reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Witam.
Wczoraj nie zaglądnełam już, bo zabiegany dzień mieliśmy.
W południe odebraliśmy rodziców z lotniska:tak:
Tomek szczęśliwy, że dziadkowie i wujek przyjechali do niego:-)
Niestety, ale dzisiaj w pracy się męcze do 16, ale potem 3 dni wolnego:tak:

A od gotowania mam oficjalną labę:-) Moi rodzice stwierdzili, że oni sami przygotują jedzenie na święta, a ja mam odpoczywać :-D

martuska ja też w pracy dzisiaj więc łącze się w bólu.

mi_lva wyrazy współczucia dla kuzynki:-(
 
Dzien dobry dziewczyny :) dobra nowina to taka ze dzis wychodzimy do domu jupi :D a średnia jest taka ze mam tą niedokrwistość i musze sie pilnowac- żelazo, luteina, i soczki z burakow i pomidorow.. juz moj K. z moja mama twoorza wspólny front i się zacznie faszerowanie.. a ja tak nie lubie tych soków bleee...

Wróce do domu to musze popakowac prezenty i pewnie wczesniej ogarnac mieszkanie, az sie boje tam wracac :p

mi_lva współczucia dla kuzynki :(
Tez sie mialam wybrac do fryzjera, ale nie wiem czy ktos mnie jeszcze przyjmie..
 
Witam Poniedzialkowo w ten swiateczny tydzien!

Kochane wstalam rano, wyprysznicowalam sie, zeszlam na dol otworzylam lodowke i wyladowalam z glowa w toalecie :-( ojj myslalam, ze juz koniec z rzygankiem a tutaj nie :/ w lodowce jest kurczak z czosnkiem, ktory nam zostal z soboty co moze wiele wyjasnic.. Tak wiec dzien nie zaczal mi sie fantastycznie.

Z tych lepszych wiesci dzis przylatuje Babcia z Dziadziusiem :-):-) jestem bardzo podekscytowana :D i nie wiem jak w pracy wysiedze do 18 :D bedzie ciezko :D

Asku, Kurczaczek u nas w ogole nie ma kas pierwszenstwa, ale tez doszlo do mnie, ze nigdy nie bylo przede mna wiecej niz 2 osoby w kolejce.. Teraz jak otworzyli kasy samoobslugowe jest jeszcze lepiej :-)
Brownagula ja tez mysle, ze dziecko musi sila rzeczy sie potluc, zranic itd inaczej by dzieckiem nie bylo.. a moze bramki zasinstalujcie w futrynach?
Kotka wiem co mowisz, pracowalam w sklepie, moze nie supermarkecie ale malym sklepie z suplementami, co tydzien przychodzil testowy, klienci niektorzy tacy, ze glowa bolala.. Jednym slowem ciesze sie, ze juz tam nie jestem!
Milva moze cos jest w wodzie? Bo mnie tez zemdlilo dzis rano :/ ale mnie to po tym smierdzacym kurczaku.. Wspolczuje kuzynce :-(
Lena super, ze bedziecie wszyscy razem na swieta!
Skorupka super, ze wychodzisz! Bedziesz w domku na swieta! Odpoczywaj duzo i nie przemeczaj sie!
 
Mój syneczek w brzuszku tak sie po pączku rozszalał, że ciężko mi się na pracy skupić:-D

skorupka super, że wychodzisz już do domku i dbaj o siebie ;*

gwiazdeczka współczuje wymiotów! Ja w pierwszej ciąży miałam podobnie. Mdłości nawróciły ze zdwojoną siłą koło 5 miesiąca i tak aż do 7... Wyobrażam sobie jak się cieszysz na przylot babci i dziadka :) Ja też cieszyłam się jak głupia na przylot moich rodziców :) Na długo dziadkowie zostają?
 
bajka nooo wreszcie :) super że będziecie u siebie i to najlepszy pomysł a bigosik na pewno uda Ci się fantastyczny Pierwszy krok najważniejszy :)
W brzuszek się wsłu****ę od samego początku, wiele razy myślałam że to dzidzia, ale nie...albo moje tętno albo coś innego. Także czekam z niecierpliwością :)
Kurczaczek no straszne pewnie jakiś nowy, ale pomyśl sobie ile on miał stresu, wiem co to znaczy i teraz inaczej patrzę na to wszystko bo sama pracuję w sklepie i jak coś nie wychodzi to już ciągnie i ciągnie a ludzie cmokają i cmokają :p ( nie mówię tutaj o Tobie kochana bo jest inna sytuacja :) ) My to zawsze mamy takie szczęście że trafimy na "fajną, szybką " obsługę :-D zawsze się wp... :-Dpo uszy :p gdziekolwiek byśmy poszli ...a Ty się zdenerwowałaś , dodatkowo duszno było, dobrze że nie usunęłaś się chociaż pewnie mało brakowało :-( bidulek :*
kotka ojjj tak dokładnie tak jak piszesz :) niewdzięczna praca...ale jak ktoś pracował na podobnym stoisku to wie jak to wygląda i inaczej na to patrzy...
Lena dokładnie musisz odpoczywać, a jak się zaoferowali to genialnie :)
skorupka fantastycznie że wracasz :))))) pij soczki, wiadomo nie dobre ale pomyśl o sobie i dzidzi :) powodzenia kochana a w domu broń Cię nic nie rób!!!!! Bo ubije po uszach, masz się teraz jak najwięcej oszczędzać. Nic się nie stanie jak nie będziesz mieć ogarnięte...niech Twój posprząta z większego i styka , świat się nie zawali...;-)

Dzisiaj mi pan robi syfon w wannie stary na nowy wymienia bo w ogóle nie chce woda spływać, wreszcie będzie spokój i normalny zapach a nie zdechlizną, jak wyjął to masakra co tam się działo / stare jeszcze budownictwo i nie ma rurki tylko spływ pod wanną...Jak pójdzie to posprzątam sobie łazienkę wreszcie na błysk :)
W nocy moja kochana bidulka haftowała po całym mieszkaniu :-(zła byłam na początku bo całą noc nie spałam tylko wstawałam i czyściłam dywany, a dzisiaj rano ją wyprzytulałam bo się biedaczysko tak męczyło. Wieczorem dostała tuńczyka, potem jeszcze troszkę karmy i pewnie jej zaszkodziło, chociaż sądzę że pewnie gdzieś najadła się włosa anielskiego ( a to jej szkodzi zdecydowanie) Ojjj ta moja kochana kocica Kocham ją nad życie chociaż bywa że doprowadza mnie do obłędu :happy2: zdenerwowania.
Rano najpierw kawka a potem śniadanko, wiem że powinno być odwrotnie ale jakoś tak mi się dzisiaj chciało kawusi z rana mmm Teraz biorę tylko tabl na tarczycę a od gina mam sam kwas foliowy. Ostatnio przepisał mi kw aż na 250 tabl :szok::szok::szok: zwariował chyba :-D przecież to na dobre kilkanaście miesięcy...nie wykupiłam bo po co tyle...Wy jakieś dodatkowe witaminy bierzecie? Słyszałam że jak się ma witaminy długo to dziecko duże będzie...
Mam nadzieję że ten mój pan szybko się ogarnie bo mam w planach jeszcze coś dokupić dla starszaka i tą jemiołę bo skleroza oczywiście :-)
 
Cześć dziewczęta,

my dalej w szpitalu, ale jest już mój mąż z nami pogłaskał brzuszek poopowiadał jej i zaczęła się w końcu ruszać, jakie to wspaniałe uczucie:-)
mam nadzieję, że nas jutro wypuszczą, krwawienie troszku ustało i czuję się znacznie lepiej:)
tyle żeście naprodukowałay, że nie odniosę się do żadnej bo nie jestem w stanie tego nadrobić!!:szok:
 
skrupka super że cię już wypuszczają:-Ddbaj o siebie
futurystka
czekamy na dobre wieści że już wracasz do domku:tak::-)

wypucowałam łazienkę i kibelek ufff namachałam się ale jestem zadowolona:-) dobrze że jutro tylko na szybko poodkurzam bo mam do zrobienia pierogi Kuba się cieszy bo dostanie ciasto do klejenia;-)
co dziś na obiad dziewczyny?? ja robię zapiekankę z ziemniakami:tak:
 
reklama
FUTURYSTKA świąt w domku życzę! :-) buziaki dla was ;-)

SKORUPKA gratki wyjścia :-D

GWIAZDECZKA ja też lubię kasy samoobsługowe :-D ale w mojej wiosce jedynie Tesco ma takie ;-) a Auchan to porażka, zawsze unikam tego sklepu ;-)

DIABLICZKA biedne zwierzątko :-(


lodówka wyszorowana, piekarnik również ;-) ogarniam kuchnię i się nią zajmę ;-) jeszcze łazienka :baffled: i podłogi gąbeczką ;-) pralka chodzi na całego ;-)
po 14 teściu przywozi mi mojego kochanego Mrówka :-D stęskniona jestem za nim ;-)
odkurzanie i ostateczne mycie podłóg jak chłopcy pojadą na trening ;-)


na obiad bigos mojej mamy :tak: nie mam czasu dzisiaj na obiad ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry