reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Mnie tez puscili z pracy :-) juz w domku zdrzemlam sie, no ale jade po meza, musimy jeszcze jakis deserek kupic lody owocki, smietana :-) juz tu pewnie nie wejde dzis ani jutro :*

Kochane!
Przed nami wyjatkowy Rok!
Oby Nowy Rok byl jeszcze lepszy od Starego!
Zeby byl wypelniony w radosci a nie smutki!
Zycze Wam i sobie cierpliwosci, wytrwalosci, zdrowych dzidziusiow, zero rozstepow, szybkiego powrotu do formy!!
 
reklama
Witam wszystkich po dłuższej nieobecności :-D
Wyjechaliśmy na święta do rodzinki nad morze i do tej pory tu jesteśmy :) Sylwestra spędzamy u siostry męża nad samiutkim morzem :)

Mój Maluszek kopie ile może :-D szczególnie wieczorem :) 8.01 mam kolejną wizytę i mam nadzieję, że już na 100% wyjaśni się czy to na pewno Synek :) brzuszek już dość widoczny :)
Śpię teraz po 10-11 h i nadal jestem jakaś ospała...

Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku!!! :-)
 
DIABLICZKO puszczam się tylko we właściwej sprawie ;-)

BROWNAGULA odwykłaś od tłumów ;-)

u mnie lidl też był pełen :eek: jak mijaliśmy auchana był pełen parking :szok: zakupy na ostatnią chwilę ??

pomidorówka teściowej bardzo smakowała młodzieży :-D dyskotekę miałam w brzuszku :-D
 
Makao 3mam za Ciebie kciukasy i oczywiście życzę duuużo zdróweczka :*

Dziewczyny ja tylko tak Was podczytuje, obecnie sobie leże, bo mnie jakoś tak zmogło. U mnie nic ciekawego, ale na kapuchę t omam ochotę wielkaaa :) poza tym przyszła mi dziś sokowirówka i maszynka do mięsa, więc przyszły rok będzie pełen soków :) hi hi hi już się nie mogę doczekać :)
na Sylwka do nas ma przyjść moja siostra z mężem i tak sobie pewnie posiedzimy :) zrobilam już śledziki, a co do reszty, to mam jeszcze duuużo czasu, więc leże dalej :)

Kobitki wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!!! By był lepszy od poprzedniego, wypełniony radością i uśmiechem :) żeby się spełniły Wasze marzenia i byśmy wszystkie miały lekkie porody i zdrowiutkich Maluszków :* :* :*
 
my z małżem i córą zjedliśmy sobie kapustki z kaszą (z wigilii). w lodowce mamy śledziki. albo zostaniemy w domu albo do teściów pojedziemy(jeśli nas zaproszą)
 
Zobacz załącznik 601543
Bycie mamą potrafi być prawdziwym cudem,
Magią, która zmienia życia Twego sens.
Chociaż macierzyństwo bywa również trudem,
Tajemnicą szczęścia – każda chwila jest.
Dziś gdy jesteś blisko najpiękniejszej z nich,
Gdy wkrótce doświadczysz wielkiego spełnienia,
Życzę By prawda się stała wcieleniem marzenia.
Miej siłę, energię do podboju świata,
Niech
dziecko
najlepszym będzie przyjacielem,
Wychowuj je czule i wspieraj przez lata,
Niech nic Was nie dzieli, za to łączy wiele.
Bądź taką, co budzi się rano z uśmiechem,
Taką, co zasypia pełna szczęśliwości,
Rozkwita, gdy „mamo” odbija się echem,
Ma wielkie poczucie matczynej wartości...<3 <3 <3 Szczęśliwego Nowego Roku
 
reklama
Do góry