reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Witam :)

ja zostałam do jutra sama.. bo mąż pojechał do Warszawy na firmową Wigilię... nie lubię takich wyjazdów...

Wczoraj udało mi się kupić dużo prezentów :-D, zostały tylko dla babci i dziadka..

Od wczoraj mamy w domku choinkę... uwielbiam wieczorem widok lampek na choince... :-D

Mój też na "wigilii" firmowej. Jutro wraca, bo nad Zegrzem mają hotel. Taa... niedawno wspominałam jaką miłością pałam do jego służbowych zlotów :crazy:

A u mnie choinki brak. Od 3 lat mamy Zenona i żadna choinka tego potworka nie przetrwała :no: Więc po co mam się denerwować i sprzątać x razy dziennie...
już po zakupach ale nakupiłam:szok:

teściowa w senatorium w kołobrzegu od 9 do 29 więc święta będą jedne z lepszych chyba:-p

:rofl2: :rofl2: :rofl2:


Melduje się z domu :)

No wreszcie! :-)

Dziewczyny ja melduję, że żyję. Wiem, że ostatnio się wcale nie odzywałam chociaż czytam i forum i fb cały czas i jestem na bieżąco z wpisami. Od dwóch tygodni wróciłam do pracy i mimo, że praca jest lekka i na pewno się nie przemęczam to po tych 8 h wracam do domu i padam a tu jeszcze z psem wyjść trzeba, w domu coś ogarnąć i doba jest za krótka...

Już myślałam, że pracoholizm Cię wciągnął :-)
A jak to było? Bo do grudnia byłaś na L4. Takie miałaś wskazania?


Wyślijcie mi zaproszenie do tej grupy na FB, pls.

Dzisiaj polowałam na prezenty od 12 do 21 :szok:
Prezenty przytargałam w ilościach śladowych. Za to siebie ubrałam nieprzyzwoicie :-D
Jakaś egoistyczna się staję w tej ciąży ;-)
A tak szczerze, to przesadziłam. Boli mnie podbrzusze, plecy, głowa, nogi.... No dobra, ręce też :szok:
Ale chciałam, to mam :wściekła/y:
Jutro ciąg dalszy.
 
reklama
Mi_iva - niedawno miałam okazje pograć w kolejkę z planszowek. Kurde, fajna !:)

Futurystka- ludzie chlapią tym językiem bez pojęcia :/ pewnie brzuch to powinien rosnąć już od samego początku, żeby widzieli :/ jakby tylko wielki brzuch świadczył o ciąży.
kupiłam siostrze i szwagrowi tą grę "kolejka" :D super jest :D
dobrze że już w domu jesteś :) i że wszystko ok :)

Dziewczyny jak którejś nie ma w tablece z wizytami to podajcie uzupełnie, chociaż starałam się być w miarę na bieążaco:)

Lecę do meżulka, bo się na film przed tv umówiliśmy:))
ja mam 23.12 wizytę z usg :)

Mój też na "wigilii" firmowej. Jutro wraca, bo nad Zegrzem mają hotel. Taa... niedawno wspominałam jaką miłością pałam do jego służbowych zlotów :crazy:

A u mnie choinki brak. Od 3 lat mamy Zenona i żadna choinka tego potworka nie przetrwała :no: Więc po co mam się denerwować i sprzątać x razy dziennie...


:rofl2: :rofl2: :rofl2:




No wreszcie! :-)



Już myślałam, że pracoholizm Cię wciągnął :-)
A jak to było? Bo do grudnia byłaś na L4. Takie miałaś wskazania?


Wyślijcie mi zaproszenie do tej grupy na FB, pls.

Dzisiaj polowałam na prezenty od 12 do 21 :szok:
Prezenty przytargałam w ilościach śladowych. Za to siebie ubrałam nieprzyzwoicie :-D
Jakaś egoistyczna się staję w tej ciąży ;-)
A tak szczerze, to przesadziłam. Boli mnie podbrzusze, plecy, głowa, nogi.... No dobra, ręce też :szok:
Ale chciałam, to mam :wściekła/y:
Jutro ciąg dalszy.
ee tam, przynajmniej możesz od niego odpocząć ;) więc są jakieś plusy :D
 
Witajcie Dziewczyny!
Piszę, bo jestem zmartwiona faktem, że czułam już ruchy, a od 2 dni nic nie czuję. Czy powinnam panikować, czy tak się zdarza? Proszę, uspokójcie mnie, bo nie wiem co robić...
 
Pysia ja mam to samo. Ostatnio Hanka mnie kopnęła bo położyłam sie na brzuchu i ja przydusilam ;) pózniej nie czułam jej 2 dni a dziś znów czuje.
Mysle ze jak nasze dzieciaczki bedą troszkę większe to bedziemy juz miały dosc tego kopania ;)
 
witam niedzielnie :-D ja już od 6 jestem przy laptopie, bardzo źle spałam...:-(
Mąż wrócił nie wiem o której, i pewnie będzie teraz do 10 spał :sorry:
Z nudów weszłam na allegro, i znalazłam kocyk dla synka, (foto w odpowiednim wątku) i oczywiście zamówiłam :cool:
W sumie już nam niedużo brakuje, jak tak sobie myślę :D
W sumie to z najważniejszych rzeczy jeszcze wanienka, okrycie kępielowe, materacyk i fotelik do samochodu :-)
Jednak jest plus tego, że siedzę w domu i mam czas na chodzenie, oglądanie itp...:-)
Moja mama wczoraj dała mi dwie pary skarpetusi takich tycich... jedne różowe z koronką, drugie białe z koronką :-D
A ja... eee... mamo... ale to będzie ON :-D
ale i tak nie mam serca ich wyrzucić takie śliczne są :-D
jak się włoży do buciszka i zakryje spodenkami to kto tam będzie patrzał :laugh2:

a moja szwagierka się na mnie obraziła...dziwna jest... jak się dowiedziała że nam się szykuje syn to mi z fochem napisała:"Gratuluję że będziecie mieć syna"
Bo ona ma dwie córy, a teraz bez przerwy jej się na usg odwraca tyłkiem ;-) i jak się okaże że jednak córkę będzie miała, to chyba ja skręci, że u nie trzy córki, a u nas za pierwszym razem syn :D
 
Witam niedzielnie:) Ja dopiero dzisiaj wracam do żywych. Jak się zaczęło we środę tak dopiero dzisiaj w miarę się czuję. Środa minęła mi pod znakiem biegunki, czwartek ból brzucha i katar, więc piątek wzięłam wolny. Dobrze bo jak odwiozłam Bartka do przedszkola to w połowie drogi mało nie zwymiotowałam. Cały piątek przytulałam się do kibelka (zygałam dalej niż widziałam). W sobotę jeszcze mnie rwało i tak naprawdę dzisiaj w miarę się czuję. Weekend rewelacja hehehhe Czy ja do maja już tak będę cierpiała równo co dwa tygodnie? Masakra
Podczas tych wymiotów zaczęłam czuć intenywne i bardzo częste ruchy. Martwiłam się już że coś nie tak jest, ale czuję je nadal więc to może zbieg okoliczności. W każdym razie nie ma już mowy o pomyłce i zastanawianiu się czy to to:)
 
witajcie dziewczęta,

ja też dziś kiepsko spałam, kurcze cały dzień czuję się wspaniale nic mnie nie boli nie narzekam, a jak śpię i się przebudzam to tak mnie brzuch boli że masakra, nie wiem dlaczego?:(
brownagula mój szwagier do tej pory nie odzywa się do drugiego bo oni mają dwie córki a drugi ma jedno i to syna to było wydarzenie że hoho:-D teraz ciągle do nas też mówi, że będziemy mieć córke bla bla ale on nie kapuje tego, że ja bardzo cieszę się na tą myśl;)
 
a ja mam nerwy :wściekła/y: mąż pojechał do szwagra pomóc mu z przeprowadzką i poprosiłam żeby wreszcie przekazał, że nie zostanie chrzestnym naszego dziecka...
Oczywiście powiedział że nie powie i porozmawiamy jak wróci:wściekła/y:
No, nie wiem ile razy już prosiłam ,żeby temu ćwokowi ,alkoholikowi, to przekazał bo mówię o tym od października:wściekła/y:
I mówię że zdania nie zmienię:wściekła/y: bo go nie trawię:wściekła/y:jest nienormalny:wściekła/y: i wolę żeby moje dziecko miało obcego za chrzestnego niż takiego palanta:wściekła/y:
No po prostu mój szwagier działa na mnie jak płachta na byka, to taki alkoholik że co tydzień wydzwania do nas że jest pijany i nie ma jak do domu wrócić i budzi i mnie, i męża i ciśnienie podnosi!:wściekła/y: i go nie interesuje że ludzie śpią że kogoś obudzi i wkur...! pierdziel wszystko i jedź po niego tyłek zawieść do domu i trać gaz na panicza :wściekła/y:
raz to przecież zadzwonił o północy i dzięki niemu już będąc w ciąży, nie spałam z nerwów do 5 i wyzywałam na debila że jest nienormalny i nie ma za grosz wyczucia:wściekła/y: i że może jakby dostał zapalenia płuc, albo by wydał całą wypłatę na taksówkę to by się nauczył że może w nocy ludzie... ŚPIĄ...!:szok: bo to przecież nowość!
I już mam niedzielę do d...:confused2::-:)baffled::no2::sad:
 
Ostatnia edycja:
witam niedzielnie dziś mam M w domku więc pospaliśmy do 10:-D tak rzadko jest w weekend w domu to się cieszymy:tak:
dziewczyny co pytały o grę jest na prawde super nazywa się "załóż się" są pytania i zbiera się takie trójkąty żeby go dostać należy odpowiedzieć na pytanie inne osoby obstawiają czy odpowiemy dobrze czy źle i tak się zbiera żetony no naprawdę jest dużo śmiechu a postaw na milion też lubie albo Rumikuba:-)
brownagula myślę tak jak Ty że Aśku to ma idealną rodzinkę:-) a szwagierka niech się obraża to jest dziwne moim zdaniem tak się obrażać że ktoś ma syna czy córkę jakby to było najważniejsze:szok:
pysia nie przejmuj się też tak mam czasami nie czuję cały dzień:tak:

dziś M zabiera mnie gdzieś na obiad żeby nie tracić czasu na gotowanie :-D
jutro wizyta juhuuuu i oczywiście denerwuję się jak głupia tak dawno nie widziałam maleństwa do tego nowy lekarz aby był fajny:sorry:
 
reklama
Hej !

To dzisiaj noc chyba żadnej nie służyła. Ja też kręciłam się cały czas, nie mogłam porządnie usnąć i wstałam z bólem głowy.

Wyciągnęłam wszystkie ubranka z paczek i przebrałam. Sporo tego Zdjęcie0269.jpg

Muszę to poprasować i porobić zdjęcia, oj będzie co robić.

M w pracy, obiadek zrobiony a po południu spotykamy się ze znajomymi ;-)

Miłego dnia
 

Załączniki

  • Zdjęcie0269.jpg
    Zdjęcie0269.jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 77
Do góry