reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Aśku- skoro syn chce, abyś rodziła poza weekendem, to chyba spełnisz jego prośbę;-):-D
mi_lva- nie zamartwiaj się na zapas. Myślę, że ktoś na pewno odbierze, a może uda się rodzić jak mężuś będzie w domu.

Wizytę mam w środę na 18.30
Jutro jadę na działkę,bo jako jedyna nie pracuję, a ktoś musi "panu koparkowemu" pokazać, co ma wywieźć.

Coś cicho na tym forum się zrobiło. Piszemy dziewczyny, piszemy:-).
 
reklama
Ja też chcę na działkę :-( Może mąż zawiezie mnie na taczce bo mamy daleko od parkingu :sorry2: Pewnie już coś zaczęło wyłazić z ziemi, mam tyle nowych nabytków zeszłorocznych...

Jutro rano mam wizytę u lekarza, mam nadzieję, że mi się nie pogorszyło bo wtedy to już wcale z wyra nie wstanę :no:
 
martyyyyna daj jutro po wizycie znać. Ja od 13 tc byłam całkowicie leżąca(z pozwoleniem wstania tylko do toalety)i na szczęście wszystko się unormowało. Mam nadzieję, że i u Ciebie będzie poprawa.
 
Witam poniedziałkowo.Czuję się żle ,chyba złapałam jakąś bakterię,kłuje mnie w cewce moczowej ,biegam do kibelka.....jak leżę w cieple jest dobrze,wstałam od razu siusiu i znowu kłucie....jutro z rana zrobię wyniki na mocz ,a po południu do lekarza.Teraz będzie na bank szlaban na seks.....sprzedajemy auto ,kupujemy większe...ford S-Maxs ,7-io osobowy.Ciekawe czy nie będę bała się nim jeżdzić?Trzymajcie się zdrowo.
 
Witaam :) Czuję się dziś jakoś ociężale, jak wieloryb ;-) Co do rozstepów to mi się jeszcze nie pojawiły, a mam do nich sklonności :tak:
Mam do Was pytanie w związku z glukozą. Jeżeli we wcześniejszych badaniach nei wykazało mi, że mam glukozę w moczu i krwi, to czy może mi wykazać podczas testu obciążenia glukozą?
Jeszcze na nią nie poszłam, znaczy się byłam ale pielęgniarka wysłała mnie do domu bo miałam katar :baffled:

Mama.O kafelki robimy ale i tak dużo takich estetycznych prac przed nami :tak:
 
martyyyyna daj jutro po wizycie znać. Ja od 13 tc byłam całkowicie leżąca(z pozwoleniem wstania tylko do toalety)i na szczęście wszystko się unormowało. Mam nadzieję, że i u Ciebie będzie poprawa.

Na pewno napiszę. Ale na poprawę nie liczę, byle nie było gorzej. Szyjka jest krótka ale na szczęście 2 tyg temu nadal była zamknięta. I niech tak zostanie jeszcze przynajmniej 8 tygodni. Myślę pozytywnie :-)

A u Ciebie co się działo?

funia11 współczuję, zapalenie pęcherza wspominam koszmarnie, ciągle to niemiłosierne pieczenie, które nie pozwalało się na niczym skupić :crazy: Ja zapobiegawczo co kilka dni łykam sobie kapsułkę z żurawiną. Trzymaj się ;-)

CzekamyNaIgorka moim zdaniem jest taka możliwość. Glukozę i mocz u mnie robią na czczo po całej nocy nie jedzenia więc wtedy cukier chyba się normuje. A jeśli ma się cukrzycę to te 2 godziny po wypiciu glukozy mogą nie wystarczyć. Ale to tylko moje myślenie, nie wiem czy to na pewno tak działa.
 
Ostatnia edycja:
A u Ciebie co się działo?
Ja miałam krwiaka i łożysko całkowicie przodujące. Z dużym krwawieniem trafiłam do szpitala. Na szczęście już ok, tylko teraz wody płodowe mam w górnej granicy normy. Jak to mówią jak nie urok, to s......;-)

funia11 oj współczuję, oby szybko przeszło
czekamy wydaje mi się, że gdyby badanie moczu i krwi dawało wystarczający wynik, to testu by nie kazali robić. Ale tak mi się tylko wydaje, pewna nie jestem.
 
Ostatnia edycja:
witam poniedziałkowo! :-D
co do rozstępów i innych tego typu nieprzyjemności mogę polecić kremik naturalny oliwkowy ziaja zakupiony w Rossmanie za grosze. Smaruje sobie codziennie cały brzuch i sa super efekty :)
ale się dzisiaj męczę dziewczyny.. w nocy złapało mnie takie skurczysko w nogę że płakałam z bólu, trzymał mnie skurcz dobre 10 min a teraz czuję że z moją nogą nie jest najlepiej.. niestety biorę magnez bo biorę, ale u mnie zupełnie nic nie daje.. a dzisiaj jeszcze dodatkowo użeram się z potworną zgagą. od początku ciąży, ba! od początku życia nie wiedziałam co to zgaga - a od dzisiaj już wiem i mam dosyć :p :no:
 
Ja miałam krwiaka i łożysko całkowicie przodujące. Z dużym krwawieniem trafiłam do szpitala. Na szczęście już ok, tylko teraz wody płodowe mam w górnej granicy normy. Jak to mówią jak nie urok, to s......;-)

O kurczę to faktycznie kiepsko, miałaś o wiele gorszą sytuację ode mnie. Cieszę się, że teraz już jest lepiej.

Milenka1603 a jaki bierzesz magnez? Mogę Ci polecić Aspargin (magnez+potas). Mój mąż go sobie kupił bo właśnie męczyły go kilka razy dziennie okropne skurcze stopy. Bierze sobie jedną tabletkę dziennie i od tego czasu spokój. Ja też go łykam i zauważyłam ogromną poprawę jeśli chodzi o ból po obu stronach podbrzusza (nie mogłam się przewracać z boku na bok, tak bolało).

A na zgagę lekarz polecił mi takie mleczko Alugastrin. Jak zaczyna mnie męczyć przed snem to łykam sobie małą łyżeczkę i ulga jest natychmiastowa. Co prawda w smaku jest to dla mnie wstrętne (coś jak piana z pasy do zębów :baffled:) ale przynajmniej pozwala zasnąć :tak: Wcześniej też nie wiedziałam co to zgaga, to były czasy :-D
 
reklama
Czekamy - mi tez sie wydaje ze jesli wczesniej nie ma cukru w moczu czy w krwi to przy glukozie moze byc
i spiesz sie na ta glukoze bo zdaje sie ze sie ja robi do 28tc a ty juz w 29 jestes :)
 
Do góry