reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

gwiazdeczka - ja w ten sam sposób dzisiaj imprezuje, a już mnie łamie. :-)


diabliczka - gratuluję ruchów, moja mała też tak kopie od jakiegoś czasu. ;) Jak
potłuczona. ;) Piękny wierszyk.;-)


brownagula - oj bidulko.. Nie, masz po części czego żałować, bo zielono za bardzo.:sorry2:
A mnie się śniło, że moja Maja na następnym usg na którym byliśmy pokazała
siusiaka, także zobaczymy :-)


Saga - Sto lat, sto lat.. :D Zdrowia szczęścia pomyślności. :D


Aśku - puściłam się... hahahahaha. :D Ja taki zboczuch, że od razu mam skojarzenia. :-D


Jaranti - ja też gadam z brzuszkiem. :-p


Martynia - Ty nad morzem, ja w górach. :) Żyć nie umierać. :-)

Ja idę pod prysznic, ubiorę się, umaluję i będę pięknie wyglądać przed tym telewizorem. :-)

Wam życzę zdrowia, szczęścia, pomarańczy niech wam mężuś nago tańczy. :-D Spełnienia najskrytszych marzeń, zadowolenia z maluszków i wszystkiego co najlepsze. :-)
 
reklama
Wszystkiego najlepszego w 2014 roku :)
Aby wszystkie nasze dzieciaczki były zdrowe i grzeczne, a porody łatwe i szybkie :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1388519040.856604.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1388519040.856604.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1388519040.856604.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 24
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2014 :tak:
by zdrowie nie opuszczało, by okolice maja były najsłodsze, by nasze drogi zawsze były proste, by marzenia się spełniały, by... by był wyjątkowo szczęśliwym rokiem, rokiem naszych dzieci :laugh2::wink:



Mrówek padł o 22:45 :-) poszliśmy puścić fajerwerki przed 22, po powrocie szampan truskawkowy ;-) i Mrówek padł :-D ja padłam o 23:25 ;-) ale zmasowane wybuchy fajerwerków obudziły mnie o 23:57 :tak: złożyłam życzenia Ślubnemu, pooglądałam chwilę tv i już o 0:30 byłam w łóżku :-D
od 7 pracuję ;-)


NATUSZKA skojarzenie z puszczaniem - prawidłowa reakcja ;-)


Mrówek już wstał i dojada resztki z wczoraj ;-) przynajmniej sama nie pracuję :-D
 
Hej dziewczynki:-) ja niestety sylwester szpitalny. Ale byłam na telefonie z M. Chłopaki oglądali filmy, jedli papu i pili piccolo. Ale nastrój też mieli dżumiasty. Czekam na wyniki swoich badań mam nadzieję, że na jutro już będą i że w piątek mnie wypuszczą. Leżeć plackiem mogę w domu też. Dobrze, że kupiliśmy tego tableta bo bym zwariowała. A odwiedziny 13-18:/ Chociaż, aby oddać sprawiedliwość, M. wyszedł wczoraj po 19i nikt go nie wyrzucał. Może też dlatego, że jestem sama na sali. Jeju tęsknię za chłopakami przeogromnie. Dobrze, że Józio kopie to mam wciąż przypominajkę jaki jest cel tego wszystkiego-duży, zdrowy synek:-)

Najlepszego w Nowym Roku. Booziaki:-)
 
Szczęśliwego Nowego dziewczyny! :tak:

Ja postanowiłam trochę nadrobić forum, poczytać co tam u Was ... wczoraj byliśmy z moim na domówce, ja odczekałam do tej 24 i ewakuowałam się do domku, obejrzałam sobie Rodzinkę.pl i poszłam spać ;-) Mój przyszedł po 6 :-) niedobry ... :p ale kazałam mu się dobrze bawić, co go będę ograniczać ;-) w końcu sylwester ;-)

A teraz się błąkam po domu, wszyscy jeszcze śpią, tylko babcia się wyłoniła z pokoju. ..

Kurde zastanawiam się nad wizytą prywatną, tęsknię za widokiem mojego bąbla... ale na połówkowe to chyba za późno już co?
 
reklama
Do góry