reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

L-tyroksynę powinnaś przyjmować na czczo, min. 30 min przed posiłkiem. A jak planujesz produkty mleczna na śniadanie to poczekałabym nawet dłużej, bo faktycznie może się gorzej wchłaniać lek.
Dziewczyny, które przyjmują leki na niedoczynnosc tarczycy. Czy na śniadanie jecie produkty mleczne? Czy jest to raczej niewskazane? Ja do tej chwili jadłam a teraz wyczytałam, że tego typu produkty obniżają wchłanianie się leku..
 
reklama
to ja jestem 5 tygodni przed tobą ;) mogę urodzić w połowie kwietnia
pierwszą ciążę poroniłam, teraz czując ruchy jestem spokojniejsza 🥰
nie linczujcie mnie ale kupiłam dziś wózek bo była okazja 😅🤷‍♀️🙈
Czyli 25 tc? :) Ojjj ja w ogóle tego nie neguje. Absolutnie :) Sama chciałabym wpaść juz w wir zakupów :)
Pokaż zdj wózka :p
 
Dziewczyny, które przyjmują leki na niedoczynnosc tarczycy. Czy na śniadanie jecie produkty mleczne? Czy jest to raczej niewskazane? Ja do tej chwili jadłam a teraz wyczytałam, że tego typu produkty obniżają wchłanianie się leku..

;)
Ja mam niedoczynność a właściwie Hashimoto, ale o produktach mlecznych nie słyszałam. Biorę eurythox rano jak tylko się obudzę i przynajmniej 30-40 minut przed pierwszym posiłkiem, tak mi mówiła endokrynolog. Ostatnio miałam tsh ok. 2 przez pierwszy trymestr, teraz mi spadł na 0,91 .Ja w ogóle szybko reaguję na zmianę dawek , pół miesiąca i jest poprawa jak coś.
Ja też mam blokadę na razie z ubrankami, wszystko inne mam po synku więc nie ma pośpiechu. Mam tylko 2 pary skarpetek od mamy , nie mogła się powstrzymać i pod choinką dla malucha też leżał prezent
 
L-tyroksynę powinnaś przyjmować na czczo, min. 30 min przed posiłkiem. A jak planujesz produkty mleczna na śniadanie to poczekałabym nawet dłużej, bo faktycznie może się gorzej wchłaniać lek.
Właśnie zawsze przyjmuje na czczo ale też prawie codziennie produkty mleczne były składnikami mojego śniadania. Hmmm od jutra musze to zmienić...
 
tak :)

nie mogła się powstrzymać i pod choinką dla malucha też leżał prezent
też pod choinką był prezent od mojej mamy do małej :p


joolz day
Hippo-Grey-1_big_170307145759.jpg
 
Ja używam pasa dla ciężarnych w aucie, mam z besafe i jestem bardzo zadowolona. Mnie nawet kurtki drażnią jak siedzę w aucie, więc o pasie na brzuchu nie ma mowy. Ten adapter utrzymuje pas mniej więcej na poziomie pachwin, całkiem pod brzuchem.
 
Czy uzywalyscie albo używacie pasów do samochodów dla ciężarnych? I od ktorego tygodnia można je używać? Nie za bardzo się na tym znam, a sama sporo jeżdżę i zauważyłam że ciągle muszę odciągnąć pas bo mi na brzuch ląduje. Chce coś z tym zrobić. ;)
Jakieś rady ?
Ja dzisiaj 22t3d i o wyprawce to nie myślę. Nie dochodzi do mnie ta myśl. Mam nadzieję, że sie odblokuje wcześniej. Bo teraz się jakoś panicznie boję kupować rzeczy.
Ja mam od 17 tygodnia, zwykła taka poduszka z 3 pasami - między nogami i po bokach. Bardo wygodna, koło 60zl na znanym serwisie aukcyjnym ;)

Dziewczyny, które przyjmują leki na niedoczynnosc tarczycy. Czy na śniadanie jecie produkty mleczne? Czy jest to raczej niewskazane? Ja do tej chwili jadłam a teraz wyczytałam, że tego typu produkty obniżają wchłanianie się leku..
Ja mam i jadam - twaróg ze szczypiorkiem, jogurt. Wyniki mam dobre. Ale czekam że śniadaniem minimum 1godzine po eutyroxie.

Ja też jeszcze boję się coś kupować. Mam dużo wypatrzone, ale jeszcze nie... Czekam do 30 tygodnia.
 
Ja mam od 17 tygodnia, zwykła taka poduszka z 3 pasami - między nogami i po bokach. Bardo wygodna, koło 60zl na znanym serwisie aukcyjnym ;)


Ja mam i jadam - twaróg ze szczypiorkiem, jogurt. Wyniki mam dobre. Ale czekam że śniadaniem minimum 1godzine po eutyroxie.

Ja też jeszcze boję się coś kupować. Mam dużo wypatrzone, ale jeszcze nie... Czekam do 30 tygodnia.
Tez właśnie mężowi mówiłam, że po 30 tygodniu zacznę juz szaleć :) ale teraz jeszcze na spokojnie :)
 
reklama
Do góry