reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Witam nowe Dziewczyny!
dziękuję za gratulacje, na prawdę trochę się uspokoiłam jak zobaczyłam bijące serduszko :tak:
Lena w takim razie jedziemy na jednym wózku ;)
jutro rano idę na badania, bo gin zleciła mi ich trochę...a za 2 tygodnie wizyta kontrolna.
Niestety dzisiaj zaczęły mi się mdłości, a już myślałam, że to mnie ominie :-p
aha... któraż z Was pisała o kłuciu w podbrzuszu, też tak miałam, teraz już coraz rzadziej ;-)
 
reklama
hej dziewczyny , witam nowe i pozdrawiam stare :) ja dzis odebralam ksiazeczke ciazy , hmmm mam za malo zelaza wiec musze troche sie dokarmic heheh wszytsko wporzadku i kolejna wizyta 02.10 :) pozdrawiam i do jutra :)
 
Hej dziewczynki, ostatnie dni takie zakręcone, ze nie miałam czasu zaglądać. Witam wszystkie nowe przyszłe mamy :*

Odebrałam wyniki wymazu z pochwy i grzybów i jakichś tam bakterii nie wyhodowano ale mam pojedynczy wzrost escherichia coli i streptococcus spp. Ten drugi to jakiś paciorkowiec :-( tak wyczytalam, ale nie wiem czy pojedyncze to juz groźne? Boję się że antybiotyki dostanę...

A i jeśli można to proszę dopisanie do listy: 29 lat, 5lat starań, mama aniołka [*], tp 8 maja 2013
 
tak, z krwi - ale raz ze kosztuje ok 400zl chyba to czasem wynika sa nie najlepsze a to nieprawda a jak sa nienajlepsze to kieruja na amniopunkcje ktora juz jest inwazyjna i 1 na 100 konczy sie poronieniem bez wzgledu na to czy dziecko jest zdrowe czy nie :/
ja wiem ze wszystko bedzie dobrze bo czemu mialoby nie byc - w rodzinie ani mojej ani J chorob zadnych nie bylo, jego dzieci i moje sa zdrowe wiec nie ma podstaw - jedynie wiek - choc tez srednio moim zdaniem

pewnie zrobimy bo J sie boi chorego dziecka :(

Hej kochana, poczytalam trochę o tych testach PAPP-A bo ja z tych co najchętniej wszystkie badania świata by zrobili... Nie podoba mi sie to, ze test nie wykrywa wad wrodzonych a jedynie prawdopodobieństwo ich wystąpienia. I dlatego u osób kt wyszło ze jest duże prawdopodobieństwo chorego dziecka często rodzą sie dzieci zdrowe i odwrotnie, nawet jeśli wychodzi prawdopodobieństwo małe może urodzić się chore dzieciątko... Ja sobie chyba to badanie podaruje, bo to niepotrzebny stres...
 
Ja się dzisiaj ciasteczkami objadam:-)
Pókico zauważyłam, że polepszyła mi się cera. Zwykle miałam problemy z wągrami, a teraz mam rozświetloną i gładką buzię:-)

To ja mam dokładnie odwrotnie ;-) włosy i buzia mi sie strasznie przetłuszczają, pory pozatykane, nawet po kąpieli nie mogłam uszu i pępka doczyscic patyczkami, gdzie zazwyczaj 1 wystarczał... Przeszłam znowu na kosmetyki dla nastolatek i jest lepiej ;-)
 
stazi, to mój też uwielbia kraść nasze rzeczy, ale ich nie niszczy :-p kiedyś znalazłam w jego legowisku ipada i do tej pory się zastanawiam jak on go ściągnął ze stolika i tam zawlókł, no ale wolę tego nie wiedzieć chyba :-p łazienkę muszę zamykać, bo inaczej wyciąga z kosza na pranie brudną bieliznę i w niej śpi ;-) najbardziej sobie upodobał moje staniki i majtki ;-) na ślub dostaliśmy taki bukiet z lizaków chupa chups i stał on na stoliku, to jak kiedyś wróciliśmy do domu to każdy lizak odpakowany i wylizany do połowy :-p i jeszcze kupujemy takie wyciągane chusteczki higieniczne, to nie raz je dorwał i wszystkie z pudełka wyciągnął :-) no mamy z nim ubaw :-)

Joanna, witaj wśród majówek! gratuluję :happy2:

martuska, ja biorę kwas foliowy i i vita-miner, ale nie wiem czy kwas foliowy osobno jest mi potrzebny, bo vita-miner go już zawiera :confused: mój maluch właśnie siedzi u fryzjera :-p mam go odebrać przed 18:00 :blink:

Ja brałam prenatal classic i DHA ale gin kazał mi odstawic, i brać na razie tylko podwójną dawkę kwasu foliowego. Zdziwiłam sie bo zazwyczaj przecież tak wciskaja te zestawy witamin, ale poczytalam, ze w I trymetrze sie od tego odchodzi, że malenstwu narazie wystarcza to co ma mama...

Pisalyscie o kluciach,też mam choć teraz juz mniej. Kłucia i takie rozciaganie, gin mówi, ze to jak najbardziej dobrze, macica sie rozszerza i baby zagnieżdża...

Na razie nie wymiotuje ale wczoraj mama zrobiła łososia na parze i od samego zapachu mi niedobrze było, a jak zaczęłam jeść to tak mnie zemdliło, ze ledwo do łazienki dobieglam.
 
Ja jak tylko pomyślę o jedzeniu to mnie mdli ... a w brzuszku burczy i jeść trzeba :/

Hej :-) coś dzisiaj na nic ochoty nie mam, nie wiem co na sniadanko zrobić... Moja przyjaciółka na mdłości trzymala przy łóżku sucharki i wodę z cytryną. Po przebudzeniu zanim wstała, sucharek i parę lykow wody i mówi, że było lepiej...
 
Np i ochoty mi na placki ziemniaczane narobilyscie. Ja jem bez niczego i tak mi najlepiej smakują ;-) dziś na obiad boczniaki z makaronem wymyśliłam...
 
reklama
Do góry