reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Czesc dziewczyny. Widze ze macie temat o kremach pielegnacji dla dzieci i na popazenia. AVEENO BABY jest bardzo dobra kolekcja, nawilza cialo dziacka i krem na popazenia jest super, od kad uzywalam z moim synkiem AVEENO BABY niemialam ani razu zadnego popazenia u niego na pupci. AVEENO BABY mozna sprawdzic na Skin Deep® Cosmetics Database | Environmental Working Group (jak i kazdy iny produkt mozna tu sprawdzic, ale tylko ten co jest w stanach) i wlasnie AVEENO BABY nie pobudza zadnej alergji a nie inych problemow ze skora jak MUSTELA (podobno jest najleprze, a jednak nie, ma alergiczna realcji, moze zaczac sie alergija u dziecka a nawet bardzo male ale ryzyko raka).
I jeszcze jest taki krem jak juz popazenia maja miejsca on jest najleprzy doslownie 5 min i wszystko schodzi ImageUploadedByForum BabyBoom1395462774.660372.jpg. O tym AVEENO BABY i DESITIN muwie z wlasnego doswiadczenia!!!! Have nice weekend ladies !!!!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1395462774.660372.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1395462774.660372.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 43
Ostatnia edycja:
reklama
Witam :-D Mąż pojechał do pracy a ja nie umiem spać, zaś mnie męczy katar i już druga nocka nie przespana :-( Co do kosmetyków to ja krem i oliwkę będę kupować z bambino bo sama ich używam i jestem zadowolona, po nivei pojawiają mi się na buzi jakieś plamki. A inne kosmetyki to nie wiem z czego bedę kupować. Zakupiłam wczoraj 2 śliniaczki takie najmniejsze i półśpiochy na 62 bo mi brakowało, tak z ciuszków na razie nic nie kupuję :tak:

Tak teraz zaglądam na kalendarze chińskie dotyczące płci, sprawdziło się to komuś ? :tak:
 
Ostatnia edycja:
Co do chinskich kalendarzy ;) pierwszy raz sie nie sprawdzilo, a drugi sie dowiem za 7 tygodni to bede mogla powiedzic ;))
Ale raczej myszle to taka zabawa z tymi kalendarzami nie warto brac ich na powaznie ;))


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Mimi tak, dla mnie to też zabawa z tym kalendarzem :tak: A najśmieszniejsze jest to, że czuje że będę mieć syneczka, z kalendarza też tak wychodzi a lekarz jak na złość mówi, że to dziewczynka :-D Dowiem się na wizycie 1 Kwietnia ( chyba że zrobi mi psikusa ) :-D

Powróciły mi nudności :-(
 
Ostatnia edycja:
CzekamynaIgorka na kiedy ty masz termin? Ja tu niby podczytuje zawsze ;) ale pamiec slaba :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
CzekamyNaIgorka o to taki termin jak ja :-D ale liczę na szybsze rozwiązanie:tak:

pogoda przecudowna ale szczerze mówiąc nie czuję się za dobrze chyba jest jakieś niskie ciśnienie wczoraj byłam śpiąca ale dobrze że świeci słoneczko jest przyjemniej:tak::-)
wczoraj byłam u mamy przywieźliśmy wanienkę:-D po drodze do rossmannna po resztki zakupów do szpitala mogę pakować torbę:-D
 
reklama
Do góry