reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Z mężem założyliśmy od samego początku ciąży, że to będzie chłopak. Więc szukaliśmy imienia męskiego, ale ciężko to szło, nie do końca wiedzieliśmy czego chcemy, mi się podobał Gniewomir (wiem, wiem, wiem jak to brzmi ale to jest takie wyjątkowe imię, i chciałam żeby miał jako drugie co by go dzieciaki nie wyzywały albo żeby ludzie się na niego dziwnie nie patrzyli 😂 ) ale myśleliśmy o Antonim, Aleksandrze, Bartoszu, ale nie przemawiały do nas te imiona. Aż pewnej podróży samochodowej mój mąż wypalił: "A co myślisz o imieniu Magdalena gdyby to była dziewczynka?" od razu przypadło mi do gustu, od razu wpadło w ucho i już było imię dla dziewczynki. Ale co z chłopcem? No i w końcu nadszedł moment kiedy pani ginekolog na 100% potwierdziła, że dziecko nie będzie chłopcem a jednak dziewczynką :p no i problem się rozwiązał sam. Chociaż nie ukrywam, że trochę się zawiodłam bo bardzo chciałam chłopca, z uwagi na moje PCO a którego nie chciałam przekazać córce. Teraz kiedy wiem na 100% że to dziewczyna i już wiem, że będzie to Magdalena to gdyby jakimś cudem był jednak chłopiec to znowu bym była zawiedziona bo już się nastawiłam na dziewczynkę :D

A miałam tylko krótko napisać jakie imię wybraliśmy a tu się cała epopeja wylała 😂😂
U nas też jedyne z czym się z mężem zgadzaliśmy to że dziewczynka będzie Madzia;). Jest chłopak i tu jest problem- mąż studiował i pracuje w męskim towarzystwie i z każdym imieniem kojarzy mu się ktoś kogo nie lubi😅 Ostatecznie wybraliśmy pomiędzy Adasiem i Grzesiem. Grzegorz zdecydowanie bardziej nam pasuje więc będzie Grześ
 
reklama
Jak mają/będą mieć na imię Wasze dzieciaczki. U Nas wybrać imię to nie lada wyczyn. Póki co stanęło na tym że będzie raczej Mikołaj, ale i to nie na 100%pewne. Co mi się podoba to mężowi nie 🙉 Dla dziewczynki byłoby chyba jeszcze gorzej. Jestem ciekawa jak u Was z wybiorem imion.😁
U nas jeszcze przed ciąża wiedzieliśmy że dziewczynka miałaby być Jagódką lub Kornelką, dla chłopca nie mieliśmy wybranego, bo w domu mamy dwóch chłopaków i liczyliśmy trochę na dziewczynkę, gdy okazało się że będzie chłopak to ja w ogóle nie miałam pomysłu, jakoś każde imię mi się z kims kojarzyło 😉 i mój narzeczony zdecydował, że będzie Fabian i tak już sie przyzwyczaiłam 😉
 
Jak mają/będą mieć na imię Wasze dzieciaczki. U Nas wybrać imię to nie lada wyczyn. Póki co stanęło na tym że będzie raczej Mikołaj, ale i to nie na 100%pewne. Co mi się podoba to mężowi nie [emoji86] Dla dziewczynki byłoby chyba jeszcze gorzej. Jestem ciekawa jak u Was z wybiorem imion.[emoji16]

To ja mam dobrze w tej kwestii, w każdej z 3 ciąż ja wybrałam, a mąż zaakceptował, ze mu się podoba [emoji16] w pierwszej miał wybrać Natalia lub Klaudia, bo nie wiedziałam które, oba mi się podobały, u syna padło odrazu Marcel, bo tak mi się NAGLE spodobało (choć kiedyś zawsze mówiłam Fabian lub Dominik) a teraz Olivia, choć miał wybór między Olivia, Blanka a Natasza. Bo wszystkie 3 piękne. I przystał na Olivia [emoji846] bo to był akurat pierwszy rzut. Ale na drugie dostanie któreś z dwóch pozostałych [emoji7]
 
To ja mam dobrze w tej kwestii, w każdej z 3 ciąż ja wybrałam, a mąż zaakceptował, ze mu się podoba [emoji16] w pierwszej miał wybrać Natalia lub Klaudia, bo nie wiedziałam które, oba mi się podobały, u syna padło odrazu Marcel, bo tak mi się NAGLE spodobało (choć kiedyś zawsze mówiłam Fabian lub Dominik) a teraz Olivia, choć miał wybór między Olivia, Blanka a Natasza. Bo wszystkie 3 piękne. I przystał na Olivia [emoji846] bo to był akurat pierwszy rzut. Ale na drugie dostanie któreś z dwóch pozostałych [emoji7]
To u mnie na drugie bedzie Amelia bo w sumie wszyscy w domu jesteśmy na A ja mam tak naprawde na imię Adriana , a na drugie Liliana ,mąż to Artur, a syn Alexander i tak mi się bardzo Blanka podoba, że ulegną tradycji, ale dam na drugie Amelia jak będzie chciała tez byc na A jak reszta to sobie zmieni i już 😁🤣
 
Maksymilian [emoji7]
Jak mają/będą mieć na imię Wasze dzieciaczki. U Nas wybrać imię to nie lada wyczyn. Póki co stanęło na tym że będzie raczej Mikołaj, ale i to nie na 100%pewne. Co mi się podoba to mężowi nie [emoji86] Dla dziewczynki byłoby chyba jeszcze gorzej. Jestem ciekawa jak u Was z wybiorem imion.[emoji16]
 
To u mnie na drugie bedzie Amelia bo w sumie wszyscy w domu jesteśmy na A ja mam tak naprawde na imię Adriana , a na drugie Liliana ,mąż to Artur, a syn Alexander i tak mi się bardzo Blanka podoba, że ulegną tradycji, ale dam na drugie Amelia jak będzie chciała tez byc na A jak reszta to sobie zmieni i już [emoji16]🤣

Ale będzie alfabetycznie u Was AB tak jak u Nas MNO [emoji4] Wiec tak wyjątkowo [emoji5] Aleks tez bardzo ładne imię. A naprawdę dla dla chłopca mało imion mi się podoba [emoji85] jakbym miała chłopczyka jeszcze, to chyba byłby Milan, chyba, ze to tak chwilowo mi się podoba [emoji28]
U Nas Natalia ma drugie po mnie - Marta, a Marcel po mężu - Daniel, ja nie chciałam dawać, ale mój mąż stwierdził, ze nas już kiedyś nie będzie, a oni będą mieli pamiątkę po nas (drugie imiona) [emoji12]
 
reklama
Jak mają/będą mieć na imię Wasze dzieciaczki. U Nas wybrać imię to nie lada wyczyn. Póki co stanęło na tym że będzie raczej Mikołaj, ale i to nie na 100%pewne. Co mi się podoba to mężowi nie 🙉 Dla dziewczynki byłoby chyba jeszcze gorzej. Jestem ciekawa jak u Was z wybiorem imion.😁
Kamil albo Nikodem jeszcze nie do końca się zdecydowaliśmy 😁 Ciężko mi wybrać
 
Do góry