reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja akurat smoczkow ani butelek nie kupuje. Pieluch tetrowych ja bym 10 zostawila. Jak dziecko nie bedzie mialo refluksu to zdecydowanie wystarczy. Dwoch moich mialo refluks i ulewalo na protege, wiec mialam kolo 20, a czasami to i tak bylo malo. Za to z trzecim pomimo, ze mam kilkanascie to prawie wcale nie uzywalam. Tez mial refluks, ale ukryty, wiec nie ulewal tak duzo.
Mam identyczne podejście jak Twoje odnośnie zakupów 😊
Mi się ciągle wydaje że mało 🤪
To moje 1 dziecko więc pewnie przesadzam hehe.
Może jakaś doświadczona mama mi podpowie bo planuje kupić jeszcze :
Kokon, gniazdko- warto? Podoba mi się ze sleepie
Śpiworek do spania - też sleepie
2 kocyki jeden grubszy drugi cienki
Rożek? - wydaje mi się że jest wymagany u mnie w szpitalu
Szumiacy miś?
Laktator? - przed porodem czy jak będzie potrzeba

Kosmetyki jakie? Myślę nad derma
Dzięki kokonowi czułam się bardzo bezpiecznie. Moja córka szybko była bardzo ruchliwa i w kokonie mogłam ją bezpieczne zostawić. Uwielbiała być na brzuszku i szybko przekręcała się na boki. Kokon hamował te akrobacje jak się odsalałam. Teraz też kupię, bo tamten był pożyczony.
Spiworki mam po córce o bardzo polecam. Kocyki też super były przydatne. Teraz na lato dokupie jakieś bambusowe.
Rożek też mi został, ale nie wiem czy tym razem będę używać.
Z szumu białego rezygnuję, bo też poczytałam o szkodliwości.
Laktator mimo, że tylko kp. Przydał mi się wiele razy, bo miałam hiperlaktacje o nadmiary musiałam ściągać.
Od początku używaliśmy kosmetyków hipp o do kąpieli emolium
 
reklama
Mam identyczne podejście jak Twoje odnośnie zakupów [emoji4]

Dzięki kokonowi czułam się bardzo bezpiecznie. Moja córka szybko była bardzo ruchliwa i w kokonie mogłam ją bezpieczne zostawić. Uwielbiała być na brzuszku i szybko przekręcała się na boki. Kokon hamował te akrobacje jak się odsalałam. Teraz też kupię, bo tamten był pożyczony.
Spiworki mam po córce o bardzo polecam. Kocyki też super były przydatne. Teraz na lato dokupie jakieś bambusowe.
Rożek też mi został, ale nie wiem czy tym razem będę używać.
Z szumu białego rezygnuję, bo też poczytałam o szkodliwości.
Laktator mimo, że tylko kp. Przydał mi się wiele razy, bo miałam hiperlaktacje o nadmiary musiałam ściągać.
Od początku używaliśmy kosmetyków hipp o do kąpieli emolium
Tez lubie hipp, ale w UK bardzo ograniczony wybor. I malo miejsc w ktorych mozna kupic.
 
Czy uzywalyscie albo używacie pasów do samochodów dla ciężarnych? I od ktorego tygodnia można je używać? Nie za bardzo się na tym znam, a sama sporo jeżdżę i zauważyłam że ciągle muszę odciągnąć pas bo mi na brzuch ląduje. Chce coś z tym zrobić. ;)
Jakieś rady ?
Ja dzisiaj 22t3d i o wyprawce to nie myślę. Nie dochodzi do mnie ta myśl. Mam nadzieję, że sie odblokuje wcześniej. Bo teraz się jakoś panicznie boję kupować rzeczy.
 
Czy uzywalyscie albo używacie pasów do samochodów dla ciężarnych? I od ktorego tygodnia można je używać? Nie za bardzo się na tym znam, a sama sporo jeżdżę i zauważyłam że ciągle muszę odciągnąć pas bo mi na brzuch ląduje. Chce coś z tym zrobić. ;)
Jakieś rady ?
Ja dzisiaj 22t3d i o wyprawce to nie myślę. Nie dochodzi do mnie ta myśl. Mam nadzieję, że sie odblokuje wcześniej. Bo teraz się jakoś panicznie boję kupować rzeczy.
Mam tak samo jak Ty. Boje się jeszcze kupować...
 
Hey! Są tu może jakieś dziewczyny w wieku 24-29 z Gliwic i niedalekich okolic? Fajnie by było poznać kogoś z okolic wyskoczyć później na jakiś spacerek z dzieciaczkami, wszystkie moje koleżanki póki co bezdzietne a fajnie jest mieć o podobnych tematach i dylematach :)
 
Dziewczyny, które przyjmują leki na niedoczynnosc tarczycy. Czy na śniadanie jecie produkty mleczne? Czy jest to raczej niewskazane? Ja do tej chwili jadłam a teraz wyczytałam, że tego typu produkty obniżają wchłanianie się leku..
 
Czy uzywalyscie albo używacie pasów do samochodów dla ciężarnych? I od ktorego tygodnia można je używać? Nie za bardzo się na tym znam, a sama sporo jeżdżę i zauważyłam że ciągle muszę odciągnąć pas bo mi na brzuch ląduje. Chce coś z tym zrobić. ;)
Jakieś rady ?
też jestem ciekawa. kupuje się chyba tylko adapter do pasów między nogi
 
Mam tak samo jak Ty. Boje się jeszcze kupować...
to twoja 1 ciąża? który tydzień? ( wybacz ale nie jestem w stanie zapamiętać kto w którym )
mnie te zakupy coraz bardziej cieszą
a niestety zawsze może się coś wydarzyć , nawet przy porodzie...

ostatnio wyczytałam aby przygotować się wcześniej w razie złego samopoczucia pod koniec ciąży lub porodu przedwczesnego.
ale wiadomo ze każdy robi jak czuje 😚
 
to twoja 1 ciąża? który tydzień? ( wybacz ale nie jestem w stanie zapamiętać kto w którym )
mnie te zakupy coraz bardziej cieszą
a niestety zawsze może się coś wydarzyć , nawet przy porodzie...

ostatnio wyczytałam aby przygotować się wcześniej w razie złego samopoczucia pod koniec ciąży lub porodu przedwczesnego.
ale wiadomo ze każdy robi jak czuje 😚
Dokładnie... Na początku miałam ciążę zagrożona wiec to może też przez to... Tez cieszy mnie oglądanie ubranek i na np ali mam już mnóstwo w koszyku ale jakoś boje się już zamawiać 🙈
Jestem w 20 tyg. To moja druga ciąża, mam już jedną 5 letnią córeczkę :)
 
reklama
Do góry