reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

milenka, gratulacje!!!! My też póki co planujemy, że nasz synuś będzie mieć na imię Michałek :)
W którym szpitalu, w końcu rodziłaś?

izuś, thx :*
 
reklama
Iza-marta mnie jak lekarz tydzien przed tym jak wody mi odeszli sprawdzal to powiedzial ze jestem pozamykana na wszystkie 4 spusty muwi ze spokojnie do daty ciecia cesarskiego donosze bez problemu. Wizyte mialam w czwartek w poniedzialek dostalam skurcze wtorek, sroda bylam strasnie slaba no i czwartek o 5:34 nad ranem odeszli wody, za poltora godziny po odejsciu wod bylam w szpitalu skurcze mialam, po drodze w aucie bole parte. No i w szpitalu sie okazalo ze mam rozwarcie juz 1cm a bylo wszystko pozamykane ....


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
anitajas biedna Amelka :-( Emi nie kaszle wogole,katarek ma caly czas taki sam lejacy przezroczysty :sorry: ja nie kaszle juz ale mam podraznione gardlo wiec kupilam sobie tabl. do ssania :tak: oby pomoglo ;-) ja jakies 2/3 tyg. temu sciagnelam pierscionek i obraczke bo mi rece zaczely puchnac :eek: wczoraj byla u nas umiarkowana pogoda bez upalu nie chodzilam jakos dlugo itd. a tu wieczorem nogi w kostkach spuchniete :baffled: dobrze ze jeszcze jutro i we srode bede rozpakowana :sorry: fajnie ze Twoja mama moze przyjechac i ma Ci kto pomoc.


milenka gratki :tak:


mamao.trzej muszkieterowie fajna masz ekipe ;-)

iza_marta zycze Ci zebys jednak urodzila sama przed 23.05/26.05 choc 26.05 to piekna data moje imieniny i dzien matki :-p
 
Czytam Was, ale jakoś nie chce mi się odpisywać kompletnie :D.

Wszystkie teraz potrzebujemy chyba wsparcia, pewnego rodzaju gratulacji i życzenia powodzenia prawda ? :))) Niektóre czekają z niecierpliwością na jakiekolwiek oznaki porodu, inne już karmią i potrzebują też dużo cierpliwości zapewne żeby mleczko ładnie leciało, inne dopiero co urodziły :)).

Ahh, ta ciąża taaaak długo trwa... I po prostu ten kto by mi powiedział że trzeci trymestr będzie magicznie 4x dłuższe niż dwa pierwsze razem wzięte to bym nie uwierzyła! Już chcę to dziecko, i życzę sobie żeby wszystko poszło lekko i łatwo hehehe :D.

Dzisiaj byłam badać krew, jutro wizyta i mam nadzieję że coś tam już będzie jakiś postęp bo na niedzielę mam termin! :D
 
martyyyna - to mogą być przepowiadające. Mnie już trzeci dzień z rzędu przepowiadające męczą i już nie wierzę, że w końcu się rozkręci :eek:

anitajas dziś byłam w medicover u mojej prowadzącej, do IMiD jadę jutro najpierw na ktg a potem USG. Może spotkamy się w piątek? :)

milenka GRATULUJĘ!!! nie strasz mnie proszę, że mogą w IMiD nie poznać porodu :szok: ja mam stresa właśnie, że będę jeździć na IP a oni mnie po raz kolejny odeślą, bo to jeszcze nie będzie to, a potem będzie za późno :eek:
 
anitajas jest szansa, że będę bo teraz powinnam tam jeździć na ktg regularnie. Kurczę pieczone, no właśnie historia Milenki nie poprawia mi samopoczucia :/
 
Dziekuje Dziewczyny za wsparcie :). Naprawde jakos mi jest teraz ciezko i mam mega dola, ze to jeszcze nie czas :(. Nie wiem czemu tak ciezko to znosze. Biedny jest moj maz, bo mu sie najbardziej obrywa.
Zapomnialam sie pochwalic, ze w piatek mam ktg.
Ale mam ochote na spaghetti :D. Chyba sobie zrobie choc jadlam juz obiad: losos, bataty i portabella grzyby mniam.
 
Oj Iza bardzo dobrze Cię rozumiem.... Też już chce w końcu urodzić. Myslalam że dzis na wizycie dowiem się że już cos się ruszyło. A tu pikus... Szyjka długa, zero rozwarcia. Nie mam żadnych skurczy... A do tego "mały" ma niby już ważyć 4200-4300. No szok!!!!!! A tu jeszcze tydzień do terminu.
 
reklama
kasia - o, to u mnie podobnie bo we wtorek ważył 3900 i czekam co mi powie lekarz jutro na ten temat :D. Też mam tydzień do terminu, zero skurczy, czy rozwarcie to się jutro okażę...
 
Do góry