reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2020

reklama
Mam jeden pajacyk polarkowy i kilka bluz z paczki z olx więc myślę że damy radę w maju jakby chłodniej było.
@Kinga1234 RCB 3,92, HGB 13,2 czyli super, z synem starszym pamiętam że miałam z tym problem aż się dziwię że teraz tak dobrze.

Za to po analizie moczu z dzisiaj ketony mi wyszły 40 , mam cukrzycę ciażową, z tym że w nocy miałam gorączkę i diabetolog powiedziała że to może po tej nocnej gorączce. Miesiąc temu miałam negatywne. Zna się któraś z Was kobitki na tych kartonach??
Też zmagam się z cukrzycą ciążowa, ale szczerze nie mam pojęcia o co chodzi z tymi ketonami.. Muszę spytać na kolejnej wizycie Panią doktor bo po ostatniej o tym ze mam badać ketony dowiedziałam się z recepty 🙄 jak czytałam co mi Pani doktor zapisala. A dzis robilam badanie moczu w labolatorium i cukru i ketonów w moczu brak :)
 
Łączę się w bólu. Dziewczyny coś pisały o jakiejś maści, ale nie pamiętam nazwy.
Kupiłam posterisan.. wyczytalam ze w ciazy mozna ja stosować. Nasiadówki z kory dębu też stosowalam, ale jako że w domu mam na chwile obecna tylko łazienkę z prysznicem używałam do tego miski i tak zafarbowałam brodzik że doszorować go dzisiaj nie mogłam 😊🤔
 
Też zmagam się z cukrzycą ciążowa, ale szczerze nie mam pojęcia o co chodzi z tymi ketonami.. Muszę spytać na kolejnej wizycie Panią doktor bo po ostatniej o tym ze mam badać ketony dowiedziałam się z recepty 🙄 jak czytałam co mi Pani doktor zapisala. A dzis robilam badanie moczu w labolatorium i cukru i ketonów w moczu brak :)
Ja jutro mam wizytę u gina to może on coś powie na ten temat Mam nadzieję że to jednorazowa akcja po gorączce tym bardziej że diety nie zmieniłam ostatnio.
 
Dziewczyny help! 😥 macie jakieś sprawdzone sposoby na hemoroidy? 🙄 moje są już na zewnątrz i pupa boli strasznie jak siedzę i chodzę.. A wizyta u lekarza dopiero w piątek 😓
Ja stosuje ten. Pomaga. Lelarz mi mowil ze naście na hemoroidy sa bezpieczme w ciazy.
 

Załączniki

  • Screenshot_20200304-171343_Chrome.jpg
    Screenshot_20200304-171343_Chrome.jpg
    56,9 KB · Wyświetleń: 50
reklama
Do góry