reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
No mi lekarz powiedział, że do 19 maja jak nie urodze, to da mi skierowanie do szpitala i albo będą wywoływać (jesli waga małego nie przekroczy 4500), albo cc (w tym drugim przypadku). W ogóle nie nastawiałam się na cc, bo 4-kilową córkę urodziłam sn i zupełnie nie spodziewałam się, że Igorek przekroczy tą wagę. Tym bardziej, że Zuzia ważyła tyle, ale rodziła się 6 dni po terminie.
 
kasia pampuszek moje coreczka wedlug usg miala wazyc 4000-4500g,miala byc duza,główka tez ponoc spora.Termin mialam na 11.03 na kazdej wizycie dziecko srednio wieksze o 2/3 tyg. 8.03 gin kazal sie położyc do szpitala bo niska ilosc ruchow byla.8,9,10.03 robione mialam usg przez 3 roznych ginow na roznych aparatach i caly czas waga dziecka od 4000-4500g.W dniu temrinu porodu dostalam oksytocyne bo chcialam rodzic koniecznie SN,niestety skurcze sie zatrzymaly na 15min i nic nie postepowalo zadnego skracania rozwierania nie bylo :eek: Moj gin po konsultacji z innym ginem podjeli decyzje o CC ze wzgledu na brak postepu porodu.Emilka urodzila sie przez CC z waga 3750 g i 55cm wzrostu takze te wagi na usg pod koniec ciazy to juz z przymurzeniem oka bierzcie ;-) teraz znow powtorka z rozrywki i moje dziecko wazy obecnie niby 3900g zobaczymy we srode ile bedzie wazyc ;-)
 
MILENKO gratulacje ;-) witaj Michale :tak:

MARTYYYNA następnym razem weź dwie nospy i ciepły prysznic ;-) jeśli ból będzie się nasilać, a skurcze będą coraz częściej, możesz jechać do szpitala ;-)

_________________________________

})i({ korzystam z Tapatalk })i({
 
Chcą niby wywoływać, żebym mogła jeszcze sn rodzic, bo jesli jeszcze posiedzi tydzień po terminie, to już z pewnością 4500 przekroczy. A mi zależy na sn, bo tak już rodzilam a cc się boję :) tego dochodzenia do siebie. A starszej córce też musze czas poświęcić, żeby się odrzucona na początku nie poczuła... Hmm takie moje rozmyślania :)
 
Hehe no też racja :) Ale jednak cc to operacja, po sn na pewno dochodzi się szybciej do siebie, choć nie powiem, bo są i wyjątki gdzie kobietki po cc szybciej wstają i smigaja niż te po sn :) Ja w sumie porodu źle nie wspominam, choć Zuza nie chciała się w kanał rodny wstawić i byłam o krok od cesarki. Do tego też mnie dosyć mocno nacieli, ale nie czułam przez to aż takiego bólu w pologu. Najgorzej to pamietam ból hemoroidow po porodzie i mam ogromna nadzieję, że tym razem mnie nie zaatakują :)
 
Dziewczyny, ja to jestem w szoku, jak wiele z Nas niby pozamykane bylo na 4 spusty a tu nagle porod!!!!!!!

Mallaika, Iza marta, dzieki za wsparcie z podejsciem do karmienia :) No tak to u mnie wyszlo ale nie mysle o tym.
Ciekawe tylko czy ktoras jeszcze bedzie karmic sztucznie jak ja, czy bede tu sama :rolleyes: Rozpakowujcie sie dziewczynki !!!

Martyyyna, jak tam??
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja boję się i porodu sn i cc :/ Poród sn przeszlam z komplikacjami. A jesli chodzi o cc bylam swiadkiem komplikacji po cc. Wiec tak zle i tak niedobrze. Trzeba byc dobrej myśli esh...

Bosh...alez mnie meczy zadyszka. Leżę i łapię powietrze jak ryba dzizaz...
 
Do góry