reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

powiedzcie mi dziewczyny - tak z ciekawosci - te ktore chca wozki bez skretnych kolek - skad taka decyzja? czy nie wygodniej sie prowadzi wozek jak kola sie skrecaja? a zawsze mozna je zablokowac :tak:
 
reklama
Struss ja akurat dzisiaj zamówiłam nawilżacz powietrza. Trochę poczytałam, u znajomych obejrzałam i zdecydowałam się na parowy: Nawilżacz parowy Flaem Hippo Deluxe.

Wczoraj już rozebraliśmy choinkę, bo cała uschła i brzydko woniała :confused: Sfrajerowaliśmy się w tym roku bardzo, bo okazało się, że była prawie bez systemu korzeniowego w doniczce, nie chciała pić wody i w sumie postała ze dwa tygodnie. A tania nie była.
 
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi, znalazlam lekki wozek wazacy tylko 5.5 kg, opinie ma super jest to wozek 3 w 1, jest tez na promocji wiec cena atrakcyjna. Jeszcze troche doczytam na internecie i chyba sie bedziemy decydowac.

Zakupy zrobione, duzo warzyw i owocow, zero slodyczy ani czipsow, czas powrocic do dawnych, zdrowych nawykow! Nawet nie o wage mi chodzi ale ogolnie o samopoczucie. Odwazylam sie wejsc na wage i jest tak samo jak przed swietami, szokujace :D
 
Remontujemy 4 pokoje na górze(właściwie to tylko malowanie),przy okazji młodszy syn otrzyma inny pokój.Teraz mamy taki układ nasz pokój i z naszego pokoju wchodzi się do Marcinka.Po remoncie Marcinek otrzyma pokój po moim Tacie ,a Maleństwo będzie niedaleko nas ,a jednak osobno.
 
Napisalam do nich zeby mi podali wage calkowita. Zobaczymy :-)
Ja sobie pojadlam omletem, Dzidzia zadowolona kopie i idziemy spac. Jutro znowu trzeba wstac o piatej. Ale tylko jutro i urlop :-)
 
diabliczka, to taką poduchę kupiłam :) pisałam że ma 170cm :) najdłuższe widziałam 190cm :) te co podałam linki to właśnie takie długie są ;)


Ja też wczoraj zaczęłam przeglądać wózki. I chyba będzie ciężki orzech do zgryzienia. Muszę wejść bardziej w temat i poczytać opinie. A jakie kupujecie wózki dziewczyny? Ja bym najbardziej chciała 3 w jednym (gondola+spacerowka+wpinany fotelik - najlepiej Maxi Cosi albo inny z tych lepszych). Takie wózeczki od ok 1200 - 1300 zł już widziałam.

A tak w ogóle przeczytałam na wątku o wizytach i się zaniepokoiłam:baffled: w jakiej pozycji śpicie? Ja to spałam jak popadnie, ale dziewczyny napisały, że podobno od 16 tc powinno się spać na lewym boku, bo inaczej za mało powietrza może trafiać do dziecka:szok: kurcze, nie wiedziałam o tym wcześniej. Tylko jak się zmusić to spania tylko na jednym boku? I jak się nie przewracać w nocy?
ja wózka nie kupuję, dostanę od siostry po moim chrześniaku. gondoli i tak się długo nie używa, potem trochę ta spacerówka i potem sami zainwestujemy w jakąś lepszą spacerówkę :)

ja zawsze spałam na brzuchu, teraz mi brzuch przeszkadza i śpię tak w połowie na brzuchu, w połowie na boku (lewym). na wznak nigdy nie zasnę, czasami na prawym boku, ale to bardzo rzadko, raczej jak się miotam i nie umiem zasnąć :) więc swoich przyzwyczajeń jakoś nie muszę zmieniać ze względu na ciążę ;)


hej hej :) ja też oglądam te wózki, bo jak już taki temat padł, to trzeba powoli się rozglądać :) ale też najpierw muszę poczytać co nie co, bo kompletnie się na tym nie znam :/
no i w sumie to jak mi przyjdzie kaska z zusu to też może już bym co nie co kupiła z tej wyprawki? bo w kwietniu i maju się nie pozbieramy finansowo, tym bardziej, że czeka nas jeszcze wesele mojej siostry 3 maja...

a powiedzcie mi taką rzecz: nadal bierzecie te same witaminy, co miesiąc temu? czy coś dodałyście/odstawiłyście?
ps. wczoraj zrobiliśmy z M sok z marchewki, jabłka i pomarańczy, jak się dossałam do szklanki to jednym duszkiem wypiłam całą, no pyszota :) zdrowo, bez cukru, a jakie smaczne ojej :) miałyście racje z tymi sokowirówkami, to jest po prostu cudo :)
no my też powoli wszystko kompletujemy, bo później jakby to kupić na raz to byśmy się nie pozbierali :p
ja witaminy cały czas te same. tzn muszę dodatkowo zażywać witaminę D3 bo mam niedobór w organizmie.
o tak, soczki własnej roboty są najlepsze na świecie :) spróbuj z samych mandarynek plus jedna/dwie pomarańcze :)


Struss ja akurat dzisiaj zamówiłam nawilżacz powietrza. Trochę poczytałam, u znajomych obejrzałam i zdecydowałam się na parowy: Nawilżacz parowy Flaem Hippo Deluxe.
my od niedawna używamy nawliżacza. M chyba miesiąc spędził na czytaniu o nawilżaczach różnego typu i w końcu mamy ultradźwiękowy :) jest super.

Odwazylam sie wejsc na wage i jest tak samo jak przed swietami, szokujace :D
no ja na szczęście nie mam wagi :p bo każde ważenie się mnie dobija :p

PUSHCHAIR , PRAM + Car Seat * CORAL* Travel System - 3in1 - Sviwel Weels | eBay

Prosze Was bardzo :-) rzuccie okiem moze ja cos pomylilam.. a moze to waga tylko gondoli i siadleka bez stelaza, tylko czemu wagi stelaza nie podali:-/
Makao a Ty juz w domku? Pisz do nas czesciej :*
oo, super ten wózek :) podoba mi się :)

CzekamyNaIgorka, świetna cena tego wózka :) wygląda też nieźle :) ale to musisz naszych wózkowych specjalistek pytać o opinię :D



a my dzisiaj byliśmy na prenatalnych, mamy cały film na płytce z badania :) po badaniach wizyta w saturnie po nową suszarkę do włosów a później do chorzowskiego ZOO :)
po powrocie posprzątaliśmy mieszkanie, a później to znajomi nas odwiedzili i dopiero niedawni wyszli i w sumie padam na pysk :D

no i dzisiaj mi przyszła moja poducha rogal :) zakochałam się w niej :D mój pies zresztą też, chyba myśli że to dla niego ;)

no nic, miłego wieczoru dziewczyny :*
 
reklama
Do góry