reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dla mnie nic to nie znaczy , bo kocham je już takie jakie jest . Staraliśmy się o nie 9 miesięcy i nie pozbylabym się go tak po prostu. Lekarz dobrze wiedział że miałam nieregularne cykle 33-58 dni .
Kochana ja miałam taką samą wielkość dzieci w tym tygodniu, i parametry i lekarz orzekł że to okazy zdrowia. Ja rozumiem że pisząc o wadze miałaś na myśli własną wagę? Nie sądzę żeby 5kg miało znaczenie w wyliczeniach. Wagi dzieci na tym etapie się nie podaje.
 
reklama
Powiedział że przez to że ryzyko skorygowane wynosi 1:475 to zaleca kolejne badanie którego koszt to 2000 zł. Byłam u niego 2 razy prywatnie (1 raz w 12 tygodniu i dziecko miało 55mm a w 13 68mm) , w przeciągu tygodnia dziecko urosło 13 mm ale według niego to dalej za mało. Zrobił mi USG powiedział że wszytsko w porządku ale jesli lekarz prowadzacy nie skoryguje terminu porodu, to na ten moment dziecko jest ciężko chore a do tego wychodzi pośrednie ryzyko zespołu Downa. Jestem Bardzo wystraszona bo sama nie wiem co mam myśleć. Myślałam że test PAAP-A to tylko statystyki i wszytsko będzie dobrze. Rodzina twierdzi że chce mnie naciągnąć na niepotrzebne koszta i błędem było robienie tego testu bo teraz to tylko jedna wielka nie wiadomo, co zrobić dalej. Mam 22 lata i ciężko mi dopuścić do siebie myśl że moje dziecko moje być ciężko chore.
Moze skonsultuj sie z innym lekarzem. Idz na nfz tez. Przeciez jesli bedą za male wymiary dostanjesz skierowanie na badania.
Trzymam kciuki i wydaje mi się ze dobrze radzi Ci rodzina. Maluszek urósł 13 mm to duzo przez tydzień. Byc moze zle wyliczył termin porodu.
 
Kochana ja miałam taką samą wielkość dzieci w tym tygodniu, i parametry i lekarz orzekł że to okazy zdrowia. Ja rozumiem że pisząc o wadze miałaś na myśli własną wagę? Nie sądzę żeby 5kg miało znaczenie w wyliczeniach. Wagi dzieci na tym etapie się nie podaje.
Dziękuję za słowa otuchy, coraz bardziej przekonuje się że z moim dzieckiem jest wszytsko dobrze .
 
Moze skonsultuj sie z innym lekarzem. Idz na nfz tez. Przeciez jesli bedą za male wymiary dostanjesz skierowanie na badania.
Trzymam kciuki i wydaje mi się ze dobrze radzi Ci rodzina. Maluszek urósł 13 mm to duzo przez tydzień. Byc moze zle wyliczył termin porodu.
Na NFZ lekarz prowadzący twierdzi, że wszytsko jest ok i dziecko jest zdrowe. Lekarz prywatnie twierdzi że dziecko jest ciężko chore.
 
Słuchajcie, pomijając fakt że jest weekend to naprawdę cichutko się na grupie zrobiło :hmm: myślałam że jak ruszy zamknięty to jednak dziewczyny w dalszym ciągu będą udzielać się też tutaj, no szkoda..
Podeslecie link na zamknięty wątek lub jsk go znaleźć? Ominęło mnie to, nie wszystko czytałam wstecz. Z listy wynikało że będę należec do zamkniętego wątku. Właśnie się zdziwiłam że od piątku tak mało do nadrobienia a zapomniałam że powstał już zamknięty, a ja nawet nie wbiłam tam 😕
 
Podeslecie link na zamknięty wątek lub jsk go znaleźć? Ominęło mnie to, nie wszystko czytałam wstecz. Z listy wynikało że będę należec do zamkniętego wątku. Właśnie się zdziwiłam że od piątku tak mało do nadrobienia a zapomniałam że powstał już zamknięty, a ja nawet nie wbiłam tam 😕
Ja nie jestem więc nawet nie wiem co, gdzie i jak :eek:
 
Podeslecie link na zamknięty wątek lub jsk go znaleźć? Ominęło mnie to, nie wszystko czytałam wstecz. Z listy wynikało że będę należec do zamkniętego wątku. Właśnie się zdziwiłam że od piątku tak mało do nadrobienia a zapomniałam że powstał już zamknięty, a ja nawet nie wbiłam tam [emoji53]
Powinnaś dostać wiadomość na priv od administratorki z linkiem do forum zamkniętego [emoji6]
 
reklama
Podeslecie link na zamknięty wątek lub jsk go znaleźć? Ominęło mnie to, nie wszystko czytałam wstecz. Z listy wynikało że będę należec do zamkniętego wątku. Właśnie się zdziwiłam że od piątku tak mało do nadrobienia a zapomniałam że powstał już zamknięty, a ja nawet nie wbiłam tam 😕
Ja czytalam, ze ma byc, ale nie wiedzialam, ze juz jest. Ja nie dostalam wiadomosci 😓
 
Do góry