reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Hej :)

ja dzisiaj umieram... wczoraj wzięłam się za sprzątanie całego mieszkania i chyba przesadziłam... ogólnie mam problemy z bólem pleców, ale dzisiaj rano nie mogłam wstać z łóżka :eek: masakra.. chyba muszę już przystopować :tak:

Pysia, ja mam to samo :)
Kurczaczek ale ciuszków, można przebierać i wybierać
 
reklama
Zebrało się ubranek, to są tak roku przynajmniej ciuszki ;-).

Posegregowałam i zaraz zacznę prasować pajacyki póki same z Leną jesteśmy w domu. Mała ogląda baje to może uda się coś porobić ;-)
 
Witam niedzielne. Oj jak miło było spać we własnym łóżku, aż pospalismy do 11 a co! ;D w przypływie chęci ubraliśmy choinkę wczoraj, znaczy moja rola ograniczyła się do " bardziej z lewej powieś tą bombkę" ;) pózniej się pochwale!

Kuczaczek - wyprawka już skompletowana ?;o
Martynia- powoli z tym sprzątaniem ! :)
Poza tym piękne macie choinki :)

Bierze któraś luteine? Bo mi kazali zmienić duphaston na lutke No i wzięłam wczoraj 2x2 ale w nocy już miałam takie wodniste upławy :/ aż chwile przerwy zrobię na dupka żeby sprawdzić czy ustana bez luteiny.
 
Jestem w 3 ciąży i nigdy nie brałam luteiny,po diaska to się bierze?Rosół zjedzony ,zaraz drugie ,a potem wizyta u teściowej.Choinka tez ubrana ,nawet dwie ,muszę dokupić świecidełka na okna ,bo popsuły się .Ciuszków jeszcze nie kupuje ,czekam na usg 27.12 ,może dowiem się płci ,a wtedy.....jeszcze jakby była dziewczynka......trzymajcie się zdrowo,pa
 
Jestem w 3 ciąży i nigdy nie brałam luteiny,po diaska to się bierze?Rosół zjedzony ,zaraz drugie ,a potem wizyta u teściowej.Choinka tez ubrana ,nawet dwie ,muszę dokupić świecidełka na okna ,bo popsuły się .Ciuszków jeszcze nie kupuje ,czekam na usg 27.12 ,może dowiem się płci ,a wtedy.....jeszcze jakby była dziewczynka......trzymajcie się zdrowo,pa

Jeżeli ciąża jest zagrożona to się bierze :)
 
Pat&Mom - To wyprawka po córce a teraz będzie synek. Odkładałam jakby była druga córa.
Pysia - Nie martw się nasze dzieciaki mają jeszcze dużo miejsca i może ułożyło się inaczej i kopie gdzieś w środku. Na pewno wszystko jest ok.

Mała usnęła na spacerze to chwila spokoju dla mnie ;-)
 
Pat&Mom - To wyprawka po córce a teraz będzie synek. Odkładałam jakby była druga córa.
Pysia - Nie martw się nasze dzieciaki mają jeszcze dużo miejsca i może ułożyło się inaczej i kopie gdzieś w środku. Na pewno wszystko jest ok.

Mała usnęła na spacerze to chwila spokoju dla mnie ;-)

Moja przyjaciółka mówi to samo. Może rzeczywiście schizuję niepotrzebnie...
 
reklama
Do góry