reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

mi_lva ja bym chciała urodzić tak w 38 tygodniu to bym miała połowę maja. Robiłabym przynajmniej tylko 1 urodziny w połowie maja :-D
Ptysia czyli nie ma co zaglądać na kalendarze :tak:

Jak wy cytujecie czyjeś posty?
 
reklama
Witam z rana :-p Nie mogłam spać w nocy także nad ranem się kotłowałam, luby polazł na tv a kocurek spał ze mną. Rozłożyła się dama na pościelce że nawet nie mogłam się przykryć :-) ale pospałam prawie do 9;30 aż telefon mnie obudził :-) Już po śniadanku i dalej będę się brać za ogarnianie. Wczoraj wyszło mi chyba z 5 pralek :szok: i jeszcze nie koniec tych dziecięcych, ale wrzucę a na tygodniu będę prasować i sortować rozmiarami :) Dzisiaj nie ma wiaterku tylko takie delikatne słoneczko także szybko nie wyschnie. Zobaczę czy coś mi jeszcze brakuje chociaż nie sądzę :-D Trzeba ogarnąć jeszcze podwórko i mam zamiar coś w domu zrobić bo zapuściłam przez ten tydzień...
 
diabliczka ty to chyba masz duzo ciuszków :-D Ja mam jak na razie po 3 zestawy rozmiaru 56 i 62, mam wszystko białe, zielone albo zółte. Do póki nie potwierdzi dokładnie płci nie mam sensu kupować. Raz mówi chlopak raz dziewczyna :confused2:
 
No w sumie masz racje. U nas w 17 tyg okazało sie ze dziewczynka. W sumie potwierdziło to 3 rożnych lekarzy na 4 usg wiec sie chyba nie pomylili?
Ja mam nie wszystko różowe, mam tez białe, niebieskie i kremowe.
 
A ja mam 2 spiochow od 0-3 miesiecy, jakies jedno ubranko od 0-3 miesiecy, ze cztery ubranka od 3-6 miesiecy, ze dwa od 6-9 miesiecy i chyba jedno od 9-12 miesiecy. Niewiem dokladnie jak u nas bedzie cieplo czy nie, to licze ze na biezaco dokupie :) a jeszcze przed samym porodem napewno cos kupie :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Dziewczyny to my mamy tyle ubranek dla malej, ze nie wiem czy zdazy pochodzic we wszystkim ;). Mamy komplety ciuszkow od 0-3, 3-6, troszke o 6-9 i kilka sztuk powyzej. Tylko niestety wiekszosc ubranek jest typowo dziewczecych a w przyszlosci planujemy drugie dziecko. Nie moglam sie powstrzymac :D. Mamy tez juz kocyki, posciel, wozek, rozne gadzety jak laktator, termometr, aspirator czy wanienke. Strasznie duzo sie tego nazbieralo :D. Nawet lozeczko i materac juz czeka :).
 
Do góry