reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Ewelinka pieczarki to co innego. Pieczarki spokojnie możesz jeść więc i zapiekanki. No chyba że masz na myśli zapiekanki z podgrzybkami:)
Anetusia78 witaj:)
Spuściłam na chwilę z oczu mojego łobuza i już mamy jedną papryczkę mniej. Mąż zawzięcie hoduje papryczki chilli, dba o nie bardziej niż o mnie a tu taka niespodzianka. Nie dość że kot je dewastuje to jeszcze dziecko:)
 
reklama
Dziewczynki wraz z prośbą naszej jednej majóweczki. Dopisuję jeśli któraś z mam jest mamą aniołków. Wiec jeśli którąś z was chciała by dopisać do swoich danych tą informację proszę o info na pw. Tylko podajcie mi czy jednego aniołka czy więcej.
 
Dziewczynki wraz z prośbą naszej jednej majóweczki. Dopisuję jeśli któraś z mam jest mamą aniołków. Wiec jeśli którąś z was chciała by dopisać do swoich danych tą informację proszę o info na pw. Tylko podajcie mi czy jednego aniołka czy więcej.

Chodzi oczywiście o listę majówek :)

Coś mi sie poknociło i dwa razy posta dodało. Wybaczcie :)
 
Ostatnia edycja:
Znowu problemy. Wczoraj miałam nagłą, przymusową wizytę. Bliźniaków nie ma, serduszko bije jak dzwon. Ale znów jest krwiak ( znów bo pierwszą dzidzie straciliśmy właśnie z jego powodu). Zostałam wiec bezwzględnie przywiązana do łóżka, zero czegokolwiek do robienia :( strasznie się boję
 
Ewelinka jakoś nie zwróciłam uwagi czy tam coś jeszcze dodają do tego syropu :eek: wierzę im na słowo, że jakiś wprawny farmaceuta wiedział co robi
Na liście jest napisane, że to moja 3 ciąża ale w tym jest jeden aniołek, więc możesz napisać.
Fajnie by było jeszcze dopisać jakie która ma przeczucia co do płci, później jak będą usg to będziemy porównywać na ile przeczucia się sprawdziły :D
 
Znowu problemy. Wczoraj miałam nagłą, przymusową wizytę. Bliźniaków nie ma, serduszko bije jak dzwon. Ale znów jest krwiak ( znów bo pierwszą dzidzie straciliśmy właśnie z jego powodu). Zostałam wiec bezwzględnie przywiązana do łóżka, zero czegokolwiek do robienia :( strasznie się boję

Spróbuj się nie stresować i myśleć pozytywnie. Odpoczywaj ile się da !! Będę trzmać &&& żeby było ok.
 
reklama
Znowu problemy. Wczoraj miałam nagłą, przymusową wizytę. Bliźniaków nie ma, serduszko bije jak dzwon. Ale znów jest krwiak ( znów bo pierwszą dzidzie straciliśmy właśnie z jego powodu). Zostałam wiec bezwzględnie przywiązana do łóżka, zero czegokolwiek do robienia :( strasznie się boję

A gin dał ci aspimag albo coś z aspiryna do lykania? Dostałam 2x duphaston, 2x luteine i aspimag w razie wu...
 
Do góry