taki rosolek na bazie czosnku z grzankami wlasnie polecany u nas na takie przeziebienie ze względu na ten czosnek no i zaczelam się smiac

przepraszam ze tak tylko o sobie ale padam ide już spac bo o 4 pobudka
 
Iwonaimaja moja tez nie wie, nikt nie wie oprócz teścia, przyjaciółki, księgowego:)

Lena_no jest jeden sposób- często przewija sie w nocnych postach wsród tym dotkniętych- siekiera!

Mam cały czas w głowie ze nie powinnam brać nawet tej 1 tabletki ale nie dam rady.
 
Lena - wiem co czujesz z dużymi piersiami, też to był zawsze mój kompleks a w ciąży to już masakra była z rozmiarem. A staniki do karmienia są mega wygodne - masz rację.
Mamunia - Mi się wydaje, że ja też mam zespół niespokojnych nóg. Mój tata to miał i ja mam tak jak on. Nie mam tego zdiagnozowanego i nie mam aż w takim stopniu jak ty, ale wiem co czujesz. JA też często nie mogę usnąć bo macham nogami po całym łóżku:-(. Albo jak dopadnie w kinie albo w samochodzie jak dłużej się jedzie :-(
 
Aśku, ja tam wole Ibuprom :p
w ciąży tego nie wolno ;-) jedynie apap paracetamol ;-) ze względu na zawartość jedynie paracetamolu :tak:
Ja tam kocham moja solpadeine :tak: wersja rozpuszczalna szybko zabija ból :-) przy migrenach tylko to mi pomaga ;-)
Przy jednym napadzie migreny zeżarłam całą buteleczkę ibupromu w ciągu doby i jedynie przerwy w bólu miałam max 30 minutowe ;-) po solpadeinie 4 godziny bez bólu były zbawieniem ;-)
 
reklama
Aśku, w ciąży to owszem biorę paracetamol, ale pamiętam zanim dowiedziałam się o pierwszej ciąży to trochę zjadło się Ibupromu. Na szczęście małej nic nie jest.
 
Do góry