reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

SAMYCH SZCZĘŚLIWYCH DNI I SPEŁNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ! NOOO I OCZYWIŚCIE ROZWIĄZANIA SZYBKIEGO I BEZBOLESNEGO :-D

my z moim sylwester w domu, zrobiliśmy sobie sałatkę, potem film, potem tak szaleliśmy, że łóżko nam się zawaliło :zawstydzona/y::-p:-) tzn te szczebelki co są pod materacem pospadały ze stelaża łóżka, ale zdążyliśmy naprawić przed nowym rokiem :-D na fajerwerki wyszliśmy na ulicę, mieliśmy zimne ognie, wypiliśmy naszego Bąbelka, tzn coca-colę z napisem Bąbelek:-D trzymałam ją prawie od początku ciąży na specjalną okazję i właśnie w sylwestra został otwarty:-D aaa dzisiaj słodkie lenistwo:happy2:
 
reklama
my też w domu przed TV spędziliśmy tę noc. a w zasadzie wieczór bo spać o 2 poszliśmy. zjedliśmy kapustę z Wigilii, przyjechali na godzinkę teściowie, pograliśmy z zu w żółwie i spadające małpki..obejrzeliśmy fajerwerki, zu poszła spać a my jeszcze chwilkę siedzieliśmy i słuchaliśmy muzyki. i tak się skończył nasz sylwester.
 
Mi_lva książka super, jak to Sapkowski, ale zdecydowanie za krótka :-)
Aśku dobrze, że dzieci z tego nie będzie ;-)
Makao wracaj szybko do zdrowia i do swoich chłopaków!

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Na pewno będzie ciekawie ;-) Do nas na sylwestra przyszli znajomi, w sumie dwie pary i było super. Jeszcze o trzeciej, jak już wszyscy poszli, mąż mnie obtancowal ;-) Pojadlam pyszności, mężu zrobił swoje popisowe leczo i jak usiadłam w końcu na kanapie to dzidziuś zaczął tak wierzgac, że po raz pierwszy na zewnątrz było czuć. Także pokopal trochę swoje ciocie, tatuś też się na jednego kopniaczka załapał. Cudne uczucie :-)
 
Witam w Nowym Roku. Życzę wszystkim majóweczkom, aby dzidzusie pojawiły się w terminie, aby były zdrowe i by majowa wizyta w szpitalu była jedyną w tym roku.

My również sylwester spędziliśmy w domku. Graliśmy w karty i przed tv. Mój syn wytrzymał do północy i podziwiał fajerwerki.Miał dużo więcej energi niż ja.
 
Witam dziewczyny!

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku! Oby był lepszy od poprzedniego :) Oczywiście, że będzie bo pojawią się w maju nasze skarby :-)

Długo mnie nie było, wszystko się przed świętami pospypało - auto, komp i byłam bez neta jedynie z telefonu na fejsa wchodziłam.
Teraz troche odratowaliśmy kompa i mam nadzieję, że troche pochodzi :)

Ciekawe co u Was bo nadrobić nie wiem czy zdołam

Miłego dnia ..jak to pięknie w Nowym Roku bez kaca hahaha:-D
 
brandy na połówkowe jest ostatni dzwonek, bo Ja jestem jeden dzień mniej i byłam prywatnie w poniedziałek ( ostatnia chwila) także zbieram tyłek i mykaj :) pomierzysz, sprawdzisz i zobaczysz maluszka :)

My wczoraj z lubym siedzieliśmy w domku sami przed tv, co chwila zmiana kanału, zrobiłam sałatkę z gyrosa i pomidorki z czosnkiem i serem ale ok 20 zamówiliśmy sobie dużą pizzę ( a raczej mega wielką) :szok: luby zjadł 4 kawałki Ja wymiękłam po 2 :-D no i sałatkę jedliśmy dopiero dzisiaj. Kurczę zdawało mi się że mało dałam sosu a jednak dzisiaj już podchodzi na dole, myślę że ogórki puściły :/ w smaku dobra także luzik.
Przed 24 zadzwoniliśmy do rodziców a o pólnocy wyszliśmy na dwór, weszliśmy na dach i podziwialiśmy :-) ale był odjazd :) normalnie panorama :szok: dobrze że było sucho to spokojnie się chodziło po daszku :) Skończyliśmy oglądać ok 2 i poszliśmy spać. NIby...bo lubego naszło na rozpalanie o 2 w nocy :szok: :szok::szok: hehe ale szybko mu wybiłam z głowy Ja ledwo się już trzymalam, bardziej mi kręgosłup bolał...ale jeszcze barszczyk musiałam zrobić i standardowo przed snem 10 min rozwiązywania krzyżówek :-D ledwo już pisałam... Dzisiaj śniadanko a teraz pyrka pomidoróweczka na swojskim kurczaczku mniam
Mój maluch śpi jak zabity, wczoraj tancował sambę cały wieczór a dzisiaj odsypia :-D:-D:-D rano tylko pyrknął dwa razy a teraz wyleguje się Moje serduszko kochane <3
 
Makao - trzymaj się cieplutko. :D Ja trzymam kciuki, żebyś wytrzymała. :) :*

Ja się odpicowałam, w telewizji nic ciekawego nie było, :sorry2: więc wszyscy jednogłośnie stwierdziliśmy, że idziemy na Rynek.:-)
Puściliśmy fajerwerki, za każdym razem zatykałam uszka, żeby się nie przestraszyć. ;-) Maja spała przez ten cały czas chyba, dopiero jak wróciliśmy to zaczęła kopać. :tak: Padłam o 1.30, a wstałam o 12. :p Aha i wypiłam pół butelki Picollo,
piłam z gwinta, bo nie było kieliszków. :-p

Wszystkim życzę dosiego roku. :-)
 
Kochane Majóweczki! aby ten 2014 rok był dla nas jednym z najpiękniejszych w naszym życiu, żeby przyniósł same dobre chwile, życzliwych ludzi wokół, dużo miłości od najbliższych i zdrówko dla nas i naszych rodzin! :tak:
I oczywiście życzę nam samych zdrowych majowych dzieciaczków, bezbolesnych i szybkich porodów:-)

My też imprezowaliśmy u znajomych, całą noc trwały tańce i było bardzo miło. Wróciliśmy do domku ok 4. Ale doszłam do wniosku, że tańce już chyba nie dla mnie, bo jak trochę pohasałam, to brzuszek zaczynał boleć
;-) za rok odbijemy hehe
 
reklama
Kochane wszystkiego dobrego w Nowym Roku:) Sylwestra spędziliśmy u znajomych, ale ja ok. 2 już byłam w domu. Hehe przestałam rozumieć żarty osób pod wpływem, dzisiaj tylko po męża pojechałam. Dobrze że uciekłam bo potem strasznie się rozpili i biedny w dalszym ciągu zdycha:) No ale cóż cierp ciało jak się chciało:) Dzieć oddany do babci był bardzo dzielny, ale zabawa z psem pozbawiła go energii i nie doczekał fajerwerków:)
 
Do góry