reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2020

U mnie jutro 37+0 a właściwie to już zaraz dziś 😁 akurat pół godzinki.

Niewygodnie już spać 🙄 jak tu zasnąć. Jeszcze 3 tyg 🤰
Według OM to też już jestem za tym bezpiecznym okresem :) ale pierwsze usg termin pokazywały na 16.05, a prenatalne i połówkowe na 15.05 😊 i bądź tu mądry..

Syna karmiłam po piersi butelkami Medeli i Avent, a teraz dokupiłam zamiast aventu Mimijumi - śmieszne są 😁
 
reklama
Według OM to też już jestem za tym bezpiecznym okresem :) ale pierwsze usg termin pokazywały na 16.05, a prenatalne i połówkowe na 15.05 [emoji4] i bądź tu mądry..

Syna karmiłam po piersi butelkami Medeli i Avent, a teraz dokupiłam zamiast aventu Mimijumi - śmieszne są [emoji16]

Tez mam mimijumi [emoji5] tomme tippe i yoomi
 
Ja za tydzien mam.miec cc. Boje sie ze cos pojdzie nie tak, ze mnie nie przyjma, bo nie mam lekarza ze szpitala, w ktorym ewentualnie bede musiala rodzic. Strasznie sie boje....
Nie mogę odmówić przyjęcia kobiety w ciazy jeśli twój szpital gdzie miałaś rodzić został zamknięty. Zobaczysz wszystko będzie dobrze. Z tego co słyszałam to położne bardzo pomagają przy dzieciach teraz jak nie ma odwiedzin. Głowa do góry będzie dobrze.
 
Ja mam termin na 20.05 ale z racji ze jestem po 2 cieciach to w 38 musze miec cesarke. Zaplanowano ja na 06.05 ale okazalo sie ze maly jest juz bardzo nisko i temat przyspieszono na nst. Czwartek.
Trzymam kciuki!! 😊 ja jestem po 1 cięciu z lipca 2018 ;) jestem ciekawa na którego mi dzisiaj wyznaczy lekarz CC - w naszej obecnej sytuacji wirusowej chciałabym 4.05 ❤️ i najlepiej na czczo się rano zgłosić :D
 
Trzymam kciuki!! 😊 ja jestem po 1 cięciu z lipca 2018 ;) jestem ciekawa na którego mi dzisiaj wyznaczy lekarz CC - w naszej obecnej sytuacji wirusowej chciałabym 4.05 ❤ i najlepiej na czczo się rano zgłosić :D
Ja też już po 1 i 29 podobno wszystkiego się dowiem :p
Ja tam pamiętam jak na czczo się zgłosiłam do szpitala, a tu niespodzianka cc następnego dnia o 8:00, a że wpisali mnie 5 minut po zapisach na posiłek, to cały dzień i noc leżałam głodna :O Później cc, 12 godzin leżenia, pionizacja o 21, pierwszy posiłek dostałam po jakoś 3 dniach :( Więć lepiej się dopytać co i jak , by nie cierpieć.
 
Według OM to też już jestem za tym bezpiecznym okresem :) ale pierwsze usg termin pokazywały na 16.05, a prenatalne i połówkowe na 15.05 😊 i bądź tu mądry..

Syna karmiłam po piersi butelkami Medeli i Avent, a teraz dokupiłam zamiast aventu Mimijumi - śmieszne są 😁
Mamy podobny termin. Z OM 16.05 a z USG 14.05🙂 w piątek wizyta, zas w niedz. USG prywatnie. Raczej już ostatnie planowe przed porodem, chyba że coś złego by się zadziało. Jestem bardzo ciekawa ile mały urósł i waży,czy wszystko dobrze, jak czuję się maluszek 🙂. USG z rana więc nie będę czekać cały dzień. Dziś za to jadę odebrac wynik GBS. Ostatnie 3 tyg 🤰🙈.

Emma90 właśnie doczytałam że CC, to wy będziecie napewno szybciej razem 🙂 U mnie nie ma wskazań do CC. Był ? bo mały w. 32 nie był obrócony, ale ostatnio lekarz stwierdził że czuł główkę przy badaniu. Mam nadzieję już mu się nie odmieni znów 😏
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry