reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Cześć dziewczyny
Jak samopoczucie ? Jak Wasze maluszki?
Ja tu zdycham z kurczy łydek i bólu krzyża.
Napiszę Wam coś. Po ostatniej wizycie u gina okazalo się, że młody wypiął się pupą na świat i że najprawdopodbniej się już nie obróci ( ja liczę na cud). POjechałam wczoraj ze Szkoły Rodzenia na porodówkę i wypytałam tamtejsze położne o standardy i metody na dobre rozwiązanie. Ku mojemu zaskoczeniu mimo skierowania na cesarkę będą decydować w trakcie trwania porodu czy ją zrobią czy nie bo są za porodem s.n.. Na pytanie czy stosują metodę przekręcania dziecka w brzuchu uzyskałam odpowiedź negatywną - myślę sobie ok to może waga wpłynie na ich decyzję odpowiedź też była negatywna. postanowiły jednak poinformować chyba chcąc mnie uspokoić, że w razie komplikacji użyją vacuum. no nie powiem przestraszyłam się nie na żarty. Staram sie myśleć pozytywnie ale chyba poszukam innej porodówki. Nie chcę cesarki wolę s.n ale jeśli synek się nie przekręci główką w dół nie będę ryzykować jego zdrowia. Dupcia rodzi się łątwiej ale potem ciężko o główkę .... Ech na wszelki wypadek zakupiłam olej ze słodkich migdałów i zaczęłam stosować masaż krocza, Chcę się przygotować na wszelkie możliwe wypadki . Jak wgl ma to sens. U Was na porodówkach też taki ciemnogród?
 
reklama
Anitajas nie ma wanieniki. ABDAR.pl w zakladce inne o ile dobrze pamietam. Nie mam jak wyslac zdj, bo dalam go do garazu. Jedyny jego minus to chyba jest wiekszy niz ten z ikei. Ale i tak mi sie podoba! Ma wiele kieszonek i usztywniany wklad odpinany.

Wlasnie sie zbieram na badania krwi :).
Abdar <<<--- jakieś biuro podróży mi się otwiera :D Ten przewijak co masz jest na kółkach? Powodzenia na badaniach :)
Ja właśnie się zorientowałam, że w poniedziałek będę miała ponownie glukozę robioną :/ bleehhhh....
 
Czekamy to czekam z niecierpliwością na fotki
mi-lva powodzenia w pon w ortopedy
Aśku- duży już ten Twój syn, nowy etap przed Wami
Mama.O -u mnie w szpitalu przy innym ułożeniu niż główkowym robią cesarkę; dziwne zwyczaje w Twoim szpitalu. Trzymam kciuki za obrót maluszka
anitajas- dla mnie czekanie po glukozie było najgorsze
 
Anita przepraszam za pomylke :) nazwa firmy to adbor zakladka oferta, pozostale.

Mialas moze kiedys ketony w wyniku moczu z laboratorium? Bo ja wlasnie odebralam i mam ketony ++.
Ja czekam na moje badanie gluzkozy i w sumie to nie moge sie doczekac. W poniedzialek bedzie 31 tc :).


Monika a mnie szybko zleciako wtedy :). Tylko cala noc nie spalam i mialam ciezki tydzien i czekalam wtedy, zeby isc sie juz polozyc spac.
 
Ostatnia edycja:
Witam piątkowo :-)

Ja wczoraj byłam na wizycie u swojej gin. Wszystko w porządku. Doktor powiedziała, że duże dziecko (w 28 tygodniu waga ponad 1600) ;-);-)
badania wychodzą bardzo dobrze. doktor oglądając moje ostatnie badania morfologiczne zapytała się wręcz co biorę, że te wyniki są takie idealne :-D
wczoraj upiekłam sernik - jest to moje drugie ciasto w życiu i o dziwo - wyszedł! :-) już mam tyle adoratorów na niego :-) mąż każe mi upiec go jak będziemy jechać do teściowej, żeby ją zawstydzić, bo teściowa pracuje w cukierni, sama dużo piecze, a z sernika zawsze miała zakalec :-):-)
dzisiaj jeszcze byczenie słodkie.. choć trochę muszę napisać do szkoły.. a w sobotę jak i niedzielę od rana do wieczora na studiach.. :no::no: no ale póki mogę, póki mam siłę, chcę wychodzić szkołę maksymalnie, bo potem nie będę mogła :sorry:
 
Mama O. Czy moglabys cos wiecej napisac na temat masazu krocza. Czy masz moze jakis link, ktory moglabys mi podeslac? Po co olej migdalowy? Taki spozywczy?
 
Iza_marta z tego co ja czytałam na ten temat i położna nam w szkole rodzenia mówiła to masaż służy do uelastycznienia krocza w celu jego ochrony podczas porodu. Nie musi to byc olejek migdałowy moze byc oliwka. Tez zamierzam to robic tylko sie zebrać nie moge ;)
 
Wichurka ale jak to sie dokladnie robi? Tez to slyszalam, ale dosc ogolnie.

Znacie inne techniki ulatwiajace porod? Mnie polozna pokazywala cw na rozciaganie krocza i mam zamiar zaczac od dzisiaj. Z tym, ze jest to jedno mini cwiczonko, wiec jak cos wiecie to bardzo prosze podzielcie sie wiedza :).
 
reklama
Do góry