reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Hej Majóweczki!
2014-Happy-New-Year-Wallpaper-6.jpg
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!
DLA NAS TO BĘDZIE WYJĄTKOWY ROK, DLATEGO ŻYCZĘ WAM I SOBIE BY BYŁ NAJCUDOWNIEJSZY :-D:-D:-D
 

Załączniki

  • 2014-Happy-New-Year-Wallpaper-6.jpg
    2014-Happy-New-Year-Wallpaper-6.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 18
reklama
Wszystko zrobione teraz albo mnie puszcza do domku albo bede internetowac przez kolejne dwie godzinki..

Diabliczka no niby moge ale bedzie mi zal mojej siostry.. niby powiedziala zebysmy jechaly bo fajny pomysl ale chyba nie bede sie z tym komfortowo czula wiec musze wymyslec cos innego..
Skorupka udanego sylwestra zycze :-) achh I ten bezbolesny porod oby sie sprawdzil :D
 
poszłam do kierownika i się puściłam :-D do domu oczywiście ;-) zrobiłam zakupy (ludziów masa) drobne pierdoły mi zostały, ale kupię je w mojej biedronce (do 18 otwarta) ;-) siedzimy u teściów ;-) czekamy na pomidorówkę i do siebie :-) czas zabierać się za sushi :-D
 
Jaranti a zrób prezent na ostatki w starym roku, masz kopniaka na power :) czekam na zdjęcia...
Ja jakoś nie mogę się przemóc żeby pogadasz do maluszka, nie wiem jakoś tak dziwnie. Myślę intensywnie , wczoraj nawet włączyłam muzykę relaksującą bo tak kopał ale do gadania chyba jeszcze mi daleko :p

Aśku Ty tak się już nie puszczaJ ! :-D Bo to nie czas :p haha Właśnie się zastanawiam nad pomidorówka a rosołkiem na jutro...
 
diabliczka a może się zbiorę jeszcze, zobaczę :-)
no a ja gadam, na początku tak dziwnie, ale teraz to rozmawiam do niej jak by była już na świecie: "Co tam Lilka tak kopiesz? Smakowała Ci czekoladka?" hehe :-D:-D:-D jakby ktoś z boku popatrzył, to stwierdziłby, że wariatką jestem.
 
Eeee to jest fajne właśnie :))) i dużo zbliża do maluszka :-) ja pewnie też niedługo będę trajkotać :-p
a Ty Jaranti gdzie na Sylwka? Może pisałaś... my w domku i nie wiem co przyszykować, jakoś mam smaka na sałatke z gyrosem tylko aby była w miarę to muszę się zebrać do sklepu a mam takiego lenia :szok:
 
reklama
My przygotowujemy Sylwestra w domku :-) ma przyjść koleżanka z kumplem więc będzie nas czwóreczka :tak:
Jest i serniczek na zimno i czekoladowe ciacho, i koreczki, i małe kanapusie "na raz" i jakieś suche przekąski jak chipsy i precelki :) a znajoma ma zrobić śledziki w śmietanie i jakąś sałatkę...:tak: zastanawiam się co by tu "na ciepło" i nie wiem co :dry:
No i oczywiście dla dla mnie picollo brzoskwiniowe...

Poszliśmy ze ślubnym do lidla a tam tyle ludzi :szok: oczywiście ja "musiałam" scenę odwalić mało nie zemdlałam :szok: ślubny był przy kasie, a ja sobie przy tym parapeciku sobie stanęłam i... czułam jak "odpływam":szok: wszystko mi się zaczęło zlewać jak we mgle... coś strasznego ;/ on przyszedł i przerażony mi podaje wodę żeby się napić, a ja widziałam dwie te wody... dopiero jak wyszliśmy na zewnątrz i posiedziałam z 10 minut na ławeczce to mi przeszło...;/ i robiłam kanapusie i koreczki siedząc przy stole :(
 
Do góry