reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Witam się w Niedzielę😉
Makaron z serem i jabłkami też jeszcze nie jadłam... Cynamonu też sypiecie?
Hop Hop która się rozpakowała?
U nas ten wielki dzień jutro w nocy już zle spałam, jeszcze sąsiedzi urządzili sobie libację do 5 rano....
Makaron z serem cukrem to moja zmora z przedszkola zawsze ostatnia zostawalam na stołówce 😁🙈
U mnie cisza tzn symptomy jakies są, ale to jeszcze nie to 😊
 
reklama
U nas zawsze mama/ babcia zapiekała ryż z jabłkami i śmietaną mniam hehe
U nas dziś ostatni niedzielny obiad na kilka tygodni
Robimy kluski śląskie mięsko i kotlety.. Sporo mięsa, ale tak sobie zażyczyli xd
To ja sobie często w ciąży zamiast słodyczy gotowalam ryż na mleku z cynamonem i masełkiem mniam 😊😊😊
 
Witam się w Niedzielę[emoji6]
Makaron z serem i jabłkami też jeszcze nie jadłam... Cynamonu też sypiecie?
Hop Hop która się rozpakowała?
U nas ten wielki dzień jutro w nocy już zle spałam, jeszcze sąsiedzi urządzili sobie libację do 5 rano....


Tak, dajemy cynamon, mała ilość nie zaszkodzi. Ale pychota straszna! Polecam. Moje dzieci się zajadają.

@Charlotte21 To w formie deseru, nie obiadu [emoji6] ja z kolei mięso tylko w ciąży, inaczej nie lubię [emoji85] jestem totalna makaroniara.

My kupujemy dzieciom. Uwielbiamy prezenty 🤣 robić i dostawać 🤪
 
Ostatnie zdjęcie ❤️
 

Załączniki

  • 56C54A86-825A-4616-AA3C-5E482A999977.jpeg
    56C54A86-825A-4616-AA3C-5E482A999977.jpeg
    457,5 KB · Wyświetleń: 177
reklama
Do góry