reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Słuchajcie, pomijając fakt że jest weekend to naprawdę cichutko się na grupie zrobiło :hmm: myślałam że jak ruszy zamknięty to jednak dziewczyny w dalszym ciągu będą udzielać się też tutaj, no szkoda..
Cześć udziela się i tam i tu. Nie mam czasu być 24/7 na forum, mam pracę, dziecko, znajomych, hobby. Tam jak przeczytam jakiś temat i chcę się do niego odnieść to odpisuję 10stron po tym jak wszyscy zmienili temat na inny😂. Nie ogarniam. Tutejsze cicho mi odpowiada 😊
 
Cześć udziela się i tam i tu. Nie mam czasu być 24/7 na forum, mam pracę, dziecko, znajomych, hobby. Tam jak przeczytam jakiś temat i chcę się do niego odnieść to odpisuję 10stron po tym jak wszyscy zmienili temat na inny😂. Nie ogarniam. Tutejsze cicho mi odpowiada 😊
O to to , jestem tego samego zdania, jak tutaj były wszystkie dziewczyny czułam się jak igła w stogu siana, te strony rosły z minuty na minutę i mnie to przytlaczalo. Tutaj dokladnie mogę przeczytać wszystkie wiadomości w ciagu dani sobie przemyśle i wieczorem mam czas odpisać i bez problemu odnajduje wątek na który mam odpowiedź. To mi odpowiada :)
 
Ja dziś znalazlam moje wyniki pappa w stercie poczty i gazet. Moj szanowny mąż rzucił na stol i nawet mi nie powiedział że coś przyszło[emoji35]. Nawet nie wiem kiedy[emoji849]
A ja po kilka razy sprawdzalam skrzynkę...

No ale najważniejsze że wyniki sa dobre. Trisomia 13 i 18 ponad 1:20000 trisomia 21 1:13836
 
Ja dziś znalazlam moje wyniki pappa w stercie poczty i gazet. Moj szanowny mąż rzucił na stol i nawet mi nie powiedział że coś przyszło[emoji35]. Nawet nie wiem kiedy[emoji849]
A ja po kilka razy sprawdzalam skrzynkę...

No ale najważniejsze że wyniki sa dobre. Trisomia 13 i 18 ponad 1:20000 trisomia 21 1:13836
Piękne wyniki, gratulacje ☺️
 
Ja dziś znalazlam moje wyniki pappa w stercie poczty i gazet. Moj szanowny mąż rzucił na stol i nawet mi nie powiedział że coś przyszło[emoji35]. Nawet nie wiem kiedy[emoji849]
A ja po kilka razy sprawdzalam skrzynkę...

No ale najważniejsze że wyniki sa dobre. Trisomia 13 i 18 ponad 1:20000 trisomia 21 1:13836
Super :tak:
 
reklama
Ja dziś znalazlam moje wyniki pappa w stercie poczty i gazet. Moj szanowny mąż rzucił na stol i nawet mi nie powiedział że coś przyszło[emoji35]. Nawet nie wiem kiedy[emoji849]
A ja po kilka razy sprawdzalam skrzynkę...

No ale najważniejsze że wyniki sa dobre. Trisomia 13 i 18 ponad 1:20000 trisomia 21 1:13836

Super wyniki! Wspaniale :)
 
Do góry