reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Dzień dobry. Jakieś wizyty w tym tygodniu? Moja dopiero 30 grudnia więc chętnie poczytam co u was
U mnie wizyta teraz we czwartek i kojarzę, że kilka osób też ma w ten dzień :)

Pół nocy nie spałam, czuję się jak zombie. Wszystko przez ból kręgosłupa, nie mogłam się ułożyć wygodnie w łóżku. Kręgosłup dokucza mi od kilku dni sporadycznie, ale tej nocy to była jakaś kumulacja bólu. U mnie dziś 19t2d :)
 
Dzień dobry :)) my mamy wizytę tez w czwartek ;) czekam na potwierdzenie płci. Dzisiaj zabiegany dzien. Mlody na wycieczkę z przedszkola muszę zaraz mu spakować ubrania na zmianę. Pozniej jechac do jego lekarza o pozwolenie na wizyty u logopedy . Załatwić wlasnie logopede. Jechac mężowi odebrac papierek z biura pracy. Jeszcze tesc do nas wczoraj przyjechał na 2 tygodnie o mamo... idę robić kawę. Miłego dnia!
 
U mnie wizyta teraz we czwartek i kojarzę, że kilka osób też ma w ten dzień :)

Pół nocy nie spałam, czuję się jak zombie. Wszystko przez ból kręgosłupa, nie mogłam się ułożyć wygodnie w łóżku. Kręgosłup dokucza mi od kilku dni sporadycznie, ale tej nocy to była jakaś kumulacja bólu. U mnie dziś 19t2d :)
To ja nie sypiam bo mój 3latek ma ostanio faze na spanie z nami, nie wiem czy czuje ze mama bedzie miala dzidzie bo narazie mu nie mówiłam nic . I tak śpimy we 3 gdzie on się wyklada przeciez na całe łoże , a ja ciągle plecami do niego bo juz się zdazylo, że kopnął mnie w brzuch przez sen.
 
reklama
Do góry