reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majówki 2014

BrownAgula ja też się zastanawiałam nad tą piłeczką i chyba ją wypróbuje.

U nas dzisiaj - 6 stopni. Ja współczuję mojemu K, że na takim mrozie musi pracować :( Ja to cały czas w domku pod kołderką, a on boroczek marznie :-(
 
reklama
Mnie równiez zależy na pięknej pogodzie, nie na dacie. :D Chciałabym sobie wyprosić, takie piękne słoneczko i bezchmurnym niebem.. Może sie uda.. :-)
Muszę się pochwalić, że wstałam dzisiaj równo z mężulkiem (o 6.00) ;-) i już nie zasnęłam.:-D Jestem z siebie taka dumna, w końcu może dzień nie będzie stracony,:-) bo ostatnio to tylko śpię..:sorry2: Poczytałam co tam na fejsbuniu, :-p zjadłam śniadanko, poczytałam Grocholę, wszystko w łóżku, ale przynajmniej, coś robiłam. :-p


W ogóle to słuchałam dzisiaj przez godzinę muzyki dla brzuszka.. :tak: Takie coś znalazłam na you tube, ciekawe czy Majeczka słyszała i jej się podobało..:-) Coś się ruszała, ale nie wiem czy to ma związek z muzyką, muszę o tym poczytać..
Chyba, że macie jakieś doświadczenia, to chetnie posłucham.. ;-)


W planie mam dzisiaj wyjść w końcu na powietrze, dotlenić móżdżek.;-) Tak dlugo czekałam na śnieg, a jak juz jest, to nie wychodzę..:sorry2: Ehh babie w ciązy się nie dogodzi.. ;-) Mały wyrzutek sumienia mam, bo kawę wypiłam, mimo wszystko nie mogę się przekonać do tego, że ona malutkiej nie szkodzi.. :baffled:

M wczoraj opowiadał, co robił w pracy.. Ja tak słucham, słucham i tak bardzo żałuję, że siedzę cały czas w domu.. :-(


saga - na co jest dobre lepienie pierogów przed porodem. :p Zgubiłam wątek. :-p


Aśku - biduulo, zdrowiej.. :*


gwiazdeczko - Tobie również zdrowia życzę. ;-)


diabliczko - oby mi równiez udało się za 6 lat i jeszcze potem dłuugo, dłuugo, czuć miętę, być zakochana i nie nudzić się, tak jak teraz. :tak:
Haha :-D kiedyś jak zapytałam M, czy się ze mną nudzi, powiedział "Skarbie z Tobą nie da się nudzić" Jak miło.. :-):zawstydzona/y:


readerle - właśnie, uważaj na siebie, żebyś się zbytnio nie przemęczyła.. Aha i zazdroszczę, przeprowadzki. :tak:


Żyrafka - Dziękuję i wzajemnie.. Faktycznie ziiiimniicaaa u Ciebie, przynajmniej masz dużo śniegu.

brownagula - nie wiem czy na cały kręgosłup pomagają, ale na pewno na bóle krzyżowe.. ;-) Polecam ćwiczenia na piłeczce, ja poczułam się po nich leciutka jak piórko..:tak: Będę chodzić raz w tygodniu, a oprócz tego ćwiczę z Angeliką Piórkowską.. Znalazłam jej zestawy ćwiczeń na you tube, też mogę polecić.. :tak: Jeśli oczywiście masz siłę..:-p Aha i zaobserwuj jak się czujesz na drugi dzień, ja czułam ból ud, barków, oraz delikatne ciągnięcie w podbrzuszu, żadnych skurczy itp, nie odczuwałam, ale obserwuję cały czas,:tak: póki co nie ma nic niepokojącego. :-)
 
Szuszunia moge Ci szczególy zdradzic ta traba byla u nas:(

Natuszka kochana nie zamartwiaj sie i nie nastawiaj sie na pogode bo na nia wplywu nie masz olej takie rzeczy ktorych zmienic nie mozesz bo to kolejny niepotrzebny stres;-) ja mialam totalna olewke na to caly tydz przed moim slubem deszcz zimno wiatr a w dzien slubu 25 sopni bezchmurne niebo i slonko jedyne czego nie chciala zeby lalo jak bede wychodzic do kosciola i z kosciola reszta mialam w nosie;-)
lepienie pierogow dlugi zmudne pobudzilo dziewczyny i zaczal sie porod hehe i to nasz taki nowy sposob na lepienie w okolicy daty porodu z grupy w ktorej jestem od ciazy z WI:D

Gwiazdeczka zdrofowka i lacze sie w bolu...z nosa mi cieknie 4 dzien gardlo pobolewa czyje sie slaba siedze w domu i zdycham, poza tym zrobila sie bolaca opryszczka nienawidze tego;/

Readle powodzenia i na spokojnie z ta przeprowadzka;-)

zgadzam sie dzieczyny czerwcowi ludzie sa bardzo fajni;-)

sniegu za duzo u nas nie ma, kupilam wczoraj uzywana kolyske dla Bo z racji tego ze mamy malo miejsca i lozecko rozlozymy w domku bo tam bedzie mial juz swoj pokoj,
ogarniamy dom rozgladamy za materialami, potem wyprwka porod wykonczenia i na swoje ah ah jak sie ciesze;-)
najpierw jednak chcialabym zeby przeziebienie minelo...
 
witam witam u nas również mroźnie:-)
Morela ja pisałam o tym masełku jedyny minus to troszkę źle się rozprowadza po skórze jest bardzo gęste zawsze roztapiam je zanim nałożę nalewam do umywalki gorącą wodę i zanim się umyję jest fajne roztopione:-D dodałam też olejku pomarańczowego bo jakoś ten zapach mnie mulił:baffled: ale efekty są rewelacyjne:tak:
Szuszunia o wow to niezłe przeżycia :-D
Natuszka i inne co chciały przepis bo wyszły pyszniutkie :-D
kalafior ugotować w osolonej wodzie (ja miałam taki z paczki mrożony)
ostudzić dodać pół szklanki kaszy manny i pół szklanki bułki tartej
3 jaja posolić popieprzyć uformować kotleciki i obtoczyć w bułce
usmażyć i tyle
smakuje jak panierowany kalafior a jakoś mniej roboty:-D

M dziś w domu bo zalało ich na dole masakra kopią pod jakimś podziemnym jeziorem i woda im leci wczoraj prawie się potopili:szok:
DZIŚ POŁÓWKOWE:-D:-D:-D na 19 trzymajcie kciuki:-D
 
Kurcze ale tam mróz. Byłam na chwile na dworze bo przyjechał dostawca z moim prysznico - wanną i zmarzłam, mimo ze bylam ubrana :-D
Mi_lva trzymam kciuki ! :-)
Dziwi mnie to, że mi nic nie mówił kiedy połówkowe.
 
hej u nas w nocy byl spory mróz teraz jest -7 ja sprzatam etapami bo jutro mamy gosci przyjezdza moj kolega z uczelni z żoną.Tż pojechal po 2 kubiki drzewka coby mi w tyłeczek nie bylo zimno. młoda w p-lu wczoraj dokupilam jej rajstop bo niektore zaczely jej uciekac z pupy trafilam na super wyprz w Gatta z 9,90 za pare oraz calzedonii byly wyprz 13,80 za 3 sztuki i kupialam jeszcze na lato kabaretki 9 zl za 3 pary.Potem w Selgrosie uciekał mi jezyk i dzis na obiad zupa szczawiowa z jajkiem na drugie kluski śląskie z sosikiem.
szuszunia oj to mieliscie atrakcje
:-D
czekamynaigorka zdrowka dla Ciebie i męża.Ja i moj mąż na poczatku tygodnia mielismy to samo na szczescie juz jest ok no ja mam katar nadal ale przynajmniej gardło mnie juz nie boli.
zyrafka eh jak to sie zycie uklada trzeba było Wam wyjechac az do Rosji zeby sie poznac :tak:
browmagula moze zakup sobie wkładki laktacyjne i zakaldaj na noc zeby Cie ta siara tak nie wybudzała ?? mysle ze tak piłka nie zaszkodzi i powinna pomoc na twoj kregosłup :tak:
mi_lva dzieki za przepis i jedno pyt. mam jajka surowe dodajesz czy gotowane i rozdrobnione :confused: ?? kciuki za połowkowe :tak:
==================================================================================
hmm nie wiem czemu moj post ma różne czcionki :baffled: sorki jesli jest problem w odbiorze mojego posta przez to :dry:
 
Natuszka,Ewe skoczę się po tą piłeczkę :)) może nie wykupią, bo wczoraj ostatnia była ...a 30zł to w sumie żaden pieniądz, ewentualnie w rossmanie jeszcze widziałam kiedyś :))
ewe wkładki na szczęście miałam już dawno kupione :)
Na początku to myślałam ze może rozdrapałam nie chciący strupka, bo mi się zrobił taki mały, dopiero za chwię dotarło do mnie że to "to" :) bez wkładek się nie ruszam :) lepiej wkładkę wymienić, niż zmieniać bluzkę w nocy czy biustonosz w ciągu dnia ;)
 
Jaranti bo tak jest jak się leży i człowiek nie rusza, wszystkiego się odechciewa. Może zajrzysz do nas na fb tam jest ruchliwe towarzystwo i jakoś Ci czas umili :-) jak coś daj znać wyślę Ci zaproszenie

funia parę lat? 15 :-D i dobrze aby szczęśliwie, a ten czas leci jak szalony zgadzam się.
Co do witaminek nie podpowiem, ja nadal biorę tylko kwas...

CzekamyNaIgorka ojjj Ty uważaj musisz teraz pić herbatki z sokiem malinowym, mleczko z miodem, nie za bardzo czosnek ale w małych ilościach i wygrzewać się bo jak Cię łapnie na fest to będzie...
No mój ojciec z braciakiem na murarce i w taki mróz przeważnie na zewnątrz robią :szok: ost mama opowiadała że braciszek godzinę moczył nocy w gorącej wodzie tak zmarzł :baffled:

Żyrafko u moich rodziców na wschodzie też jest zimnica, -17 / -20 norma. Pamiętam jak mieszkałam to się przyzwyczaiłam ale jak przeprowadziłam się na podkarpackie to jak zajeżdżam do nich to masakra nie mogę się ogarnąć :szok::szok::szok: i pomyśleć że kiedyś nie zwracałam na to uwagi :-D:-D:-D. Tutaj w tym rejonie jest dużo cieplej także luzik :-)
A wiadomo że w Rosji jest jeszcze zimniej :-p tylko tam już jak się mieszka to żyje dniem.
Co Was skłoniło tak daleko wyjechać skoro z Polski pochodzicie? :-) Pewnie praca :-p i patrz jaki świat mały poznaliście się w obcym kraju :) miłość nie zna granic ;-)

brownagula
-7 to teraz u mnie jest w słoneczku a tak to było -11 :-) ale chętnie bym poszła odśnieżyć, już patrzyłam przez okno czy jest śnieg :-p
Wczoraj do mnie mąż mówi " podrap mnie a powiem Ci ciekawostkę, nie bardzo mi się chciało ale ok...więc z wielkim zapałem mi opowiada że jak jest taki mróz to można pościel wyrzucić na dwór i wymrozi bakterie ..." :-D:-D:-D:-D ot Amerykę odkrył łooooo :szok: zaczęłam się śmiać :-) ale faktycznie dzisiaj też wyrzucę i koce też niech mrozi :-)
No mi się wydaje że mam ciężkie nogi , wcześniej mi dokuczały ale brałam magnez i wapno ...
Śpisz w stanikach? Ja to nawet po domu chodzę bez, niech latają :-p a że mam małe to nie przeszkadza...:-)
Kup sobie kochana wkładki laktacyjne na piersi nie będziesz tak brudzić ubrań :*

Natuszka bądź pewna że nie zaszkodzi Ci kawka, przecież nie pijesz 5 razy dziennie...a od maja będziesz już zajęta na 24 h :-) i nie będzie nudy :-) także teraz korzystaj z uroków nic nie robienia :-p
Wiesz...wiadomo im dłużej jesteś tym mogą przychodzić chwile nudy ale nie można właśnie jej dać wejść...moim zdaniem udany związek to taki gdzie się dużo spędza ze sobą czasu i rozmawia...dużo rozmów oo tak :-)

saga zdrówka, ja też nie zrozumiałam odnośnie pierogów ale teraz już kpw :-)

mi_lva ooo to masz prawdziwe masełko :-) jest godne polecenia bo jak pisałam wczoraj też miałam tyle że w porze letniej więc przy upałach po stopieniu się ze skórą leciało jak woda :) faktycznie nie miły zapach ale da się przyzwyczaić :-)
powodzenia na wizycie ;-) a co do jeziora? Jak teraz kopią jak ziemia zmarznięta...

Ewe jak napiszesz cały tekst zaznacz i wciśnij dowolną czcionkę wtedy wszystko będzie ok, czasami tak się przestawia a szczególnie jak wcześniej się tak robiło...ew reset kompa

Ja znowu nad ranem spałam sama bo luby poszedł do pokoju, ehhh tyle tego stresu że nie można spać...na dworze zimno ale ładnie świeci słoneczko, zaraz wyrzucę pościel i trzeba ogarnąć chałupkę bo niezły syfek się zrobił...Poskładam ubranka dzidzi z suszarki i coś na obiad trzeba zrobić... Aśku jak tam po glukozie :-p:-p

Edit. brownagula
potem piłeczka przyda Ci się przy porodzie, jak znalazł :) uśmierza ból przy skurczach jak się siedzi na niej , troszkę tłumi
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny!
Dziekuje za mile slowa powrotu do zdrowia :*
Ja sie dalej kiepsko czuje ale dzielnie poszlam do pracy. Gdyby nie to, ze dzis piatek I wiem, ze jutro bede lezec caly dzien to bym pewnie wziela wolne. Byle do piatej.

Jaranti ja tak samo, ciagle glodna, wczoraj po pracy musialam sie zatrzymac zeby kupic sobie cos do jedzenie, inaczej bym do domu nie dojechala, pozniej zjadlam rybe z warzywami, pozniej nalesniki.. A dzis od rana to samo jem I jem. Maz mowi, ze chlopak rosnie to musi miec duzo sily I dlatego ciagle glodny jest :D
Natuszka ja tez slucham muzyki klasycznej bo ponoc dobra dla dzidziusia :) Ty wariacie wstawac o 6 rano :o
Zyrafka ja tez musialam objechac pol swiata zeby meza poznac :) ale warto bylo. Co do klimatu to masz racje mnie w Polsce przy mrozach nie bylo tak zimno jak tu w Anglii przy zaledwie 0 stopni :/
Saga Tobie tez zdrowka zycze :*
Milva trzymam kciuki :)
 
reklama
Do góry