reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja mam wizytę w sobotę - 7.12.
Mam nadzieje, ze poznam wreszcie płeć 😊
Dziewczyny... gdy położę się na plecach, czasami w dolnej części brzucha mam takie lekkie, twarde wybulwienie, które się delikatnie rusza :) Czy możliwe, że to dzidziuś? Dodam, że jestem szczupła i mało widać mój brzuszek... To moja druga ciąża... Pierwsze dziecko urodziłam dokładnie 5 lat temu i nie pamiętam kiedy poczułam pierwsze ruchy 🙈🙈🙈
Tak, ja mam to samo :)
 
reklama
Tak, z różnicą 20 miesięcy. Będą w jednym pokoju także w sumie się cieszę, że dziewczynka. Może łatwiej się dogadają ze soba, choć różnie to bywa. [emoji846] Napewno ekonomoczniej mam w kwestii ubraniowo-wyprawkowej.
U nas ma być drugi chłopczyk z różnica 3 lat. Też myślę że ekonomiczniej [emoji23]
 
Dzień dobry. Jakieś wizyty w tym tygodniu? Moja dopiero 30 grudnia więc chętnie poczytam co u was
Ja! :) ale u kardiologa :D
W tamtą środę miałam echo serca, wczoraj założonego holtera i na konsultacje w czwartek, a u ginekologa 16.12 :)
witam :)
ja wizytuję w czwartek i tez mam nadzieje ze płeć się potwierdzi :)
po nowym roku zaszaleję z wyprawką :cool2:
wydaje mi się, że coraz częściej czuję ruchy [emoji76]

a na black friday skorzystałam z promocji w pandorze [emoji184]
Ja też zaczynam po nowym roku ;)
Byle bym do końca grudnia zdążyła pokój po przeprowadzce ogarnąć, bo jest tam składzik rzeczy niepotrzebnych :D
 
Witaj :)
Hej,
dołączam do Was majóweczki 2020 [emoji4]
To moja 3 ciąża, dwóch synków w domku i trzeci w drodze :) na 90% chłopiec (wg USG 13+0) rodzinka.pl [emoji23] widocznie jestem stworzona do wychowywania chłopców [emoji16]
Badania genetyczne w I trymestrze prawie ok. Ale układ kielichowo-miedniczkowy do kontroli na połówkowym badaniu. Coś tam doktorowi się nie podobało, coś tam poszerzone ma mały , ale lekarz kazał się nie martwić na zapas bo po kilku tygodniach może się wyrównać. A więc staram się nie martwić [emoji6]
U mnie wizyta albo 12.12 albo 14.12 [emoji848] muszę zadzwonić i zapytać bo muszę badania przed wizytą zrobić :p
Dzień dobry. Jakieś wizyty w tym tygodniu? Moja dopiero 30 grudnia więc chętnie poczytam co u was
Za wizytujace trzymam kciuki, u mnie dom już ogarnięty, obiad z wczoraj więc czekam na dzieci :)
 
U nas będą dokładnie 2 lata różnicy. Pierwsza córka, a teraz chłopiec :)

Będą mieć przez najbliższe kilka lat wspólny pokój, ale na początek Junior będzie spał w naszej sypialni. Córkę przełożyliśmy do własnej sypialni jak miała 5 tygodni i dobrze się zaaklimatyzowala. Zobaczymy jak będzie tym razem, ale obstawiam ze Mały będzie z nami przynajmniej pół roku.

Ostatnio Młoda ma straszny problem z zasypianiem na wieczór. Płacze i krzyczy, a kładę ja do łóżka koło 20:00. Rano wstaje koło 8, a po południu śpi jakieś 1,5h. Daje ki to dość w kość... Ma 19 miesięcy.
 
Ja! :) ale u kardiologa :D
W tamtą środę miałam echo serca, wczoraj założonego holtera i na konsultacje w czwartek, a u ginekologa 16.12 :) Ja też zaczynam po nowym roku ;)
Byle bym do końca grudnia zdążyła pokój po przeprowadzce ogarnąć, bo jest tam składzik rzeczy niepotrzebnych :D
Ojej... masz problemy z sercem?
 
reklama
Ojej... masz problemy z sercem?
Coś tam się dzieje, miewam kolatania serca, m.in. z tego powodu wylądowała na zwolnieniu. :)
Wyszły mi jeszcze jakieś szmery nad zastawkami, ale nic groźnego, echo serca w normie i sprawdzamy czy to było wysilkowe jak chodziłam do pracy czy coś się dzieje rzeczywiście, bo miewalam skoki tętna np od 50 do 180 w ciągu kilku minut, w spoczynku. Teraz się troche uspokoił, na szczęście.
Raczej są to kontrolne badania, żeby dmuchać na zimne, chociaż już kiedyś miałam lekkie skłonności do przyspieszonego bicia serca ;)
 
Do góry