reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Co do rogala to ja zasypiam na nim, ale rano mąż jak się budzi to mówi, że i tak wiszę nad ranem na nim heh :-D

Dzisiaj wysprzątałam 2 pokoje i porobiłam prania. Nareszcie dupsko ruszone. Ogólnie mam ostatnio takiego lenia, że szok!
A spałam do 11. Ostatnio ogólnie potrzebuję minimum 10 godzin spania.
Mam dziwne sny ostatnio : śni mi się albo, że na ostatnim usg mówią mi, że jednak będzie chłopak, a ja mam wszystko różowe... Albo, że całą ciąże widać piczkę, a rodzę bobasa z orzeszkami :szok:
I chcica na seks mnie bierzę niesamowita, aż mi szkoda mężusia, bo on taki zapracowany i zmęczony, a jeszcze ja go męczę hehe:-)
 
Podzielam :-p Na początku byłam bardzo sceptycznie nastawiona do fb/ grupy ale teraz faktycznie super Polecam :)

bajka nie martw się Makao rozkoszuje się czasem wolnym ze swoim :) Dostał kilka dni wolnego po jej szpitalu i "baraszkują":-p (żartuje :-D)

Ja się dzisiaj przespałam bo mnie tak znurzyło :szok: Niedawno odkurzyłam i ogarnęłam ale bez podłóg...teraz czas na obiadek bo luby wrócił :) Mam bigosik od teściowej łooooo matko to że ona nie używa soli to wiem ale tutaj w ogóle nie ma :-D:-D:-D:-D masakra jakaś A teraz nie będzie taki smaczny jak się doprawi...
Jutro chyba się przejdę na tę glukozę , aż jestem ciekawa tego smaku :-p

Natuszka ostatnio miałam smaka na kotleta mielonego ale co innego wyszło, ogórków niestety nie mogę bo gigantyczna zgaga mnie czeka :no:

a ja byłam w sklepie, nakupowałam czasopism, że hej, będę miala co czytać :) posprzątałam też w łazience i jest spoko :) teraz tylko zostało jeszcze poodkurzać (ale to ma zrobić szwagier) :) a ja będę się rozkoszować wolnym... no i za chwilkę zjem kotlecika z piersi z kurczaka, już tutaj czuje, a smażenie jest na drugim końcu domu :D i musze się pochwalić :) zjadłam przed chwilą całą truskawkową czekoladę e. wedel :D mmmm pycha :D
aaa edit: podpatruje Was na fb, ale coś mi to nie wychodzi... w sensie muszę sobie ustawić, zeby moja mama mnie nie widziała, bo jak tylko mnie zobaczy to do mnie pisze... a ja nie mam zamiaru udawać, że się nic nie stało i że wszystko jest w porządku
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny. Ja jestem tak padnięta że nie ogarniam forum.
Remont idzie pełną parą - jak wychodzę rano z domu to wracam wieczorem. Ledwo żyje:-(
Mam nadzieje, że jeszcze góra 2 tyg i koniec. Mieszkanie, w którym mieszkamy teraz brudem chyba zarośnie, bo nie mam już siły porządnie posprzątać, zresztą do końca miesiąca chcemy się wyprowadzić.
Ja zamiast kupować rzeczy dla malucha, to po sklepach budowlanych latam:tak: Zresztą ciągle nie wiemy jak jest płeć, no i nie za bardzo jest gdzie to trzymać. W nowym nie za bardzo jest gdzie, bo wszędzie remont, a w starym nie chce gromadzić rzeczy bo potem będzie więcej do przenoszenia;-)
W poniedziałek idę na wizytę to może się uda coś podpatrzeć wkońcu:tak:
 
Aśku wielkie dzięki za cenne wskazówki ,byłam w sklepie zasięgłam języka,w sobotę robię zakup.Teraz proszę o pomoc z fb,co? ,gdzie?jak?
Chętnie poczytam więcej ,pozdrawiam.
 
hej.
jak dostać się na zamknieta grupe fb?
porobiłam już część zdjęc chłopięcych ubranek po synku a nie mogę tu dodać.... :wściekła/y: więc może tam...
chcę się szybko pozbyć bo dziewczęce zaczynam kompletować....
 
aesthete tak masz racje idzie się obsrać tyle sprzątając, właśnie skończyłam szorować 2 łazienkę i już na dziś mam koniec! idę sobie teraz zasiąść w tej swojej wyszorowanej wannie i się zrelakswować!!!
Natuszka my mieszkamy w domku :)
kotka83 ja też przeczytałam minetki hehe:p
 
reklama
Grupa fejsbukowa :
1. Wysłać link z własnym profilem na fb do mnie
2. Zaakceptować zaproszenie do znajomych
3. Dodaje was do grupy

Włala:D tylko proszę sie nie bać, dziś dziewczęta miały erotyczne humory, bardziej niż matkowe:D
 
Do góry