reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2020

reklama
Zmieńcie żelazo. :) polecam feroplex. Brałam jeden flakonik dziennie, trochę się polepszyło to biore teraz 2 razy na dobę z tabletką z witaminą C. Przed jedzeniem. :) z Tardyferonem trzeba się mocno pilnować aby odpowiedni czas przed jedzenim, aby siie zdąrzył wchłonąć. Jak miałam anamie (nie będąc w ciąży) to brałam taki z żółtym paskiem, wzbogacony o witaminę C.
Mi feroplex średnio pomógł. Tardyferon Fol lepiej podniósł HGB :)


Za to po analizie moczu z dzisiaj ketony mi wyszły 40 , mam cukrzycę ciażową, z tym że w nocy miałam gorączkę i diabetolog powiedziała że to może po tej nocnej gorączce. Miesiąc temu miałam negatywne. Zna się któraś z Was kobitki na tych kartonach??
Ketony, wg tego co mi powiedzieli lekarze, organizm wybija z głodu. Jeśli się za mało węglowodanow zjadło, organizm wydzielał swoje rezerwy.
Może faktycznie wybilo po gorączce. Kontroluj przez kilka dni.
 
Dziewczyny wrzucam jako ciekawostke
FB_IMG_1583345966845.jpeg
 
Mi feroplex średnio pomógł. Tardyferon Fol lepiej podniósł HGB :)



Ketony, wg tego co mi powiedzieli lekarze, organizm wybija z głodu. Jeśli się za mało węglowodanow zjadło, organizm wydzielał swoje rezerwy.
Może faktycznie wybilo po gorączce. Kontroluj przez kilka dni.
No właśnie też dzisiaj to wyczytałam i niby diety nie zmieniałam ale malec rośnie i może potrzebuje więcej jeść. Mam wizytę u diabetolog 12.03 i mam jeszcze zrobić mocz dla sprawdzenia. Zobaczymy co wtedy będzie. Na razie spróbuję jeszcze coś zjeść późnym wieczorem.
 
reklama
Do góry