reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Witam
pochmurnie,szarno,wietrznie glowe chce urwac :szok: Emilka ma od kilku dni katarek,dzis kilka razy kaszlala i ja tez wlasnie zaczelam kaszlec :angry: ma nadzieje ze mi to minie bo 14.05 coraz blizej :baffled:


nanncy mysle ze Alusia nie pownna byc dla Ciebie za ciezka ale z drugiej strony Ty jestes bardzo drobna... Alusia pewnie wazy juz ponad 3 kg to chyba nie jst duze obciazenie dla rany... moze czesciej leżcie i karmcie sie na lezaco nie na siedzaco.


mamao. gratuluje spadku 10 kg :tak:


anitajas jak Amelka ??


diabliczko
kochana trzymam kciuki za Ciebie :* zeby Bąbel nie wymeczyl Cie za bardzo :* i pisz koniecznie jak bedzie po ;-) a okien mam od groma :eek: ale dzis kiepska pogoda i kaszle mnie wiec z mycia nici :sorry:


iza_marta wspolczuje zgagi :*


wichurka urocza jest Twoja Hania :tak: kciuki za badanie Haneczki &&&&


mimi :) to juz dzis bedziecie cieszy sie w domu wasza coreczka :tak:


monikazgierz ciesze sie ze komunia udana ;-) teraz jeszcze 3 dni i bedzie dzidzia donosozna :tak:
 
reklama
Witam :)
Moja niunia 2,5 godziny przy cycu i jeszcze musialam dokarmiac, moze juz bedzie spac mam nadzieje :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Wichurka ale córka podobna do Ciebie hehe.
MImi spokojnie pokarm jeszcze przyjdzie.

Dobra a co z innymi bobasami???

DZIDZIUSIE PRZYBYWAJCIE!!!!!!
 
Ja juz w lepszej formie psychicznej choc dalej chodze wsciekla. Dzisiaj ide do gina i zobaczymy co powie ciekawego. Mam nadzieje, ze juz szyjkq otwarta i jest rozwarcie. Nic mi sie dzisiaj nie chce :(. Siedze w pizamie i wlasnie skonczylam jesc sniadanie.

Wichurka sliczne zdjecie!

Mama.O. nawoluj moja coreczke :). Mowie do niej od jakiegos czasu, ale mnie nie chce sluchac. Jakis dol mnie dopada.
 
Mama O. Pokarm jest tylko to taki glodomorek :) wkoncu usnela :) na rekach udalosie przelozyc do luzeczka :) zobaczymy na jak dlugo hehe :) obudzilasie przed 2 w nocy a teraz jest 4:17 nad ranem eh

Ide sie przespie do poki niunia spi :)

Wszystkim milego dnia :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
hej hej poniedziałkowo :tak:
lekko niewyspana (dzięki pierworodnemu) :wściekła/y: już marzę o tym by iść spać ;-)


Wieści z wczoraj od Funii:
U mnie nadal nic,jutro mają dać coś na przyśpieszenie.....miałam balonik,dostałam skurczy ,pewna byłam ,że to już......po 24 godzinach balonik wyjęli i od tej pory cisza....muszę być cierpliwa.Pozdrawiam serdecznie.

Wieści z dzisiaj od Diabliczki:
Zostałam przyjęta... oczywiście tyle uzupełniania że szok...a tydzień temu byłam. Zginęła im kartka z grupą krwi bo mi nie dali ostatnio...no taki bajzel mają podpieli kg i nie wiem co dalej. Czy mogę coś jeść czy nie...na razie czekam. Tutaj obok mają skurcze a u mnie dupka blada. Ten czas się służy masakrycznie.
Zbadał mnie dowcipnie wreszcie i spytal czy mialam usg przed listopadem. Powiedzialam ze nie ale pierwsze potwierdzające mialam wiadomo...przecież maja kartę ciąży i wszystko opisane. Nie rozumiem... zaraz ide na usg. Czekam...a to mnie dobija.
 
Nanncy podoba mi się Twoje podejście do karmienia :tak: ja Aleksandra bardzo krótko karmiłam piersią. Wszyscy wokół wywierali presję, żeby karmić piersią, a ja miałam mało pokarmu i Aleksander miał trudności z ssaniem i skończyło się zapaleniem i zanikiem pokarmu :-( teraz będę mądrzejsza :-D

Violinistka nawet nie przyszło mi do głowy, żeby wąchać wody - patrzyłam tylko na kolor. Poza tym wody odeszły mi jak siedziałam na WC, więc zapachu też bym nie wyczuła ;-)

Wichurka fajna ta Twoja Hania :tak::-D trzymam kciuki, żeby badania wyszły dobre :)

Mama.O. mam nadzieję, że Twoje przywoływania przyniosą skutek :tak:

Jestem po wizycie u gina. Szyjka dalej się skraca, a to co jeszcze jest jest miękkie, więc może w każdej chwili zacząć się poród. Oby jak najszybciej! Wczoraj skurcze miałam przez kilka godzin co 10 minut, a potem się rozeszły :wściekła/y: przedwczoraj było tak samo. Ile można? :confused2:
 
reklama
Do góry