reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Jejku czy rodzisz może w Ostrowie bo przypomina mi to sytuację w moim mieście 🙂
Nie, na Śląsku , ale już jest ok 🙂

Odnośnie imienia to mieliśmy problem bo dla dziewczynki jakoś mi trudno było, ale jak odebrałam wyniki z amniopunkcji i zobaczyłam że dziewczyna to wiedziałam jakoś że Ela, tak zostało chociaż myśleliśmy o Hani ale dużo ich teraz, chciałam Aniela po babci męża ale on i jego brat że absolutnie 😉
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jak wam się udeje golić nogi o tym pomiędzy juz nie wspomne, jutro wizyta trzeba się ogarnąć i jestem spodoba na sama mysl 🤣🤦‍♀️

Ja co 2 tygodnie. Na początku masakra, pół godziny schodziło. Ale od kiedy kupiłam sobie większe, stojące lusterko, śmigam w 15 minut. I z golenia na golenie idzie mi sprawnie mimo, że brzuch co raz większy. A golę się rzadko, bo za duży wysiłek powoduje potem bóle brzucha i pleców 😜😲

Zastanawiam się tylko, czy jak odejdą mi wody i zaczną się skurcze, czy będę w stanie się wydepilować 🤔😂

Dopadła mnie zgaga od wczoraj. Trądzik, nudności, migreny, hemoroidy, refluks, pleśniawki, bóle kręgosłupa, wątroby, żołądka, zgaga. Co mnie jeszcze czeka przez ostatnie 5 tygodni?😭
 
Ostatnia edycja:
Ja co 2 tygodnie. Na początku masakra, pół godziny schodziło. Ale od kiedy kupiłam sobie większe, stojące lusterko, śmigam w 15 minut. I z golenia na golenie idzie mi sprawnie mimo, że brzuch co raz większy. A golę się rzadko, bo za duży wysiłek powoduje potem bóle brzucha i pleców 😜😲

Zastanawiam się tylko, czy jak odejdą mi wody i zaczną się skurcze, czy będę w stanie się wydepilować 🤔😂

Dopadła mnie zgaga od wczoraj. Trądzik, migreny, hemoroidy, refluks, pleśniawki, bóle kręgosłupa, wątroby, żołądka, zgaga. Co mnie jeszcze czeka przez ostatnie 5 tygodni?😭
Lo matko to Ty chyba wszystkie objawy książkowe lapiesz po drodze , współczuję 😔
 
reklama
Może którejś z was jeszcze się przyda. Screenshot_20200414-211755_Instagram.jpg
Screenshot_20200414-211755_Instagram.jpg
 
Do góry