reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Wczoraj zagralam w lotka z mysla, ze obudze sie milionerka ale niestety tylko dwie cyferki trafilam.. Trzeba dalej pracowac.

Asku
wiem wlasnie widzialam w wiadomosciach! Masakra! Ale niestety takie rzeczy sie zdarzaja.. Szkoda tylko, ze tylu dobrych, porzadnych ludzi ma problemy z zajsciem w ciaze/ adopcja a takie wlasnie alkoholiczki, marginesy spoleczne maja dzieci bez problemow!
A domowa pizza najlepsza! W szczegolnosci babcina :-) babcia robi sosik pomidorowo czosnkowy na spod, podsmazana kielbaske, pieczarki I ser (dla mnie bez sera byl kawalek, Dzidzius nie lubi). Pychota!
Brownagula zal mi Ciebie I tych Waszych klotni.. Moze lepiej nie wychodzic samej po ciemku? A maz tez powinien schowac dume do kieszeni I jednak isc z Toba na te badanie.. Bedzie dobrze, musi byc! Pamietaj, ze w zlosci mowi sie duzo rzeczy, ktore nie sa prawdziwe! Trzymam kciuki!
Aesthete milego podgladania dzisiaj! Moj bobas tez kopie tak, ze oboje z mezem czujemy! Wspaniale uczucie! Ty wytrzymalas do drugiej w nocy a ja usnelam na fotelu po 11 :D pozniej mnie obudzili o 12 I poszlismy do domu :D
Martuska ja jeszcze nic nie mam dla Dzidziusia, chcemy najperw poznac plec. Ale we wtorek jak tylko sie dowiemy to pewnie pojedziemy cos kupic z tej radosci :-) nie moge sie doczekac :-)
Czekamy na Igorka mysle, ze znasz nas z watku o brzuszkach :p
 
reklama
WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU:-D:-D:-Dkochane spełnienia marzeń i wszystkiego co najlepsze żeby wasze maluszki były zdrowe i silne:-D
przepraszam że tak późno ale wczoraj trochę długo pospaliśmy a później od razu do moich rodziców:-)
jak weszliśmy do dużego pokoju to aż oniemiałam wszystko w serpentynach:szok: dzieciaki dały czadu ale mieli frajdę:-D
i wczoraj wieczorem wiecie co wiecie co wiecie co...M PIERWSZY RAZ POCZUŁ RUCHY:-D:-D:-D za każdym razem mały przestawał kopać jak dawał rękę albo po prostu nie czuł a wczoraj tak mocno się poruszył ha to było super:-D

Na sylwestra zrobiłam pizze i taka pyszna mi wyszła że się objedliśmy jak dzikie świnki;-)
 
Aśku, to źle Cię zrozumiałam, bo myślałam że właśnie dla Ciebie fotelik ma tylko być :)

Brownagula, mój to się w ogóle petard nie boi, ma je gdzieś :) ale poprzedni pies to musiał dostawać tabletki uspokajające :/ a z mężem się nie kłóć, szkoda nerwów :)

Gwiazdeczka, padła bym szybciej ale z nami wracała jeszcze siostra męża z facetem i nie chciałam im zabawy psuć :p fajnie że mąż też już czuje kopniaki :D ciekawe czy przy tym robi takie miny jak mój :D

CzekamyNaIgorka, w końcu się przełamałaś :D

Miłego dnia dziewczyny :*
 
Witam dziewczynki :)

Święta, Nowy Rok i już po wszystkiemu...a szkoda :) Jeszcze jeden przedłużony weekend .

Czuję już ruchy na razie bardzo nieregularne głownie wieczorem jak sie położe ale ewidentne pukanie jest:-)Odrazu się lepiej czuje hehe

Straszny ból kręgosłupa w dolnym odcinku mnie dopadła od tego tygodnia i przyszło to tak nagle jakoś, Też tak macie ?

Aesthete trzymam mocno kciuki za wizyte ja mam prenatalna 17 stycznia więc już też niedługo może się wreszcie dowiem kto tam u mnie mieszka:tak:

Brownagula nie kłócić się! A już ciche dni na pewno niczego dobrego nie wprowadzą, bo Ty będziesz się bardzo stresować i nakręcać

CzekamyNaIgorka ja Cie znam z wątku brzuszkowego :) Witaj tutaj


U nas się nieciekawie zaczęło pod kątem zdrowotnym bo dosłowne w sylwestra w nocy Amelka zaczęła znowu kaszleć strasznie - no ręce opadajaa

Ale powiem Wam ,ze mam jedno wielkie postanowienie - pozytywne myślenie! Na prawde dużo problemów mieliśmy i mamy ale w Nowy Rok wchodze z pozytywnym myśleniem! Ten rok na pewno będzie lepszy od poprzedniego! Wszystko się uda - musi! Nie będe się tyle denerwować :-)

Nasza choinka zaczęła się tak nagle sypać , że chyba trzeba się jej szybko pozbyć
 
W pracy nudy. Wszystko co mialam zrobic skonczylam robic w sylwestra wiec dzis jutro to nie wiem co bedzie.. Tzn Szefowa moja ulubiona pewnie by mi znalazla tysiac super ciekawych zajec jak ukladnie w porzadku datowym dokumentow sprzed pieciu lat albo cos takiego :/ wiec najwazniejsze abym wygladala na bardzo zajeta bardzo waznym zadaniem I byle tak wytrzymac do drugiej.

Babelku ja tam sie ciesze, ze juz koniec. Jakby to obzarstwo trwalo chociaz jeden dzien dluzej to by mi chyba zoladek pekl. Tylko jedno jest niefajne- Babcia z Dziadziem wrocili juz do Polski. Pozytywne myslenie to najlepsze postanowienie noworoczne jakie mozesz miec! Tylko w tym wytrwaj a wszystko bedzie dobrze!
 
Aesthete rogal z tego co słyszałam najlepszy jest taki duży że omotasz się cała... jak śpisz to między nogi a jak np karmisz to pod maleństwo, ale tez jest drogi :/ Czekamy na wieści odnośnie wizyty

brownagula powodzenia na wizycie i uspokój się bo to dla maluszka nie za bardzo :* Musicie na spokojnie pogadać, Ty wygarnełaś on przemyśli, spokojnie będzie dobrze

gwiazdeczka super gratki ruchów :) Ja czuję bardzo intensywnie moj nic :-( Wczoraj przyłożyłam mu reke i czułam aż mi się brzuch podnosi a ten nic a nic nie czuł :szok: hmmm dziwne

CzekamyNaIgorka
nooooo wreszcie się odważyłaś :) witaj i szybko się zadomawiaj pisząc dużo :-):-):-):-) Przecież Cię piękna wszyscy znamy no coś TY :-p

mi_lva :-) super gratki z odczucia ruchów przez M :)

Bąbelek
ojjj tak mój poprzedni Rok też był tragiczny pełny kłopotów ;/ masakra jedynie co się pięknego przytrafiło to maleństwo ...grunt to dobre nastawienie :-) także powodzonka

Witam Was piękne. Dzisiaj jakieś głupoty mi się śniły, gdzieś jakimś tirem jeździłam:-D na zakrętach się nie wyrabiałam, pod prąd gdzieś, masakra jakaś...wymęczyłam się jak nie wiem. Najgorsze w tych snach jest to że człowiek obudzi się, otworzy oczy a za chwile od nowa Polska ludowa :szok::szok::szok: hehe
Ja już po tableteczkach i zaraz śniadanko...mam pytanko do tych co biorą na tarczyce na czczo...Bo biorę 30 min przed jedzeniem ale zawsze się napije wody albo popije....ma to jakiś wpływ???? chyba tak :-( Nie wiem już sama.
W ogóle czeka mnie to paskudztwo glukoza, tzn słyszałam ze nie dobre a może mi posmakuje :-D:-D:-D. Chyba w nast. tygodniu się wybiorę. Jutro odczulanie czeka mnie rano, jeszcze ze 2 razy i będzie finito po 3 latach zastrzyków :-D Mam nadzieje że nie będę chorować no i mi się poprawiło coś. Tamtym razem na testach był spory sukces, jednak to powraca i niestety nie da się wyleczyć na stałe... Ot tak :)
U mnie piękne słoneczko wita z rana :) ale chyba mroźno na dworze...
 
reklama
DIABLICZKO ja glukozę jakoś wypiłam ;-) mimo że kawę i herbatę zawsze bez cukru pijam :tak: gorzej się czułam po jej wypiciu, a dokładnie po 2 godzinach, jak mogłam iść do domku ;-) musiałam dwa grześki zjeść, by wyrównać cukier (telepało mną jak na głodzie) ;-) i muliło cały dzień :dry:
niedługo i mnie czeka ta przyjemność ... jak sobie przypomnę ...



tak generalnie to chce mi się spać :-D ratuję się kawą, ale ... marzę o szybszym pójściu spać ;-) niestety ... o 20 wizyta, pewnie będzie zaś przesunięcie i do 21 będę siedziała i czekała ;-) 30 minut wizyty ... powrót do domu ... jutro pójdę szybciej spać ;-)
 
Do góry