reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Coś tam się dzieje, miewam kolatania serca, m.in. z tego powodu wylądowała na zwolnieniu. :)
Wyszły mi jeszcze jakieś szmery nad zastawkami, ale nic groźnego, echo serca w normie i sprawdzamy czy to było wysilkowe jak chodziłam do pracy czy coś się dzieje rzeczywiście, bo miewalam skoki tętna np od 50 do 180 w ciągu kilku minut, w spoczynku. Teraz się troche uspokoił, na szczęście.
Raczej są to kontrolne badania, żeby dmuchać na zimne, chociaż już kiedyś miałam lekkie skłonności do przyspieszonego bicia serca ;)
Rozumiem. Oby wszystko było dobrze :)
 
reklama
Ja mam wizytę w sobotę - 7.12.
Mam nadzieje, ze poznam wreszcie płeć 😊
Dziewczyny... gdy położę się na plecach, czasami w dolnej części brzucha mam takie lekkie, twarde wybulwienie, które się delikatnie rusza :) Czy możliwe, że to dzidziuś? Dodam, że jestem szczupła i mało widać mój brzuszek... To moja druga ciąża... Pierwsze dziecko urodziłam dokładnie 5 lat temu i nie pamiętam kiedy poczułam pierwsze ruchy 🙈🙈🙈
A ktory tydz?
Mogą być ruchy albo jelita
 
Dzisiaj po raz pierwszy skorzystałam z mojego prawa pierwszeństwa. Cały dzień dokuczała mi rwa kulszowa, poszłam na pocztę a tam kolejka na 10 osób. Stoję i stoję, na każdym okienku info że inwalidzi i ciężarne mają pierwszeństwo ale jakoś mi głupio spektakl robić. Do czasu kiedy stanął na mną pan jadący fajkami. Rwa rwą ale smrodu przez kolejne pół godzinybym nie przeżyła. Podteptałam na przód koleki i zagadnęłam pana że zauważyłam że nie muszę stać w kolejce bo jestem w ciąży i czy mogłabym przed nim zostawić paczkę. Nawet zgrabnie mi to wyszło, pełna kulturka :)
 
Ja dokładnie potrafiłam zlokalizować dziecko przed...12tc, co się potwierdziło na badaniu prenatalnym. W 15tc juz regularnie czułam i ta wypuklosc była bardzo wyczuwalna i czasami dość mocno widoczna zwłaszcza jak leżałam :) za każdym razem USG potwierdzalo moje odczucia, bo w miejscu, gdzie czułam, było dziecko :) Teraz jestem w 19tc :) to moja druga ciąża.
 
Dawno nie pisałam...
Prenatalne wyszły dobrze ,jedynie przez cukrzyce muszę brać coś na wzór Acardu-ASS bo to w Niemczech.
W międzyczasie byłam w Polsce na, wizycie ,bylo tez ok a teraz wizyta w srode ...
Nie wiem czemu ale tak się boję iść...W sumie martwi mnie zanik objawów ale niby to ok na ten tydz ...jednak to do mnie zbytnio nie przemawia...pozdrawiam.
 
U mnie wizyta teraz we czwartek i kojarzę, że kilka osób też ma w ten dzień :)

Pół nocy nie spałam, czuję się jak zombie. Wszystko przez ból kręgosłupa, nie mogłam się ułożyć wygodnie w łóżku. Kręgosłup dokucza mi od kilku dni sporadycznie, ale tej nocy to była jakaś kumulacja bólu. U mnie dziś 19t2d :)
Ja też wizytuje w czwartek.
Polowkowe 20.12'
:)
 
U mnie połówkę będę zaraz po nowym roku.
@Eveli86 objawy że znikły to mogą wrócić tak jak w moim przypadku. Mam kilka dni spokoju i na nowo przez 2 lub 3 dni mam mdlosci I wymiotuje rano. W którym tygodniu jesteś?
 
reklama
Ja miałam wczoraj tak dlatego dużo nie zjadłam bo mi ciazylo na brzuchu jeszcze doszło że w nocy nie spałam od 2 do prawie 4 bo tutaj gdzie rozchodzą się zebra bolało mnie ale przeszło. Ale brzuch dalej płaski.
 
Do góry