reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

To ja nie sypiam bo mój 3latek ma ostanio faze na spanie z nami, nie wiem czy czuje ze mama bedzie miala dzidzie bo narazie mu nie mówiłam nic . I tak śpimy we 3 gdzie on się wyklada przeciez na całe łoże , a ja ciągle plecami do niego bo juz się zdazylo, że kopnął mnie w brzuch przez sen.
O losie, moja 3 latka też u nas koczuje, +2koty które zimą wracają jak bumerang co je wykopię z łóżka. Noc to jakaś wielka gra w tetris na łóżku...
 
reklama
Ja mam wizytę w sobotę - 7.12.
Mam nadzieje, ze poznam wreszcie płeć 😊
Dziewczyny... gdy położę się na plecach, czasami w dolnej części brzucha mam takie lekkie, twarde wybulwienie, które się delikatnie rusza :) Czy możliwe, że to dzidziuś? Dodam, że jestem szczupła i mało widać mój brzuszek... To moja druga ciąża... Pierwsze dziecko urodziłam dokładnie 5 lat temu i nie pamiętam kiedy poczułam pierwsze ruchy 🙈🙈🙈
 
Ostatnia edycja:
Wizytę mam na 30 ale nauczona doświadczeniem, asekuracyjnie zarezerwowałam sobie jeszcze wizytę na 13 i 23 grudnia. Terminy pojawiają się o dzikich godzinach i szybko znikają(jak znikną termkny to znika też grafik więc nie mogę przyjść z partyzanta...). Jak nie będą potrzebne to odwołam 3dni wcześniej i na pewno jakaś pani będzie szczęśliwa
 
U mnie dziś 15+5 a wizyta za 2 dni :) :) co prawda w międzyczasie zaliczyłam tydzień w szpitalu gdzie robiono mi usg ale od wizyty u mojej Pani ginekolog mija już miesiąc, mam nadzieję że wszystko będzie ok a i może dowiem się jakiej płci jest moje bejbi.
Za wszystkie wizytujące trzymam kciuki 😊
 
U mnie dziś 15+5 a wizyta za 2 dni :) :) co prawda w międzyczasie zaliczyłam tydzień w szpitalu gdzie robiono mi usg ale od wizyty u mojej Pani ginekolog mija już miesiąc, mam nadzieję że wszystko będzie ok a i może dowiem się jakiej płci jest moje bejbi.
Za wszystkie wizytujące trzymam kciuki [emoji4]
Też w środę wizytuję ;)
My już znamy płeć, ale chciałabym się upewnić na tej wizycie, że dziewczynka jest dalej dziewczynką.
 
To ja nie sypiam bo mój 3latek ma ostanio faze na spanie z nami, nie wiem czy czuje ze mama bedzie miala dzidzie bo narazie mu nie mówiłam nic . I tak śpimy we 3 gdzie on się wyklada przeciez na całe łoże , a ja ciągle plecami do niego bo juz się zdazylo, że kopnął mnie w brzuch przez sen.
Ojj mój 2.5 latek nawet na siłę nie da się przenieść do naszego łóżka. W nocy spać nie mógł to go przynioslam do nas, darl się jak opętany że on chcę do swojego łóżeczka [emoji1787] musialam się z nim położyć w lozeczku 70x140 cm [emoji23] chyba mu w koncu nowe muszę kupić chociaż nie planowalam do maja [emoji1787]
 
reklama
Ojj mój 2.5 latek nawet na siłę nie da się przenieść do naszego łóżka. W nocy spać nie mógł to go przynioslam do nas, darl się jak opętany że on chcę do swojego łóżeczka [emoji1787] musialam się z nim położyć w lozeczku 70x140 cm [emoji23] chyba mu w koncu nowe muszę kupić chociaż nie planowalam do maja [emoji1787]
Ooooo zazdroszcze ☺ Moja 5latka usypia w swoim łóżku ale i tak nad ranem przechodzi do nas 🙈
 
Do góry