reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

My wszystko kupowaliśmy sami :tak: teraz też tak będzie ;-) tyle, że teraz będziemy kupować wózek, fotelik, laktator & krzesełko do karmienia ;-) reszta została nam po Mrówku :tak:

STRUS nawilżacz? aż tak sucho masz w mieszkaniu??
 
reklama
My tez sami kupujemy :-)

Zainspirowalyscie mnie I sie patrze na wozki, znalazlam fajne promocje na wozki 3 w 1 ale cos ciezkie mi sie wydaja.. 12kg a jeden nawet 16kg. Ile powinien wazyc wozek?

Struss jak masz za sucho w mieszkaniu to ja Ci chetnie oddam cala moja wilgoc z domu :/ tak mi okna paruja, nawet jak zostawiam otwarte ze caly recznik jest mokry jak je wytre :/
 
Mam baaaardzo sucho, mimo tego że w moim pokoju nigdy nie miałam kaloryfera włączonego to powietrze jest suche jak na pustyni :baffled:
Mieszkam w bloku od 5 lat-sam beton, wcześniej mieszkałam w ceglanej kaminicy i tam powietrze było super! a tu szkoda gadać, jeszcze ja mam alergie na wszystko więc ledwo oddycham-dlatego kupię nawilżacz dla Bobika i zapewne mi się polepszy trochę cyrkulacja :-D
 
Witam już noworocznie:)
Przyszła z samego rana paczka ze smyka, zasugerowałam sie waszymi opiniami co do rozmiarów, ale nie wiem czy to będzie taki olbrzym żeby odrazu w 62 wskoczyć, jakieś duże to 62 smykowe ;o dla bhp wezmę kilka mniejszych bodziakow i ze 3 pajace. A przyszła paczka, a ja już szukam kolejnych perełek ubraniowych :D tym bardziej ze ZUS mi zrobił niespodziankę i dostałam za cześć grudnia pieniądze. A już jutro wizyta ! Wreszcie!


My tez sami kupujemy :-)

Zainspirowalyscie mnie I sie patrze na wozki, znalazlam fajne promocje na wozki 3 w 1 ale cos ciezkie mi sie wydaja.. 12kg a jeden nawet 16kg. Ile powinien wazyc wozek?

Struss jak masz za sucho w mieszkaniu to ja Ci chetnie oddam cala moja wilgoc z domu :/ tak mi okna paruja, nawet jak zostawiam otwarte ze caly recznik jest mokry jak je wytre :/
12 kg to jeden z lżejszych chyba :) najlżejszy jaki znalazłam to chyba mutsy igo z gondola w wersji lite
 
Ja też wczoraj zaczęłam przeglądać wózki. I chyba będzie ciężki orzech do zgryzienia. Muszę wejść bardziej w temat i poczytać opinie. A jakie kupujecie wózki dziewczyny? Ja bym najbardziej chciała 3 w jednym (gondola+spacerowka+wpinany fotelik - najlepiej Maxi Cosi albo inny z tych lepszych). Takie wózeczki od ok 1200 - 1300 zł już widziałam.

A tak w ogóle przeczytałam na wątku o wizytach i się zaniepokoiłam:baffled: w jakiej pozycji śpicie? Ja to spałam jak popadnie, ale dziewczyny napisały, że podobno od 16 tc powinno się spać na lewym boku, bo inaczej za mało powietrza może trafiać do dziecka:szok: kurcze, nie wiedziałam o tym wcześniej. Tylko jak się zmusić to spania tylko na jednym boku? I jak się nie przewracać w nocy?
 
hej hej :) ja też oglądam te wózki, bo jak już taki temat padł, to trzeba powoli się rozglądać :) ale też najpierw muszę poczytać co nie co, bo kompletnie się na tym nie znam :/
no i w sumie to jak mi przyjdzie kaska z zusu to też może już bym co nie co kupiła z tej wyprawki? bo w kwietniu i maju się nie pozbieramy finansowo, tym bardziej, że czeka nas jeszcze wesele mojej siostry 3 maja...

a powiedzcie mi taką rzecz: nadal bierzecie te same witaminy, co miesiąc temu? czy coś dodałyście/odstawiłyście?
ps. wczoraj zrobiliśmy z M sok z marchewki, jabłka i pomarańczy, jak się dossałam do szklanki to jednym duszkiem wypiłam całą, no pyszota :) zdrowo, bez cukru, a jakie smaczne ojej :) miałyście racje z tymi sokowirówkami, to jest po prostu cudo :)
 
Wózki oglądam ,tez interesuje mnie z fotelikiem ,bez obracających kółek.Waga nie bardzo mi przeszkadza ,bo mieszkam w domku jednorodzinnym ,nie będę go wnosić,a w blokach zostawia się na klatce ufając ,że nikt nie za.....polatałam dzisiaj po bankach,co trochę odwiedzając toalety,masakra jak mnie ciśnie.Maleństwo" puka " i dostarcza mi wiele radości....ubranek jeszcze nie kupuję choć korci mnie..jeszcze remont nas czeka
 
reklama
Wózki oglądam ,tez interesuje mnie z fotelikiem ,bez obracających kółek.Waga nie bardzo mi przeszkadza ,bo mieszkam w domku jednorodzinnym ,nie będę go wnosić,a w blokach zostawia się na klatce ufając ,że nikt nie za.....polatałam dzisiaj po bankach,co trochę odwiedzając toalety,masakra jak mnie ciśnie.Maleństwo" puka " i dostarcza mi wiele radości....ubranek jeszcze nie kupuję choć korci mnie..jeszcze remont nas czeka

jakie pomieszczenia będziecie remontować? :)
oj mnie dziś też strasznie na pęcherz ciśnie :)
 
Do góry