reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Lena ja też uwielbiam ogórkową, nawet mam w lodówce :tak: rano jak wstaję to też mnie aż ssie z głodu. Dzisiaj rano byłam na badaniach w laboratorium bo wczoraj mi gin wypisała co powinnam zrobić i musiałam być na czczo... myślałam, że z głodu zaraz padnę :-D
 
reklama
karmelowa- jak to wszystko pięknie ujęłaś :) A co do tego syropu z cebuli to ja sama czesto robie. A ten z apteki to jest na tej samej zasadzie? Czy coś do niego jeszcze dodają? Ja tez mam dziś gości i samotne porządki:crazy:
Anetka- dane uzupełnione:tak:
Lena- chyba właśnie tak zrobię, zwale na leki :p :-D

Ja również jestem zwolenniczką ogórkowej :) Ogólnie kwaśnego. Jakoś słodkie do mnie nie przemawia, hmm chociaż od wczoraj coś mnie bierze na jakąś dobrą czekoladę :D :szok:

A jak juz jesteśmy przy jedzeniu to powiedzcie mi, bo słyszałam ze nie można jeść grzybów w ciąży? Prawda czy jakiś kolejny zabobon??

Tak wnioskując z naszej listy majówek to widzę że większość mamy podwójnych mam :);-)

Porządki wzywają brrrr:wściekła/y: na szczeście dzisiaj mam ciut więcej energi ;-)
 
Ewelinka nie można jeść grzybów w ciąży podczas karmienia i dzieci do chyba 3 roku życia nie powinny jeść. Grzyby są ciężkostrawne i mają jakieś tam związki, które nie zdrowe dla dzidziora. Tak oczywiście słyszałam :)
 
Anetka- to ze podczas karmienia i małe dzieci to wiedziałam. Ale ze w ciąży tez?? O matko a ja mam takie chęci na zapiekanki ze szok :szok:
Anetusia78- witaj serdecznie :) Napisz coś więcej o sobie :)
 
Też słyszałam ze grzybów lepiej unikać za względu na chitynę, ale polecam wam boczniaki. Maja delikatny smak i sa bardzo polecane w ciąży ze względu na wartości odżywcze, minerały i łatwo przyswajalne białko.
 
reklama
Do góry