reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Mi_lva my tez juz mamy lozeczko :). Rozlozylismy je, zeby tylko sprawdzic czy sie zmiesci i juz tak zostalo. Teraz bedziemy materac zamawiac i ciagle nie mozemy sie zdecydowac czy kokos-gryka czy lateks. Z lateksowych widzielismy jakis model Krzys na stronie Smyka a udalo nam sie go znalezc jeszcze taniej w innym.
 
reklama
Ufff ja też już po wizycie. Dostałam kolejne próbki i świetny kalendarz maluszka od Nivea. Można sobie wszystko zapisywać aż do roczku :-)

Szyjka na szczęście się nie skróciła ale nadal mam jak najwięcej leżeć a jak najmniej wstawać :-D W czwartek zaczynam 30 tydzień więc dostałam już kartę ruchów dziecka. Od dzisiaj liczenie i zapisywanie. Mam zaczynać od 9 rano a dzisiaj o 9.25 miałam już odhaczone 10 ruchów :tak:
 
Ja czytałam, że zazwyczaj od 28-29 tyg zalecają zapisywanie o której godzinie wystąpił 10 ruch dziecka. Ale myślałam, że robi się to tak tylko dla siebie. A tu w przychodni dali dzisiaj kartę i trzeba codziennie zaznaczać. Na razie malutka nadal jest bardzo aktywna więc szybko odliczam te 10 ruchów. Ale potem pewnie będa rzadsze i trzeba będzie dobrze pamiętać ile to do tej pory było ruchów :rolleyes:
 
I naprawdę na żywo wyglądają równie ślicznie. Jeszcze wszystko popiorę i będzie gotowe :-) acha dokupiłam jeszcze u tego samego sprzedawcy kołderkę i poduszkę do wózka i zasłonki w takim samym wzorze jak zestaw do łóżeczka :-)
 
Andzia to widze, ze zaszalalas tak jak ja :). Kupujac posciel zamowilam od razu dwa komplety, rozek, posciel do wozka i poduszke rogala plus koldre i podusie do lozeczka :)
 
reklama
Tak ja pościel tez wzięłam podwójnie a rożek miałam w komplecie z łóżeczkiem :-) i myślę że 600 zł za cały taki komplet to nie jest drogo. Oglądałam w Bobolandzie i dużo drożej by wyszło kupienie osobno wszystkiego. Ale z kolei wózek kupiłam w Bobolandzie i wyszło 200 zł taniej niż na internecie :-)
 
Do góry