reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Moja znajoma urodziła w 42 tc Martę dziecko.. Nie wiem jak lekarz mkze do czegoś takiego dopuścić [emoji26]

Straszne! [emoji24][emoji24][emoji24] ja tez tego nie rozumiem, nie zawsze metoda wyliczania porodu jest dla każdej zgodna. Ale często jest tak, ze trzeba poród wywołać i tu zaczyna się problem. Niestety.
 
Też piłam femalti.ker [emoji106]
A butelkę mam twist shake i jest świetna.
Ktoś mi mówił by czasem dać butelkę bo później będzie bieda zajść do fryzjera na kilka h jak dziecko będzie tylko nauczone cyca, [emoji848]
Ale głodne to chyba pociągnie z wszystkiego [emoji23]
U mnie tylko butelki Avent i Twistshake. Avent bo pod laktator, a Twistshake mi ciotka ze Szwecji przywozi, a ja jestem nimi zachwycona, mam i te ze smoczkiem i specjalne z dziubkami dla starszej
 
Mniej więcej, własnie o to chodzi. A jeszcze jest obawa, że moja wada (macica dwurożna z przegrodą)+skurcze= krwotok. To staram się tylko leżeć, by przypadkiem nie wywołać. Ale jestem kazdym skurczem BH przerażona

W przypadku „wychodzenia części stałych” trzeba przybrać pozycje kolanowo-łokciowa, to może uratować cała sytuacje
 
Nie strasz [emoji33]
U mnie wykryto cukrzycę ale udało się ją dietą ogarnąć bez insuliny...
Teraz cukier ładnie w normie ale kurde... Normalnie aż mi się zimno zrobiło jak napisałaś [emoji33]

W 99% przypadkach nie będzie cc.
Chodzi o to by urodzić naturalnie, dlatego wywołują przed czasem
 
Glownie olejek rycynowyc i sok pomaranczowy niektórzy kieliszek wódki leją. Chodzi o to żeby dostać skurczy jelit bo to przeczyszcza mocno i dostajesz skurczy, no i bez lewatywy się obejdzie bo jak Cię olejek pogoni to nie ma zlituj. Poczytaj bo to kilka szkół jest , ale na własną rękę nie radzę robić najlepiej skonsultować z położna.

Tosz to strach, ze na toalecie zaczniesz rodzic [emoji85]
 
A nie jest tak że z cukrzycą to cc robia? Pytam bo gdzieś tak coś mi świta ze czytałam o tym.
A nie jest tak że z cukrzycą to cc robia? Pytam bo gdzieś tak coś mi świta ze czytałam o tym.
Mówi się, ze niepowikłana cukrzyca ciążowa nie jest wskazaniem do CC. Ale to już prowadzący wie najlepiej 🤷🏼‍♀️ bo ciąża cukrzycowa ciąży cukrzycowej nierówna.
Nie strasz 😱
U mnie wykryto cukrzycę ale udało się ją dietą ogarnąć bez insuliny...
Teraz cukier ładnie w normie ale kurde... Normalnie aż mi się zimno zrobiło jak napisałaś 😱

Też czytałam, że nie robią jak nie ma powikłań. Ja mam cukrzycę tylko na podstawie cukrów na czczo w początkach ciąży trochę przekroczonych, mam dietę tylko. Chociaż ja bym na cc nie narzekala.
 
reklama
Do góry